Problemy z php, dziwne napisy?

Wszystko o językach skryptowych takich jak PHP i Perl, serwerach WWW, CGI, bazach danych i języku SQL.
alfam17
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2005, 12:57:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Problemy z php, dziwne napisy?

Post autor: alfam17 »

Mam problem ponieważ chcialem zrobic sobie swoją księge gosci w PHP do dopisywania danych do pliku posłużyłem się nast kodem

Kod: Zaznacz cały

$file="ksiega.dat" ;
$plik=fopen($file, "r+");
$wpis=$wpis.fread($plik, filesize($file));
rewind($plik);
flock($plik,2);
fwrite($plik, $wpis);
flock($plik,3);
fclose($plik);

include("ksiega_dodano_ok.htm"); 
tylko nieiwem dlaczego po wywołaniu strony ksiega_dodano_ok.htm pojawiają mi się na niej pod główną tabelka jakieś pierdoły typu:

length; i++) { if(fr.src.indexOf('http://www.cba.pl/adsense.php')==0) { ok = false; break; } } if(ok) document.write('

albo

d = document.getElementsByTagName('body')[0]; var _width = d.clientWidth; var _height = d.clientHeight; if(_width < 0) _width = 600; if(_height < 0) _height = 400; if(self == top || (_width > _max_width && _height > _max_height)) { src = 'http://www.cba.pl/adsense.php?bg='+wind ... tring(1,7); ok = true; fr = document.getElementsByTagName('iframe'); for(i=0; i

co to wogule jest i z kąd to się bierze?????? jak zmienić kod aby coś takiego mi się nie pojawiało????
szok
Posty: 10
Rejestracja: 03 sie 2005, 08:22:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: szok »

no wina stoi po stronie serwera i chyba dokladniej po stronie reklam :(
www.webcoding.shost.pl - Porady dla webmasterów
www.webcoding.shost.pl/txtcms/ - CMS oparty o pliki tekstowe!
alfam17
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2005, 12:57:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: alfam17 »

No dobra ale jak wyrzucę ten fragment robiący operacje na pliku to takie anomalie nie występują więc nie wiem co jest grane, a wogule to co to za baner na którym nic się nie wyświetla, tylko białe tło, to ma być reklama, niech admin to albo usunie albo zrobic jakąś normalną działającą reklame
ODPOWIEDZ