Adblock i reklamy

Wszystkie informacje od administracji dla użytkowników na temat zmian, ewentualnych problemów itd.
pol-bicester.co.uk
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2013, 21:41:31
Strona na CBA.pl: www.pol-bicester.co.uk
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

w sprawie zdjęcia reklam

Post autor: pol-bicester.co.uk »

Witam,
chciałbym, aby moja strona wyświetlała się bez reklam. Rozumiem, że trzeba zapłacić i tu mam małe pytanie: jak ja mam to zrobić?
Jestem poza Polską, nie mam polskiego numeru telefonu, nie mam konta w polskim banku, nie chciałbym też komukolwiek z moich znajomych, którzy są jeszcze w Polsce sprawiać kłopotów i obciążać ich prośbami o przelewy.
Mam za to kont PayPal, dzięki któremu nie mogę dokonać wpłaty, ponieważ nie macie takiej opcji...
Jestem zainteresowany opcją "Jeden rok plus powiększone limity" i głupia sytuacja, bo ja chcę płacić ale nie mam jak...
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Adblock i reklamy

Post autor: rkd77 »

pol-bicester.co.uk, napisałem prywatną wiadomość.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
kosel07
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2010, 13:49:45
Strona na CBA.pl: kosel.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Adblock i reklamy

Post autor: kosel07 »

Witam.
Czy w przypadku, gdy Państwa reklama burzy układ mojej strony jest możliwość przeniesienia jej w inne miejsce?
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Adblock i reklamy

Post autor: rkd77 »

kosel07, nie wolno przenosić reklamy w inne miejsce. Sprawdź poprawność kodu htmlowego.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