import bazy danych- problem.

Wszystko o językach skryptowych takich jak PHP i Perl, serwerach WWW, CGI, bazach danych i języku SQL.
yahousan
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2015, 10:48:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

import bazy danych- problem.

Post autor: yahousan »

Cześć,
przy próbie importowania starej bazy danych na nowym serwerze pojawia się błąd, który w przeszłości był rozwiązywany przez administratorów. Proszę o interwencję.
http://zapodaj.net/d7fc6cf2a6807.jpg.html
po22
Posty: 404
Rejestracja: 02 sty 2015, 14:57:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1143x858

Re: import bazy danych- problem.

Post autor: po22 »

yahousan www.cba.pl/pma3/ proszę spróbować tutaj.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
pgu-scorpio
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2013, 21:57:26
Strona na CBA.pl: pgu-scorpio.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Maxthon Windows 1680x1050

Re: import bazy danych- problem.

Post autor: pgu-scorpio »

ja też mam problem,zrobiłem kopię zapasową na swoim forum pgu-scorpio.cba.pl w panelu administracyjnym i następnei konserwacja,mam kopie zapasowe,dałem na przywróc i niemam swoijego dawnego wyglądu forum ani postów,ani użytkowników ani jeszcze subforów itd itd,bo wgrywałem phpbb3 najnowsze oprogramowanie,wgrałem i zmieniłem hasło
próbowałem ściągnąć te kopie zapasowe i wgrać na http://www.cba.pl/pma4/ ale też nie moze,proszę o przywrócenie mi dawnego forum pgu-scorpio.cba.pl oraz zmianę nazwy tego forum na bractwo-stali.cba.pl,pozdrawiam i czekam na szybką wiadomość jesli potrzebne sa dane jakies do mojej bazy,np login czy haslo itd
po22
Posty: 404
Rejestracja: 02 sty 2015, 14:57:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1280x1024

Re: import bazy danych- problem.

Post autor: po22 »

pgu-scorpio, wyskakuje jakiś błąd przy próbie importowania bazy danych?
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
pgu-scorpio
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2013, 21:57:26
Strona na CBA.pl: pgu-scorpio.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Maxthon Windows 1680x1050

Re: import bazy danych- problem.

Post autor: pgu-scorpio »

na stronie http://www.cba.pl/pma4/ tak,że wystąpił błąd przy imporcie a na stronie forum,tam gdzie miałem kopie zapsaowe dawałem na uruchom odtwarzanie i nie przywróciło mi nic
widze teraz się zalogowałem to mam przywrócone forum ale jest nowa wersja oprogramowania 3.1.5 phpbb3 i skoro chcę ją wgrać muszę usunać starą wersję,i tutaj usunąłem wtedy starą i wgrałem nową,próbowałem wgrać kopie forum,ale nie szło,oczywiście usunąłem folder install i zmieniłem hasło na jakie ma być do bazy danych i sql

następnie jak zmienić nazwę forum na na bratwo-stali.cba.pl ? login na całym cba bez usuwania zakładania konta ? czy trzeba założyć nowe forum na cba itd ,a później przekonwertować ze starego zakładki i tematy oraz posty itd czy jak ?
ODPOWIEDZ