Poważny błąd.

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
ODPOWIEDZ
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Poważny błąd.

Post autor: juice »

VHCS (Panel użytkownika) zrobił nam noworoczną niespodziankę i skasował wiele waszych kont. Nie wiem jak to możliwe, ale nie dość że pozwolił założyć konto o pustej nazwie, to przy jego usuwaniu, jako argument wziął cały katalog z wszystkimi użytkownikami. Udało się to przerwać, ale trochę szkód zdąrzył narobić.

Przykro mi bardzo, mamy backup, ale nie jest pełen, ponieważ firma w której jeszcze mamy serwer nie potrafiła go utrzymać na nogach dłużej niż kilka godzin i tylko część danych się zdąrzyło przerzucić.

Co najważniejsze - Wasze dane z panelu są nietknięte (loginy, hasła itp.), jeśli macie kopię zapasową strony na dysku to przerzućcię ją, jak już włączymy FTP.

Dla tych którzy nie mają - Wasze dane mogły nie zostać w ogóle skasowane, lub mamy dla nich backup. I właśnie go odzyskujemy.

Przykro mi bardzo za niedogodności, postaramy się wrócić najszybciej jak możemy. Ja aktualnie odwołałem sylwestra i zamierzam nad tym siedzieć aż do skutku.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Post autor: fuma »

Adnotacja dla tych którzy jeszcze nie zauważyli. FTP już dział.
ODPOWIEDZ