Aktualizacja panelu część 2

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
ODPOWIEDZ
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Aktualizacja panelu część 2

Post autor: juice »

Wprowadziliśmy kilka kluczowych zmian, które mają na celu poprawić wygodę korzystania z panelu oraz dają większe możliwości użytkownikowi.

Wprowadziliśmy profile, dzięki którym można grupować domeny w ramach jednego konta.
W związku z tym, że login (nazwa profilu) nie jest już powiązany z nazwą domeny dajemy możliwość dotychczasowym użytkownikom na jednorazową zmianę loginu, w profilu (Zmień login).
Ponadto można teraz połączyć profil użytkownika z kontem na forum.

Nowi użytkownicy, czyli tacy którzy założyli swoje konto po 22 lipca 2014 r. dostają konto na forum automatycznie przy rejestracji do panelu. Login do panelu i forum jest taki sam.
Obecni użytkownicy mogą połączyć profil z kontem na forum. Opcja łączenia znajduje się w profilu, Połącz konto forum.

Nowością jest także możliwość przekazywania domen innym użytkownikom. Jest to przydatne, gdy chcemy połączyć kilka istniejących domen w jeden profil.

Wprowadziliśmy również lepsze rozwiązanie w rejestracji, teraz wystarczy wpisać nazwę domeny którą chcemy założyć a system sam zaproponuje możliwe rozszerzenia oraz opcje Free i Pro.

To jeszcze nie koniec zmian - możecie się spodziewać kolejnych ulepszeń w ciągu najbliższych tygodni/miesięcy.

Prosimy o uwagi dotyczące nowych rozwiązań.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Aktualizacja panelu część 2

Post autor: fuma »

Ciekawy pomysl na rozwoj cba :) Zycze powodzenia i wierze w jeszcze wiekszy sukces.
adamgs
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2014, 14:47:01
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Aktualizacja panelu część 2

Post autor: adamgs »

Imponujące zmiany, Brawo

Najbardziej podoba mi się możliwość grupowania domen w jednym koncie. Sam mam kilka kont i bardzo mi to ułatwi życie.

Ale mam pytanie. Po przekazaniu moich innych domen do obecnego konta, mogę tamte profile usunąć nie tracąc przypisanych do tamtych kont domen?
ODPOWIEDZ