Serwer

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
ODPOWIEDZ
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Serwer

Post autor: juice »

ze względu na ogromną ilość kont jakie ostatnio zostały założone, serwer CBA .PL jest mocno obciążony a czasem przeciążony i może coś nie działać.

próbujemy coś z tym zrobić, zoptymalizować jeszcze bardziej różne funkcje itp.

czy się uda - zobaczymy, w ostateczności kupię lepszy serwer po prostu, ale to też się musi opłacać ekonomicznie więc zobaczymy.

możliwosci optymalizacji jeszcze są, tylko potrzeba czasu.
Polskaajs
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2012, 16:19:26
Strona na CBA.pl: http://godownload.xh.pl/
Płeć: Niewybrana
User Agent: Safari Windows 1920x1080

Re: Serwer

Post autor: Polskaajs »

sorki że tu pisze ale nie wiem jak założyć nowy temat

mam problem moja strona to godownload.cba.pl/go

chciałbym zmienić dlatego że to /go to jest mi przeszkadzające, czego? dlatego? jak wpisuje adres godownload.cba.pl to m8i pisze że strona tym czasowa prosze mi te .go usunąć już próbowalem na stronie ale nic sie nie udało szkoda prosze o pomoc
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Serwer

Post autor: fuma »

primo, jezeli planujesz na cba.pl zalozyc strone z warezem, to mozesz juz ja usunac.

secundo, jezeli masz problem to: wyszukujesz odpowiedni dzial, wchodzisz do niego i w lewym rogu ekranu szukasz przycisku Obrazek, klikasz na niego a dalej sie juz domyslisz

tertio, zainstaluj swoj skrypt w katalogu glownym swojego konta a nie w podkatalogu "go". Widze, ze nie masz nic do stracenia, wiec usun obecny skrypt i zainstaluj go na nowo w glownym katalogu konta.
ODPOWIEDZ