nie moge zmienic skórki!!HELP

Konfiguracja PHP-Fusion i eXtreme-Fusion.
corvel
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2008, 22:53:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

nie moge zmienic skórki!!HELP

Post autor: corvel »

Witam ,mój problem polega na tym ze nie moge zmienic skórki w phpmyadmin, :( nawet nie widze opcji zmiany skórki.Prosze mi pomoc.Szablon wrzucłem do folderu theme,ale nawet nie ma opcji w phpmyadmin "zmien skórke".
Z GÓRY DZIĘKI
Awatar użytkownika
regulaminowy
Posty: 558
Rejestracja: 17 lip 2007, 10:01:36
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Post autor: regulaminowy »

Wejdź w PMA, znajdz coś takiego "twój-prefix_settings" kliknij na ten link, po prawej otworzy Ci siê nowe okno, po lewej na górze tego okna bedziesz miał napis "Przeglądaj". Otworzy Ci sie nowa strona, bedziesz miał gdzieś blizej dołu strony po lewej taki ołówek, kliknij w niego i otworzy Ci sie kolejna strona, tutaj znajdz linijke o nazwie "theme", tam bedzie wpisana nazwa obecnej skórki, skasuj obecną nazwe i wpisz tutaj taką jaką chcesz ustawic. Nastepnie kawałek nizej jest taki "klik" Wykonaj kliknij w ten przycisk, poczekaj chwile niech sie załaduje strona i powinieneś miec zmieniony styl :wink:
dvbnews.pl
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1600x1200

Post autor: fuma »

a nie prosciej zmienic skorke w panelu administracyjnym skryptu jak kombinowac z baza danych?
Awatar użytkownika
Jendru :)
Posty: 831
Rejestracja: 28 mar 2007, 19:57:57
Strona na CBA.pl: piekar.com.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Safari Symbian 240x320
Kontakt:

Post autor: Jendru :) »

Fuma ma racje. Po jakiego grzyba robicie to w pma?
Lepiej zalogowac sie jako admin. Potem tam gdzie byly pola logowania masz linki. Wybierasz panel administracyjny. W nastepnej zakladce zas zarzadzanie strona i ikonke ustawienia glowne. Tam masz juz pola do edycji. Jezeli wgrales theme to u dolu wasz liste wyboru z themami. Po wyborze nalezy zaakceptowac i gotowe. Jezeli zas theme nie dziala i odcial nam dostep do strony to usuwamy jego pliki i zostawiamy theme silmitude06 ktory automatycznie ustawi sie jako domyslny.

tekst pisany na fonie wiec przepraszam za bledy.
Awatar użytkownika
regulaminowy
Posty: 558
Rejestracja: 17 lip 2007, 10:01:36
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Post autor: regulaminowy »

Podałem ten sposób, bo chciał w PMA, więc mnie proszę się nie czepiać :P
Ja używam panelu admina, no chyba, że coś zepsuję i nie chce działać na tym stylu to ręcznie w bazie zmieniam, ale tylko kilka razy (nie więcej niż 5) miałem takie przypadki.
dvbnews.pl
ODPOWIEDZ