Zarządzanie Panelami

Konfiguracja PHP-Fusion i eXtreme-Fusion.
ShamY
Posty: 23
Rejestracja: 10 gru 2009, 12:26:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Zarządzanie Panelami

Post autor: ShamY »

Witam
kolejny problem pojawia się po zainstalowaniu najnowszej wersji php fusion.
Chcę wstawić w panelu tabele zrobioną w html, gdy ją wstawiam pokazuję się coś takiego:
"/var/www/virtual/adresstrony.cba.pl/themes/templates/panels.php(75) : eval()'d code on line 2"

Pomocy bo kiedy indziej tego problemu nie było!!!

HTML musze wstawić rozumiem zamiast tego content:

"openside("name");
echo "content";
closeside();"

A jak tam wstawiam tabele w tym HTML to się pokazuję właśnie ten komunikat ktoś pomoże? Proszę!

P.S.: Proszę o rady jak to wpisywać bo tylko się zezłościłem jak tak "super" mi "poszło"
Proszę o odpowiedź obeznanych na pewno administracja wie jak to rozwiązać.
Webdesigner
Posty: 1803
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:55:03
Lokalizacja: /dev/null/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1440x900

Re: Zarządzanie Panelami

Post autor: Webdesigner »

Spróbuj z ':

Kod: Zaznacz cały

echo 'content'; 
Obrazek
ShamY
Posty: 23
Rejestracja: 10 gru 2009, 12:26:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Zarządzanie Panelami

Post autor: ShamY »

Dzięki :mrgreen:
Pomogło, jeszcze raz bardzo dziękuje...
Myślę, że mogę liczyć w przyszłości na dalszą pomoc. :)

---- EDIT ----

To znowu ja :)
Do jednego panelu dodałem pare skryptów zabezpieczających stronę przed kopiowaniem, prawym przyciskiem myszy itd. dzisiaj planuję tez ustawić favicone.
No i w tym panelu wyświetla się: "Darmowy hosting CBA.pl" da rade jakoś to usunąć bo to psuje wygląd całego panelu...
Webdesigner
Posty: 1803
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:55:03
Lokalizacja: /dev/null/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1440x900

Re: Zarządzanie Panelami

Post autor: Webdesigner »

Do jednego panelu dodałem pare skryptów zabezpieczających stronę przed kopiowaniem, prawym przyciskiem myszy itd.
To nie jest zabezpieczenie. Wkurza normalnych userów, a jak ktoś będzie chciał skopiować, to to mu nawet nie utrudni. Inaczej mówiąc: bezsens.


http://cba.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=9016
Obrazek
ShamY
Posty: 23
Rejestracja: 10 gru 2009, 12:26:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Zarządzanie Panelami

Post autor: ShamY »

No ale jak skopiuje gdy są skrypty na:
Blokada zaznaczania i kopiowania tekstu,
Blokada prawego klawisza myszki,
Blokada przeciągania elementów strony,
Blokada zapisu wybranych zdjęć,
obecnie planuje dodać:
Blokada klawisza Print Screen

te skrypty są w necie tylko trzeba poszukać :)
Ja nie wiem jak kopiować jakis tekst, obrazek przy tych blokadach :D
Dzięki za pomoc :)
Webdesigner
Posty: 1803
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:55:03
Lokalizacja: /dev/null/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: Zarządzanie Panelami

Post autor: Webdesigner »

Podaj adres strony, udowodnię Ci, że skopiowanie jest dziecinnie proste :P



Blokada zaznaczania i kopiowania tekstu: istnieje coś takiego jak podgląd źródła, czego w żaden sposób nie zablokujesz, więc można uzyskać tekst i to znacznie lepszy: od razu z formatowaniem HTML, czyli od razu można wstawić na stronę.

Blokada prawego klawisza myszki: Opera kompletnie olewa ten skrypt, a w Firefoxie możesz zablokować możliwość zamiany/usuwania menu contextowego. I co Ty tam chcesz zablokować? Podgląd źródła: no to zablokuj widok->źródło strony, ctrl+u, view-source:http://adres, funkcje PHP i innych języków umożliwiające pobranie src, javascript:alert(document.body.innerHTML); itp. Życzę powodzenia :devil:

Blokada przeciągania elementów strony: a to po co? By nie przeciągnąć np. obrazu? Można łatwo ominąć.

Blokada zapisu wybranych zdjęć: łatwo to zrobić przez podgląd źródła, albo po prostu używając dodatku typu Dane Tamper, który pokazuje wszystkie elementy, które pobierasz.

