Awaria jednego z serwerów

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
Zablokowany
yoke02
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:30:52
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: awaria jednego serwera

Post autor: yoke02 »

wienceichoinki.cba.pl kiedy bedzie mozna sie spodziewac ze zaczne znow dzialac? prosilbym konkrety jezeli mozna na pw ;p
pozdrawiam
bandulka
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2014, 00:00:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1536x864

Re: awaria jednego serwera

Post autor: bandulka »

Niestety ja już z rana wpłaciłam i nadal nie działa,trzeba czekać:(
klankmt
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2014, 22:31:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Mozilla Windows 1280x1024

Re: awaria jednego serwera

Post autor: klankmt »

ojjj chyba będzie trzeba jednak uciec. Tragedia, żeby strony nie było tyle czasu :/ wiem, że to nie jest wina administracji, no ale mimo, iż strony free to jednak niektórym są bardzo potrzebne
dacnadzieje
Posty: 3
Rejestracja: 16 paź 2014, 11:13:13
Strona na CBA.pl: dacnadzieje.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Re: awaria jednego serwera

Post autor: dacnadzieje »

Witam. Jestem osobą zajmującą się stroną - nie moją, tylko stowarzyszeniową. W związku z tym że serwer jeszcze nie ruszył jak trzeba i strona którą się zajmuje nie działa proszę o podanie choć orientacyjnego terminu uruchomienia serwera gdyż muszę jakoś wytłumaczyć fakt niedziałania strony internetowej stowarzyszenia.
freemo
Posty: 18
Rejestracja: 15 paź 2014, 19:23:09
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows

Re: awaria jednego serwera

Post autor: freemo »

juice pisze:cały czas naprawia się system, ciężko mi szacować kiedy skończy, może za dosłownie minutę a może za 3 godziny.

Proszę o cierpliwość, to już jest naprawdę ostatni etap. Macierz się odbudowała, system sprawdza pliki, jak to przerwę to mogę pogorszyć sytuację.[...]
Mysql był uruchomiony na tej samej platformie
A więc dobre wieści :-)
Teraz pozostaje tylko trzymać kciuki za pozytywną weryfikację spójności i poprawności plików. Czekamy cierpliwe. Najważniejsze, że wszystko zmierza ku dobremu zakończeniu :faja:
yoke02
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2014, 19:30:52
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x1024

Re: awaria jednego serwera

Post autor: yoke02 »

hmmm nic czekamy cierpliwie ;p
bandulka
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2014, 00:00:00
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1536x864

Re: awaria jednego serwera

Post autor: bandulka »

hmmmm nadal nic nie ma.Czekam cierpliwie.
stysia
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:43:43
Strona na CBA.pl: vanillaninja24.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768

Re: awaria jednego serwera

Post autor: stysia »

Czy kazdy z was ma informacje, że strona jest niedostepna? :
Strona niedostępna

Próba połączenia programu Opera z hostem vanillaninja24.cba.pl została odrzucona. Witryna jest niedostępna lub masz nieprawidłowo skonfigurowany dostęp do sieci.
Sprawdź swoje połączenie internetowe.

Sprawdź przewody i uruchom ponownie routery, modemy lub inne urządzenia sieciowe, których używasz.
W ustawieniach swojej zapory sieciowej lub programu antywirusowego zezwól programowi Opera na dostęp do sieci.

Jeśli program Opera znajduje się już na liście programów z dostępem do sieci, usuń go z tej listy, a następnie dodaj go ponownie.
Jeśli używasz serwera proxy…

Sprawdź ustawienia proxy lub skontaktuj się z administratorem sieci, aby się upewnić, że serwer proxy działa prawidłowo. Jeśli uważasz, że nie, powinieneś używać serwera proxy: przejdź do menu Opera > Ustawienia > Zmień ustawienia proxy… > Ustawienia sieci LAN i odznacz „Użyj serwera proxy dla sieci LAN”..
klankmt
Posty: 6
Rejestracja: 23 sie 2014, 22:31:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Mozilla Windows 1280x1024

