Usunięcie linków z poziomego menu

Konfiguracja PHP-Fusion i eXtreme-Fusion.
swiat-howrse
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2015, 14:58:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Usunięcie linków z poziomego menu

Post autor: swiat-howrse »

Mam problem. Na mojej stronie wyświetlają się dwa razy napisy download w poziomym meny nawigacyjnym. Moje pytanie: Jak jedno usunąć? Pilne! Oprogramowanie Extreme Fusion 4!
Poznaniak
Posty: 3
Rejestracja: 03 lip 2015, 08:00:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Usunięcie linków z poziomego menu

Post autor: Poznaniak »

A co nie wiesz takiej prostej rzeczy ? No to ładnie .. :D samemu daj jakieś rozwiązanie i my zaproponujemy co źle robisz a przynajmniej nakierujemy Cię w którym miejscu popełniasz błąd. Nigdzie nie ma tak lekko kolego :D musisz coś od siebie dać bo za darmo nic nie dostaniesz.
swiat-howrse
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2015, 14:58:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Usunięcie linków z poziomego menu

Post autor: swiat-howrse »

Poznaniak pisze:A co nie wiesz takiej prostej rzeczy ? No to ładnie .. :D samemu daj jakieś rozwiązanie i my zaproponujemy co źle robisz a przynajmniej nakierujemy Cię w którym miejscu popełniasz błąd. Nigdzie nie ma tak lekko kolego :D musisz coś od siebie dać bo za darmo nic nie dostaniesz.
A co w tym nie rozumiesz?
Wyświetlają mi się aż trzy razy ten napis a usunąć się tego nie da w Menu Głównym! Czy jest jakiś inny sposób?
Wudi
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2015, 18:48:09
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Usunięcie linków z poziomego menu

Post autor: Wudi »

Pewno chodziło temu wyżej, że nie podałeś kawałku swojego kodu lub czegoś tam i po prostu się tylko tak dopiernicza a się mało w temacie zna..Chyba czaisz taką sprawę, że to jest cwaniak w necie i na pewno to jest piz*a w świecie. Nie zna problemu a się tylko udziela ;/
ODPOWIEDZ