www.poznanremonty.cba.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Adam2010
Posty: 19
Rejestracja: 21 mar 2012, 15:45:22
Strona na CBA.pl: www.poznanremonty.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: www.poznanremonty.cba.pl

Post autor: Adam2010 »

matpol pisze: działaj ..działaj a kij wie czemuś Ty w html wlazł..pewnie kobita ci kiepskie obiadki daje :lol:

He heh heh eh nie nie chodzi o kobiete a ni o obiadki :D poprostu chcialem sam zrobic i nie ukrywam ze daze do tego aby robic juz plynnie. Moze i masz racje ze nie którzy wola robic stronki w juz gotowych szablonach, ale niewiem czemu zafascynowalo mnie wlasnie w htmlu siedzenie 5 godzin nad jedna stronka i bawic sie tymi znakami :D Moze kiedys stwierdze, juz dosyc mam koniec i przestane wogole sie bawic:)
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: www.poznanremonty.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

Zabawa to zabawa,a portfolio dla firmy to inny kąsek
Zaczniesz sie bawić i ..Google zindeksuje,klienci bedą szukać i wejdą na taka strona
zauważ..kto raz wejdzie i stwierdzi ze uciekać stąd to jedyna droga wyboru to..przy następnym wyszukaniu w sieci Twojej WWW ominie ją. to nie zabawa ,mozesz pobawić sie na localu(kompie)
ale to tylko moja drobna uwaga.
Wspominałem Portfolio musi być Perfect,abyś miał profity..
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Adam2010
Posty: 19
Rejestracja: 21 mar 2012, 15:45:22
Strona na CBA.pl: www.poznanremonty.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: www.poznanremonty.cba.pl

Post autor: Adam2010 »

Narazie sie ucze i w drazam w temat www czas pokaze co bedzie dalej :)



Dobra ostatni wglad na strone i juz koniec zrobilem strone juz na gotowo acz kolwiek jeszcze cos musze zrobic podkreslam ze jest to prosta strona robiona w 2,5 godziny (wydaje mi sie ze lepiej wyglada od poprzedniej tylko tylko hosting CBA mi sie wtrynia pomiedzy tabelkami :D trzeba to naprawic jeszcze :)


Pozdrawiam

---- EDIT ----

I jeszcze mam pytanie czy jak mam strone i 4 pod strony to musze miec do kazdej pod strony index.php czy wystarczy ze mam index.php do glownej strony??
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mini 360x495

Re: www.poznanremonty.cba.pl

Post autor: Venite »

Index jest oznaczeniem głównej strony. Inne mogą być różnie nazwane.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Adam2010
Posty: 19
Rejestracja: 21 mar 2012, 15:45:22
Strona na CBA.pl: www.poznanremonty.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: www.poznanremonty.cba.pl

Post autor: Adam2010 »

Witam wracam po jakims czasie :D :D

Zrobiłem nowa stronke wiec prosze abyscie napisali co zle zrobilem i dla czego tak :lol:

Wiem nie koduje w UTF-8 tylko w isso dlatego ze narazie chce w isso bo jak kodowalem w utf to zamiast ś ż ą mialem hinszczyzne

i jeszcze pytanie co zle zrobile poniewaz link do hostingu CBA jest jakby pogrubiony i wiekszy rozmiar czcionki a w podstronie oferty ten link darmowy hosting CBA wszedl mi az pod fotke z malowaniem

Czy po prostu tylko u mnie tak wychodzi a u was jest okej wszsystko??

Pozdrawiam Adam
ODPOWIEDZ