Pytanie odnośnie paneli.

Konfiguracja PHP-Fusion i eXtreme-Fusion.
kamilbrunecik
Posty: 141
Rejestracja: 12 wrz 2010, 20:25:33
Strona na CBA.pl: http://www.kamilwojciechowski.pl
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Pytanie odnośnie paneli.

Post autor: kamilbrunecik »

Witajcie.
Mam pewien kłopot.
Zainstalowałem sobie najnowszą wersje phpfusion 7 coś tam tą która była dostępna w oprogramowaniu dostępnym do zainstalowania na cba.
No i wszystko niby git.
Jednak mały kłopot pojawia się przy panelach.
Chodzi Mi o to, że jak mam w zarządzaniu stroną opcje zarządzanie panelami klikam no i OK tam są wymienione istniejące panele tak jak być powinno.
Jednak w poprzedniej wersji phpfusion była możliwość przesunięcia panelu w górę lub w dół Np. panel jest po lewej stronie ja chce by on tam był jak najbardziej tylko, że chce by on był wyżej bać niżej jednak pozostał dalej po lewej i nie ma możliwości przesunięcia go wyżej ani niżej a w poprzedniej wersji takowa możliwość była.
Czemu tak jest?
Owszem klikam na edycje panelu, ale tam też nie mam możliwości przesunięcia go ani wyżej ani niżej.
Chce Np. by panel logowania był po lewej stronie na samej górze i nie moge go przesunąć nier ma opcji na lewo tak jak była tylko jest możliwość wyłączenia jego.
Dlaczego tak sie dzieje?
Pozdrawiam i prosze o odpowieć.
Kamil Wojciechowski
e-mail:
kamil.wojciechowski@maxrozrywka.cba.pl
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: Pytanie odnośnie paneli.

Post autor: Venite »

A na forum supportu zajrzałeś?

Wiele osób może ma podobne problemy, jeśli dotyczy to wersji, szybką (lub już gotową) odpowiedź znajdziesz tam.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
kamilbrunecik
Posty: 141
Rejestracja: 12 wrz 2010, 20:25:33
Strona na CBA.pl: http://www.kamilwojciechowski.pl
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Pytanie odnośnie paneli.

Post autor: kamilbrunecik »

Tam szukałem i nic nie ma przynajmniej ja nie znalazłem.
A to lekki przypał jak nie moge przesunąć paneli w poprzedniej wersji taka możliwośc była.

---- EDIT ----

Może zrobie coś takiego, że wgram ręcznie phpfusion mam u Siebie najnowszą wersje mam też i starą więc moze i starą najpierw wgram a nie nową i zobacze co będzie sie dziać.

---- EDIT ----

No cóż nie udało się i ręcznie i tak nic nie pomaga nadal nie moge przesuwać paneli ani na lewo ani na prawo ani jak jest panel po lewej to nie moge go nawet dać wyżej wogóle w zarządzaniu panelami nie ma takiej opcji.
Nie pozostaje Mi nic innego jak poczekać aż ktoś się tu wypowie kto ma coś podobnego na supporcie nic nie znalazłem a szukałem.
Pozdrawiam.
Kamil Wojciechowski
e-mail:
kamil.wojciechowski@maxrozrywka.cba.pl
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Pytanie odnośnie paneli.

Post autor: DeaDriam »

kamilbrunecik pisze: Dlaczego tak sie dzieje?

a skórka jest pod tą wersję?Jak nie to też lipa
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
kamilbrunecik
Posty: 141
Rejestracja: 12 wrz 2010, 20:25:33
Strona na CBA.pl: http://www.kamilwojciechowski.pl
Lokalizacja: Lublin
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Pytanie odnośnie paneli.

Post autor: kamilbrunecik »

No tak ja ponownie zainstalowałem to z oprogramowania dostępnego na cba i skórki tam są te co mi sie zainstalowały jak instalowałem to z panelu więc wydaje mi się, że jeśli z panelu to instalowałem to powinno być wszystko OK admin by nie dodał raczej niczego źle.
A wiadomo jak nie da się paneli po swojemu ustawić tylko tak jak są w tych samych miejscach to przypał.

---- EDIT ----

Dodam jeszcze coś może to ułatwi po między każdym panelem w opcji zarządzania panelami przed opcją edytuj jest napis taki a mianowicie
move
potem jest edytuj
potem włącz bąć wyłącz jeśli dany panel jest włączony
no a nie ma przesuń na lewą czy na prawą bąć wyżej niżej tak jak to było w innych wersjach.
Kamil Wojciechowski
e-mail:
kamil.wojciechowski@maxrozrywka.cba.pl
ODPOWIEDZ