Awaria jednego z serwerów

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
przedszkole-grabno
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2014, 22:51:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: awaria jednego serwera

Post autor: przedszkole-grabno »

Można uzyskać jakiś przybliżony termin usunięcia awarii, czy szybciej będzie od nowa stworzyć stronę ? Na szczęście nie mam dużo :D ale zależy mi na czasie.......
Ivy
Posty: 17
Rejestracja: 15 paź 2014, 12:35:04
Strona na CBA.pl: aboutall.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: awaria jednego serwera

Post autor: Ivy »

To wiadomo chociaż ile to jeszcze potrwa? Będzie dzisiaj dostęp do stron czy nie?
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: awaria jednego serwera

Post autor: Venite »

przedszkole-grabno , cieżko powiedzieć. Procenty lecą w różnym tempie i nie różni się to zbytnio od eksploratora w Windows: w zależności od rozmiaru plików, raz pokazuje pozostały czas "5 godzin", raz "10.5 godziny", raz "2 dni" i wciąż oscyluje. O dokładne tempo musielibyście pytać juice'a, aczkolwiek im mniej będzie mu zawracana głowa, tym szybciej prawdopodobnie to pójdzie. Przywracanie jest w toku - to jest pewne, ile potrwa - juice pisał, że cięzko niestety powiedzieć. Nie ma co strzelać terminami i obiecywać - to jest sprzęt elektroniczny, rzecz martwa, czasami ciężko przewidywać.

Wierzcie mi lub nie, ale miałem okazję rozmawiać z juice'm podczas nawet drobniejszych awarii - niejedna taka kosztuje go zarwaną noc i wyrywanie włosów z głowy (chyba nawet dosłownie). Jedyne co mogę Wam w tej chwili zagwarantować, jako osoba niezwiązana z CBA, to fakt, że z pewnością są dokładane wszelkie starania ku przywróceniu wszystkiego do normalności.

Sam mam stronę na CBA, która w tej chwili leży, a też zarabiała. Niestety, jedyny sposób na tą chwilę to cierpliwość.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
przedszkole-grabno
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2014, 22:51:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Re: awaria jednego serwera

Post autor: przedszkole-grabno »

Zastanawiam się czy czekać, czy nie zacząć od nowa bo chyba szybciej wyjdzie :D
Zaara
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2014, 08:12:02
Strona na CBA.pl: klankks.y0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Awaria jednego z serwerów

Post autor: Zaara »

Ja rozumiem ,że to nie Wasza wina.Trudno poczekamy ile się da.Tylko najgorsze jest to,ze że poprzez forum komunikujemy się z innymi członkami naszego klanu.Gdy forum pada to naprawdę dużo tracimy mimo iż korzystamy z darmowego hostingu ;/
spotted
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2014, 14:33:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Mobile Android 480x762

Re: Awaria jednego z serwerów

Post autor: spotted »

A może ile procent mniej więcej już się skopiowało/odtworzyło?

---- EDIT ----

A może ile procent mniej więcej już się skopiowało/odtworzyło?
nalesnej
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2014, 20:08:12
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Awaria jednego z serwerów

Post autor: nalesnej »

Kiedy wstanie moja stronka http://www.nalesnej.cba.pl ?
freemo
Posty: 18
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:23:09
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Re: Awaria jednego z serwerów

Post autor: freemo »

A czy istniałaby możliwość wrzucenia na wszystkich jeszcze nie przywróconych stronach komunikatu informującego o awarii hostingu?
Może jest możliwość przekierowania wywołań jakąś prostą metodą?

Wiemy, że przywrócenie do życia platformy wymaga czasu. Niestety czas niedostępności jest już dosyć długi. Stawia to administratorów niedostępnych serwisów w złym świetle ponieważ nie mamy nawet możliwości poinformowania ludzi o tym, że trwają prace nad przywróceniem serwisu. Ludzie zaczynają podejrzewać, ze administratorzy sobie bimbają :?
dacnadzieje
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2014, 11:13:13
Strona na CBA.pl: dacnadzieje.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Re: Awaria jednego z serwerów

Post autor: dacnadzieje »

Dokładnie tak jest. Jeszcze trochę i zacznie brakować tłumaczeń. :roll:

Drodzy administratorzy czy jest jakikolwiek cień szans na to aby wszystko do wieczora ruszyło ??
Webmaster62
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2014, 07:35:19
Strona na CBA.pl: www.mickysuple.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Awaria jednego z serwerów

Post autor: Webmaster62 »

Witam z Londynu .Tak czekamy z niecierpliwoscia tracac Cash .W moim przypadku napewno ok kilku Set GBP. plus koszt za wiele Anonsow nadanych na portalach ,lecz niestety sa bezuzyteczne co sie wydaje logiczne... :roll: Choc musze dodac ze od prawie trzech lat bylem B Zadowolony z Hostingu CBA.PL wiec prosze tego nie zepsuc i za wszelka cene Naprawic Baze -Serwer... :wink:
damix181
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2014, 11:40:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Awaria jednego z serwerów

Post autor: damix181 »

Witam ruszyły wam już strony? Bo moja: www.mojekarpiowanie.pl zdechła kilka dni temu i nadal jest martwa.Jest w ogóle jakaś inna możliwość kontaktu z adminami.
dacnadzieje
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2014, 11:13:13
Strona na CBA.pl: dacnadzieje.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x768

Re: Awaria jednego z serwerów

Post autor: dacnadzieje »

Witam ponownie. www.dacnadzieje.cba.pl właśnie opłaciłem i bardzo proszę o przerzucenie na inny serwer.
czarrna
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2014, 10:25:42
Strona na CBA.pl: czarrnaodkuchni.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Maxthon Windows 1366x768

Re: Awaria jednego z serwerów

Post autor: czarrna »

Mam strony na cba.pl od 11 lat i nigdy sie takie rzeczy nie działy, teraz 3 nich działają, 1 najważniejsza dla mnie, cały czas nie. Ciekawe, że akurat ta z największym ruchem na stronie :/ www.czarrnaodkuchni.cba.pl czy jest szansa, ze cokolwiek zostanie naprawione przed weekendem?
gr194
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2014, 17:12:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 911x512

Re: Awaria jednego z serwerów

Post autor: gr194 »

Coś mi się zdaje, że będzie kiszka. Nowe konta i strony można od wczoraj zakładać i działają.
Ale obmawiam się, że stare przepadły. Tyle, że jeszcze raz założyć z tą samą nazwą (e majlem)
się nie da. Te konta stare niby są, ale bazy i php nie ma - zatem i strony nie ma. Nie wiem, czy odzyskiwanie zawartości dysków jest tu w 100 procentach możliwe - właśnie te bazy itd...
Poczekam jeszcze z dzień. Mam komercyjny hosting gdzie indziej (no, bez wymieniania nazwy, bo za reklamę mi nie płacą :D ) od 7 lat i nie było ani jednej nawet drobnej awarii!!!
formula1seb
Posty: 13
Rejestracja: 02 paź 2014, 10:36:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Awaria jednego z serwerów

Post autor: formula1seb »

moja na szczęście już działa http://seb-tv.pl/
Zablokowany