Import database + problem z logowaniem

Wszystko o językach skryptowych takich jak PHP i Perl, serwerach WWW, CGI, bazach danych i języku SQL.
Triton
Posty: 16
Rejestracja: 14 paź 2005, 13:35:59
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Import database + problem z logowaniem

Post autor: Triton »

I mam kolejny problem, na którym utknąłem :x A mianowicie, wykasowałem tabelę users, stworzyłem ją na nowo i wyeksportowałem całą bazę. Nie byłoby problemu gdyby była funkcja importuj. :? To jest jedno, drugi problem polega na tym, że podczas logowania pojawia się biała strona i się zatrzymuje :( Adres forum: www.forumklasowe.cba.pl.
Baza mySQL na free-mysql.bizhostnet.com
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

---------- 13:16 27.11.2005 ----------

Po pierwsze, podawaj dobry adres, pod rugie, jak eksportowałeś baze, to nie ma problemu z importem. Chocby z poziomu forum, albo phpMyAdmin... Jeszcze jedno zastrzezenie, to twoje zdjecie wyglada okropnie na forum, czy mi sie zdaje, czy w oryginale powinno on byc duzo wieksze? jak amsz problem, to ci pomniejsze bez utraty jakosci, a z bazą tez ci moge pomoc.

---------- 13:19 ----------

białą strone ma kazdy... wystarczy, ze wylaczysz kompresje gzip w phpmyadmin, a jak to zrobic znajdziesz ty na forum -> :szukaj:
Obrazek
Triton
Posty: 16
Rejestracja: 14 paź 2005, 13:35:59
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Post autor: Triton »

1. Kompresję gzip mam wyłączoną właśnie, czytałem, że są z tym problemy to trzymałem się z dala od tego.
2. Co jest błędnego w adresie ????
3. Importować na innym serwie z poziomu forum, próbowałem, ale był błąd. A z phpMyAdmina nie mogę znaleźć funkcji importowania :?
4. Co do zdjęcia to czemu nie. Też wydaje mi się jakieś dziwne :wink:
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

kliknij na adres w swoim poscie, to obaczysz, co jest zle, otoz jest kropka na koncu wlączona do adresu.
:arrow: www.forumklasowe.cba.pl
tak powinno być... zgłoś sie do mnie na gg, to ci pomoge, i ze zdjeciem, i z forum.
Obrazek
ODPOWIEDZ