Nowe funkcje i aktualizacje, wersja 3.1.5 (Wrzesień 2017)

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
ODPOWIEDZ
pavels
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2015, 15:42:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1536x864

Nowe funkcje i aktualizacje, wersja 3.1.5 (Wrzesień 2017)

Post autor: pavels »

Wdrożyliśmy kolejny szereg funkcjonalności oraz nowe usługi, które ułatwią Wam korzystanie z naszego hostingu oraz pozwolą zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Zapraszamy do przejrzenia szczegółowej listy nowości!

Promocja „Migruj i zyskaj”

Czy płacisz wygórowane ceny za swój hosting? Lub może wydajesz zbyt wiele na przedłużenia domen? Nie zwlekaj dłużej i przenieś swoje dane i domeny do CBA.pl! Wykonamy cały proces migracji do CBA.pl za Ciebie. Zupełnie za darmo!
Martwisz się o to, że całkiem niedawno opłaciłeś hosting w innej firmie? Nic nie szkodzi! Prześlij nam skan lub zdjęcie faktury z Twoimi danymi Klienta, wykup nielimitowany pakiet VIP na minimum 12 miesięcy, a my przedłużymy Ci jego ważność o tyle czasu, ile zostało Ci w poprzedniej firmie. Wymagamy jedynie, aby pakiet w innej firmie był wykupiony od co najmniej 2 miesięcy. Dzięki przenosinom do CBA.pl możesz więc zyskać nielimitowany hosting nawet do 10 miesięcy za darmo! Pamiętaj również o tym, że transfer domen polskich jest zupełnie darmowy! Oczywiście, terminy nie zerują się - jeśli przeniesiesz do nas domeny opłacone u innego operatora, na przykład do grudnia, to będą one ważne do tego momentu.
Skontaktuj się z nami aby omówić szczegóły i zacząć oszczędzać! Zrób to teraz, a dostaniesz od nas dodatkowe 30% rabatu na nielimitowany pakiet hostingowy VIP.

Dowiedz się

Poznaj nas bliżej

Nadszedł czas abyśmy uchylili rąbka tajemnicy i pochwalili się historią naszej firmy :) Jesteśmy obecnie na rynku już od 12 lat. Działamy obecnie praktycznie na całym świecie. Chcesz wiedzieć więcej? Teraz możesz przeczytać historię ABC Hosting LTD. na nowej podstronie!


Przypisanie domeny do serwera VPS

Wdrożyliśmy nową funkcjonalność w naszych serwerach VPS. Od teraz w łatwy sposób możesz przypisać swoją domenę do własnego serwera VPS.

Zastanawiasz się kiedy może być to pomocne?

To bardzo proste:
[list][*]jeśli posiadasz swoją stronę (np. sklep online) i chcesz zwiększyć poziom jej bezpieczeństwa, [/list]
[list][*]jeśli Twoja strona używa skryptów, które wymagają niestandardowych zezwoleń,[/list]
[list][*]jeśli jesteś przyzwyczajony do konkretnego panelu zarządzania serwerem, który różni się od naszego. Korzystając z serwera VPS sam wybierasz z jakiego panelu będziesz korzystać.[/list]

Aby to zrobić musisz tylko:
[list][*]posiadać opłaconą domeny (możesz ją kupić u nas),[/list]
[list][*]korzystać z aktywnego serwera VPS (wybierz najbardziej optymalny dla Ciebie pakiet na tej stronie),[/list]
[list][*]wejdź na pozycję „Domeny”, następnie kliknij „Edytuj” obok właściwej domeny i wybierz właściwy serwer VPS.[/list]


Łatwiejsza edycja profilu

Jeśli w czasie zakładania konta zarejestrowałeś się jako osoba fizyczna i teraz chciałbyś zmienić rodzaj profilu na firmowy, to możesz dokonać w bardzo prosty sposób. Wystarczy dokonać korekty w panelu, klikając na sekcję „Typ profilu”.


Nowy wygląd panelu logowania do baz danych

Od teraz strona logowania do bazy danych ma bardziej estetyczny i spójny wygląd.


Wdrożenie CentOS Web Panel

Dodaliśmy kolejną pozycję do listy paneli. Od teraz można w prosty sposób zainstalować CentOS Web Panel na każdym serwerze, który korzysta z Centos6 lub Centos7. Wypróbuj już teraz jak działa!


Poszerzenie Bazy Wiedzy

Bardzo dbamy o to aby nasi Użytkownicy mieli szybki dostęp do użytecznych informacji. Zespół naszych specjalistów nieustannie rozwija bazę wiedzy CBA.pl, dzięki czemu w łatwy sposób można znaleźć rozwiązania najbardziej popularnych problemów. Jedne z ostatnich artykułów, które pojawiły się w w naszej Bazie Wiedzy, zawierają porady jak dodać nową stronę do przeglądarki Google oraz jak stworzyć stronę opartą o CMS Joomla.

bogfred
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2018, 20:59:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 2560x1440

Nowe funkcje i aktualizacje, wersja 3.1.5 (Wrzesień 2017)

Post autor: bogfred »

:mrgreen:
spinachtwelve
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2018, 04:43:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1024x820

Nowe funkcje i aktualizacje, wersja 3.1.5 (Wrzesień 2017)

Post autor: spinachtwelve »

zapowiada sie super,!!
ODPOWIEDZ