Awaria jednego z serwerów

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
Zablokowany
klankmt
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2014, 22:31:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Mozilla Windows 1280x1024

Re: awaria jednego serwera

Post autor: klankmt »

stysia uaktualnić ? po co i tak jej na razie nikt nie zobaczy :P. Nie no taki żarcik. Pozostaje czekać jak wszystkim. Może kiedyś to postawią :lol: :lol:
stysia
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:43:43
Strona na CBA.pl: vanillaninja24.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768

Re: awaria jednego serwera

Post autor: stysia »

@KLANKMT Teraz nikt nie zobaczy, ale juz ludzie sie pytaja co jest ze strona... może i nie nalezy do najlepszych, bo ludzie maja wazniejsze strony niż fansite hehe :) Ale naprawde przez te 3 dni zrobiło sie zaległości XD
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1067x600

Re: awaria jednego serwera

Post autor: juice »

ponieważ sprawdzanie dysku się ślimaczy (uwierzcie mi, że irytuje mnie to conajmniej tak samo jak Was), przerwaliśmy je chwilowo i przerzuciliśmy te konta które dzisiaj opłaciły zdjęcie reklam. Nie było tego dużo, ale zakładam że tym osobom się spieszy.

Nie chcę już obiecywać terminów, moim zdaniem powinno dzisiaj skończyć się sprawdzać... np. wieczorem.

P.S. jak wpłacicie teraz to i tak zaczekacie do wieczora, więc możecie równie dobrze nie wpłacać tych 4zł.
Ivy
Posty: 17
Rejestracja: 15 paź 2014, 12:35:04
Strona na CBA.pl: aboutall.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1728x1296

Re: awaria jednego serwera

Post autor: Ivy »

No tak. bo najlepiej zajmować się tylko kontami, które są opłacone. Bo jak są darmowe to można czekać w nieskończoność. Było podane już kilka terminów i najdalej dziś rano miało wszystko chodzić, a tu nadal nic.
tymus_ahmed
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2014, 11:57:30
Strona na CBA.pl: 5pp.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x1024

Re: awaria jednego serwera

Post autor: tymus_ahmed »

Dalej nie działa nam stronka...
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: awaria jednego serwera

Post autor: juice »

Ivy pisze:No tak. bo najlepiej zajmować się tylko kontami, które są opłacone. Bo jak są darmowe to można czekać w nieskończoność. Było podane już kilka terminów i najdalej dziś rano miało wszystko chodzić, a tu nadal nic.
zajmujemy się wszystkimi, ale darmowych są dziesiątki tysięcy i nie możemy ich wszystkich w rozsądnym czasie przenieść na drugi serwer.
bandulka
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2014, 00:00:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1536x864

Re: awaria jednego serwera

Post autor: bandulka »

Moja działa,dziękuję:)
konradd180
Posty: 3
Rejestracja: 05 sie 2014, 00:02:45
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Re: awaria jednego serwera

Post autor: konradd180 »

Mam nadzieje, że wreszcie zadziałają strony bo już czekamy 2-3dni i nic liczę na to, że jutro już będzie wszystko ok.
molic
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2014, 23:21:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: awaria jednego serwera

Post autor: molic »

Posiadam u Was darmowa strone pranie-wielun.cba.pl Kiedy darmowe beda dzialac? Pozdrawaim
hoostter
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2014, 23:54:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: awaria jednego serwera

Post autor: hoostter »

Ludzie ogarnijcie się...Admini robią co mogą bądźcie cierpliwi, co drugi pyta kiedy kiedy... -.- Będzie to będzie...

@molic czytaj wyżej co admin napisał.
klankmt
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2014, 22:31:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: awaria jednego serwera

Post autor: klankmt »

stysia pisze:@KLANKMT Teraz nikt nie zobaczy, ale juz ludzie sie pytaja co jest ze strona... może i nie nalezy do najlepszych, bo ludzie maja wazniejsze strony niż fansite hehe :) Ale naprawde przez te 3 dni zrobiło sie zaległości XD
znam to skądś. Mam genralnie ten sam problem. Forum kameralne, ale użytkownicy biorą z niego ważne dla nas informacje :/ ehhh

juice pisze:ponieważ sprawdzanie dysku się ślimaczy (uwierzcie mi, że irytuje mnie to conajmniej tak samo jak Was), przerwaliśmy je chwilowo i przerzuciliśmy te konta które dzisiaj opłaciły zdjęcie reklam. Nie było tego dużo, ale zakładam że tym osobom się spieszy.
spieszy się zapewne większości, nie każdego jednak stać na opłacenie pro... tak, dla niektórych jest to jednak inwestycja. Ja np jak będę musiała płacić za utrzymanie małego forum, bo będę wolała przenieść forum na bardziej renomowany hosting, a nie utrzymywanie go na hostingu który kojarzy sie z darmowym. Szkoda, że przerwaliście, bo tym samym większość użytkowników jest ileś czasu w plecy. A każdy czeka. No ale cóż...... jak widać ważniejsi sa ci, co w razie draki wzbogacą skarbonkę (bo jakoś wcześniej konta pro nie wykupili.. dopiero wtedy gdy admin dał do zrozumienia, że będą mieć działające strony poza kolejnością jak zapłacą ;))
klubksiazki
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:11:28
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: awaria jednego serwera

Post autor: klubksiazki »

juice pisze:
Ivy pisze:No tak. bo najlepiej zajmować się tylko kontami, które są opłacone. Bo jak są darmowe to można czekać w nieskończoność. Było podane już kilka terminów i najdalej dziś rano miało wszystko chodzić, a tu nadal nic.
zajmujemy się wszystkimi, ale darmowych są dziesiątki tysięcy i nie możemy ich wszystkich w rozsądnym czasie przenieść na drugi serwer.

Więc może warto założyć wątek dla adminów darmowych kont, gdzie będę zgłaszane jakie konta przenieść a na samym końcu przenosić te stare, puste, nie używane już strony które nie zostały wykasowane?
klankmt
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2014, 22:31:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: awaria jednego serwera

Post autor: klankmt »

klubksiazki tyle,że nie wszyscy admini kont zaglądają na to forum
klubksiazki
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:11:28
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: awaria jednego serwera

Post autor: klubksiazki »

klankmt, ale chyba każdy kto interesuje się co dzieje się ze swoją stroną prędzej czy później trafią tutaj? Bo w ogłoszeniach pisze że padł serwer....
marc1508
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2014, 15:42:45
Strona na CBA.pl: www.rfone.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x1024

Re: awaria jednego serwera

Post autor: marc1508 »

Czy awaria potrwa jeszcze długo? Na stronie miałem dużo ważnych rzeczy, głównie w FTP.
Zablokowany