Blokada klawisza Print Screen: zablokuj jeszcze setki programów, które umożliwiają robienie screenów z zaznaczeniem dowolnego obszaru itd. I nie zapomnij o zablokowaniu dodatków typu FireShot. Najprostsza metoda: włamanie się na komputer userów przeglądających Twoją stronę i usunięcie im tych programów i dodatków. No i jeszcze można otworzyć jakiś program tak, by było widać całą stronę www i zrobić screena. Wtedy signal nawet nie zostanie wysłany do skryptu. I w przeglądarkach (Firefox, Opera, Chrome itp.) i tak Ci ten skrypt nie zadziała. Podejrzewam, że w pół-przeglądarce ie 7 też nie zadziała.

I pamiętaj, że skrypty js można ominąć w bardzo prosty sposób: albo przez narzędzia->opcję, albo na skróty używając jakiegoś dodatku. Ja mam WebDevelopera, więc aby zmienić status on/off JS po prostu w pasku WD pod paskiem adresu wybieram disable->javascript->all javascript. Czas: max 1s.



Nie ma sposobu zabezpieczenia się, nawet przed początkującymi. Wywal to i nie denerwuj normalnych userów.
Obrazek
ShamY
Posty: 23
Rejestracja: 10 gru 2009, 12:26:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Zarządzanie Panelami

Post autor: ShamY »

Ok kurde nie wiedziałem, że tak łatwo (dla mnie na razie czarna magia) idzie to ominąć. Wiem że jest takie coś co podgląda się język strony ale po formacie już tego nie instalowałem bo to dodatek do Firefoxa.
Wieże, że dla tych co umieją to i wiedzą co i jak to żaden problem.
Podziwiam tylko Was moderatorów, administratorów że znacie odpowiedź na większość pytań gdzie inni nie znają odpowiedzi.
Może też uczyli o tym w wyższych szkołach bo ja na razie jestem w 3 gimn. i facet od informatyki daje mi tylko zadania w Excel'u niestety. Nic związane ze stronami, programowaniem... może sam nie umie :)

A wiesz może czemu nie mogę się połączyć z serwer ftp? Pokazuję mi się że przekroczony czas. Mam total comandera 7.04a
Webdesigner
Posty: 1803
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:55:03
Lokalizacja: /dev/null/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: Zarządzanie Panelami

Post autor: Webdesigner »

ShamY pisze: A wiesz może czemu nie mogę się połączyć z serwer ftp? Pokazuję mi się że przekroczony czas. Mam total comandera 7.04a
Sprawdź, czy na pewno podajesz poprawne dane. Pamiętaj o trybie pasywnym. Jeśli będzie błąd o maxymalnej ilości zalogowanych userów, jako host wpisz cba.pl:210.
ShamY pisze: Wiem że jest takie coś co podgląda się język strony ale po formacie już tego nie instalowałem bo to dodatek do Firefoxa.
To nie jest dodatek do Firefoxa, podgląd źródła jest dostępny w każdej przeglądarce (no może są jakieś pojedyncze wyjątki, ale nie stanowią nawet (10^-6)% rynku).
Obrazek
ShamY
Posty: 23
Rejestracja: 10 gru 2009, 12:26:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Zarządzanie Panelami

Post autor: ShamY »

Nadal nie idzie...
Może padły jakieś serwery cba bo szwagier może się połączyć do swojego ftp (nie ma na cba)
Webdesigner
Posty: 1803
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:55:03
Lokalizacja: /dev/null/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: Zarządzanie Panelami

Post autor: Webdesigner »

U mnie działa. Podaj mi po PW dane, które wpisujesz.
Obrazek
ShamY
Posty: 23
Rejestracja: 10 gru 2009, 12:26:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Zarządzanie Panelami

Post autor: ShamY »

Ost. pytanie dot. paneli
Jak zmienić szerokość panelu jak w nim jest tabela i tekst się nie mieści a tabela jest dość szeroka. Modyfikowałem już szerokość tematu ale to nie pomaga.
Wystarczy zwiększyć jeszcze szer. tabeli?
Żeby nie nabijać z góry dziękuję za pomoc. :jupi:
Kacper3100
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2014, 16:09:17
Strona na CBA.pl: tvcyfrowa.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Zarządzanie Panelami

Post autor: Kacper3100 »

Witam, czy ktoś może pomóc? Dodaję nowy panel i po dodaniu wyskakuje mi coś takiego: Parse error: syntax error, unexpected '<' in /virtual/tvcyfrowa.cba.pl/themes/templates/panels.php(74) : eval()'d code on line 4
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Zarządzanie Panelami

Post autor: DeaDriam »

Kacper3100
Od dawna jest tu szukajka i od dawna sa tu porady i od dawna wiadomo
ze na Supporcie php fusion. jest tutorial o dodawaniu paneli
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
ODPOWIEDZ