Odświeżenie strony głównej

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Emdek
Admin forum
Posty: 412
Rejestracja: 06 lip 2005, 21:02:59
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Linux
Kontakt:

Odświeżenie strony głównej

Post autor: Emdek »

Dzisiaj została wdrożona nowa wersja strony głównej. Staraliśmy się jedynie ją odświeżyć, unikając zbyt daleko idących zmian. Usunięte zostały zbędne elementy, a pozostałe przebudowane.

Uwaga! Przy okazji porządkowania katalogu stron okazało się, że wielu użytkowników nie ma ustawionej kategorii dla swoich stron, co uniemożliwia ich wyświetlenie w katalogu. Prosimy o zaktualizowanie swoich wpisów.
Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.
http://otter-browser.org
Awatar użytkownika
Emdek
Admin forum
Posty: 412
Rejestracja: 06 lip 2005, 21:02:59
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Linux 1920x1080
Kontakt:

Re: Odświeżenie strony głównej

Post autor: Emdek »

Dodam jeszcze, że dzięki porzuceniu wsparcia dla IE6 udało się znacząco zredukować "ciężar" strony głównej. :-)

Jeśli ktoś natrafi na jakieś problemy po tej aktualizacji, to może je zgłaszać w tym wątku.
Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.
http://otter-browser.org
Fred Onizuka
Posty: 18
Rejestracja: 05 mar 2013, 21:19:41
Strona na CBA.pl: fredonizuka.cba.pl
Lokalizacja: Zdzieszowice
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Re: Odświeżenie strony głównej

Post autor: Fred Onizuka »

Może do końca nie na temat, ale też o odswieżaniu: panel "filemanager" też uległ zmianie? Chcę się upewnić, bo nie chciałbym się zalogować na jakąś wykradającą hasła podróbę.
(fredonizuka.cba.pl)
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: Odświeżenie strony głównej

Post autor: Venite »

To po prostu zmieniona templatka do net2ftp.
Raczej nie przypuszczam, aby ktoś włamał się na cba ;)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Fred Onizuka
Posty: 18
Rejestracja: 05 mar 2013, 21:19:41
Strona na CBA.pl: fredonizuka.cba.pl
Lokalizacja: Zdzieszowice
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Re: Odświeżenie strony głównej

Post autor: Fred Onizuka »

Nie wiem, czy warto było zmieniać templatkę - tamta była standardowa (jest na wielu serwerach), minimalistyczna i moim zdaniem ładna :). A teraz się PHP "wywala" (2013-10-01, 19:29).

PS. Na wszelki wypadek podam pierwsze dwie linie:

Notice: Undefined index: md5_salt in /var/panel/gui/tools/filemanager/includes/StonePhpSafeCrypt_config.php on line 36

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /var/panel/gui/tools/filemanager/includes/html.inc.php on line 130

PS v.2: (2013-10-01, 19:41) Już jest dobrze (i mam nadzieję, że tak zostanie:) )
(fredonizuka.cba.pl)
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Odświeżenie strony głównej

Post autor: rkd77 »

Fred Onizuka, robiłem uaktualnienie do nowszej wersji, bo starsza wykładała phpa czasami.
Włączyłem debug, bo się trochę psuło.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Fred Onizuka
Posty: 18
Rejestracja: 05 mar 2013, 21:19:41
Strona na CBA.pl: fredonizuka.cba.pl
Lokalizacja: Zdzieszowice
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Re: Odświeżenie strony głównej

Post autor: Fred Onizuka »

Ale button wylogowania nadal nie działa (nie wiem jak inne, nie sprawdzałem). Przynajmniej u mnie (Opera 12.16, JavaScript, bez flash). Sama obsługa ftp (dodawanie, przysyłanie, pobieranie, kasownie, itp) działa.

PS. Już działa - to chyba wina Opery, stosuje bardzo mocne "cache'owanie". (chciałem usunąć tą wiadomość, ale nigdzie nie widzę takiej opcji, o ile pamiętam, to kiedyś była).
(fredonizuka.cba.pl)
ODPOWIEDZ