Re: awaria jednego serwera

Post autor: klankmt »

dokładnie. Nie ukrywam, iż gdybym miała dostęp do kopii bazy to już by mnie tutaj nie było :/ ehhh
freepascal2
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2014, 10:32:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Mozilla Windows

Re: awaria jednego serwera

Post autor: freepascal2 »

Czy jest ktoś w stanie podać przybliżony, ostateczny termin usunięcia awarii ? Systemy padają - rozumiem to bardzo dobrze, jednak nie rozumiem podawania od dwóch - trzech dni, że "jesteśmy na dobrej drodze". Proszę podać np. - "ruszy wszystko max w ciągu 2 tygodni" - będzie wiadomo jak dalej planować pracę.
--
pzdr
Awatar użytkownika
Saluto
Posty: 19
Rejestracja: 24 cze 2014, 13:02:02
Strona na CBA.pl: http://fajna-ferajna.cba.pl/index.php
Lokalizacja: Kujawy
Płeć: Niewybrana
User Agent: Maxthon Windows

Re: awaria jednego serwera

Post autor: Saluto »

gruby1993 pisze:znajomy mi polecił cba więc ufam że naprawią wszystko szybko :jupi: :jupi:
No widzisz Grubciu...Ty już masz, a ja niestety jeszcze poczekam, bo jadę za darmola :mrgreen:

W sumie mi się nie śpieszy, bo mam robotę na innych stronach, więc prawie nie zauważyłem
tej awarii :lol:
alemate
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2014, 11:50:58
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: awaria jednego serwera

Post autor: alemate »

Czekamy, czekamy i się nie możemy doczekać xd, zróbcie to jak najszybciej. :roll:

Pozdrawiam :faja:
circle
Posty: 3
Rejestracja: 04 paź 2014, 15:30:55
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: awaria jednego serwera

Post autor: circle »

Ja już nie mogę czekać, dlaczego nawet nie mogą ustawić takiej informacji że strona jest chwilowo nie dostępna i to np nie z winy mojej tylko firmy udostępniającej hosting. Posiadam darmowy, ale wymagać mogę tak? w końcu te reklamy u góry na mojej stronie nie są bez przyczyny więc skoro sam nie mogę płacić to sami sobie czerpią z tego korzyści, ale tak czy siak chciałbym żeby to jakoś wyglądało bo moja firma traci na tym. Dopiero co rozpoczynam, a przez tą awarię mam naprawdę ciężko start i tracę dziesiątki klientów. Nie zamierzam opłacać bo to nie fair wobec tych którzy nie płacą i muszą czekać będę solidarny i poczekam z nimi. A w przyszłości na 100 % przeniosę się na inny hosting bo wolę płacić pewnym firmom hostingowym i przede wszystkim rzetelnym, a nie takim którzy sobie wybiorą komu pierwszemu udostępnić dostęp do strony bo zapłaci. Rozumiem tą chęć zysku, ale bez przesady potem wasi klienci odchodzą w większości bo wolą mieć coś pewnego niż taniego, a badziewnego. Takie moje zdanie pozdrawiam.
PS: Nie oceniam tutaj czy to nie wasza wina itd. tylko oceniam sytuację jaka jest teraz i co w wyniku tej awarii następuje.
Ivy
Posty: 17
Rejestracja: 15 paź 2014, 12:35:04
Strona na CBA.pl: aboutall.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: awaria jednego serwera

Post autor: Ivy »

To już powoli robi się wkurzające. Przez cały czas podawane są jakieś godziny, a nadal nic nie ma. Może w końcu ktoś poda jakiś konkretny termin, godzinę czy coś? Bo niektórzy czekają od wiele godzin, a nadal nie otrzymali żadnej konkretniej odpowiedzi.
stysia
Posty: 12
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:43:43
Strona na CBA.pl: vanillaninja24.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768

Re: awaria jednego serwera

Post autor: stysia »

Ja ze strona vanillaninja24.cba.pl czekam od wtorku! A potrzebuje pilnie uaktualnić strone ;/
Zablokowany