Jak "odpalić" stronę??

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
meta-trader
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2005, 11:10:45
Płeć: Niewybrana

Jak "odpalić" stronę??

Post autor: meta-trader »

Witam!
jestem początkującym w tych sprawach , więc mój problem może być dla wielu śmieszny.
Otóż , założyłem sobie konto na cba, ładnie się loguje wszystko gra , ale nie mam zielonego pojęcia jak odpalić stronę.
Tzn. założyłem sobie ftp. przerzuciłem plik index.html do katalogu twoja strona jak i również do głównego , ale nic nie działą.
NIe wiem czy dobrze robię , może trzeba założyć alias jakiś dodatkowy czy jak... kurde nie wiem , gdzie mam wrzucać strone ? na ftp czy jak??
napiszcie jak sie dot ego zabrać
jak coś to można walić na gg
pozdrawiam!!
MorTi
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2005, 20:59:46
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: MorTi »

chcesz wejść na tą stronę ? Jeśli tak to wpisujesz po www login jaki podałeś podczas rejestracji apotem cba.pl , czyli np. www.cos.cba.pl
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Re: Jak "odpalić" stronę??

Post autor: juice »

meta-trader pisze:Witam!
jestem początkującym w tych sprawach , więc mój problem może być dla wielu śmieszny.
Otóż , założyłem sobie konto na cba, ładnie się loguje wszystko gra , ale nie mam zielonego pojęcia jak odpalić stronę.
Tzn. założyłem sobie ftp. przerzuciłem plik index.html do katalogu twoja strona jak i również do głównego , ale nic nie działą.
NIe wiem czy dobrze robię , może trzeba założyć alias jakiś dodatkowy czy jak... kurde nie wiem , gdzie mam wrzucać strone ? na ftp czy jak??
napiszcie jak sie dot ego zabrać
jak coś to można walić na gg
pozdrawiam!!
bo katalog TwojaWWW jest już zrobiony, a ty wszedłeś do tego katalogu, po czym zrobiłeś następny katalog TwojaWWW... dlatego po wpisaniu twojego adresu wyświetla się listing z katalogiem TwojaWWW ale w zasadzie wystarczy na niego kliknąć żeby zobaczyć stronę.

przerzucę Ci to z tego drugiego TwojaWWW do pierwszego
meta-trader
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2005, 11:10:45
Płeć: Niewybrana

Post autor: meta-trader »

kurde ale ja żadnych katalogów nie zakładałem
www.meta-trader.cba.pl , ale nic nie działa......... :-(
da sie połączyć z ftp przez np filezille ??
pozdro
Awatar użytkownika
olek
Posty: 234
Rejestracja: 04 lip 2005, 09:11:06
Lokalizacja: Parczew
Płeć: Niewybrana

Post autor: olek »

w tym topicu enter masz opisane jak obsługiwać total commandera, na dole strony. Wersja testowa jest darmowa, mozna ją pobrac z tąd enter
Obrazek

nie udzielam pomocy na gg, od tego jest to forum albo google.pl
ODPOWIEDZ