Edycja strony - help?

Jak stworzyć swoją pierwszą stronę. Jeśli jeszcze nie orientujesz się w temacie robienia stron, zapraszamy tutaj.
sheltoncoolio
Posty: 2
Rejestracja: 05 lip 2021, 10:05:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x720

Edycja strony - help?

Post autor: sheltoncoolio »

Cześć nie jestem zawodowcem w tworzeniu stron więc piszę tutaj z prośbą o pardę. Mianowicie chodzi mi o to jak zmieniać tekst na mojej stronie bądź obrazki nie przez HTML. Ja zawsze to robię przez Total Commander-a. Pobieram plik HTML np. strony głównej na komputer, dodaję co chcę i wrzucam z powrotem. Trochę to uciążliwe a nie orientuję się czy jest możliwość lub szansa robić to prościej. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1366x768
Kontakt:

Edycja strony - help?

Post autor: endriu888 »

Witam

wygodniej jest stronę tworzyć i zarządzać na CMSIe np. wordpress, wtedy mozna z poziomu przeglądarki wszystkim zarządzać i edytować.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
sheltoncoolio
Posty: 2
Rejestracja: 05 lip 2021, 10:05:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x720

Edycja strony - help?

Post autor: sheltoncoolio »

sheltoncoolio pisze: 05 lip 2021, 10:06:53 Cześć nie jestem zawodowcem w tworzeniu stron więc piszę tutaj z prośbą o pardę. Mianowicie chodzi mi o to jak zmieniać tekst na mojej stronie bądź obrazki nie przez HTML. Ja zawsze to robię przez Total Commander-a. omegle xender Pobieram plik HTML np. strony głównej na komputer, dodaję co chcę i wrzucam z powrotem. Trochę to uciążliwe a nie orientuję się czy jest możliwość lub szansa robić to prościej. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Dziękuję mój problem został rozwiązany
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1366x768
Kontakt:

Edycja strony - help?

Post autor: endriu888 »

witam

ok więc temat do zamknięcia.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
unicom
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2018, 18:20:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1536x960

Edycja strony - help?

Post autor: unicom »

No ale jak zostal rozwiazany!? Jaki ma sens wiszenia tego forum w Internecie, jak ktokolwiek kto tu trafi z podobnym problemem dowie sie jedynie "Dziękuję mój problem został rozwiązany".
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Edycja strony - help?

Post autor: endriu888 »

można zapytać na priv jak problem został rozwiązany.

temat do zamknięcia.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Zablokowany