www.poradnikwebmastera.cba.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
lukas124
Posty: 11
Rejestracja: 21 sie 2012, 21:14:10
Strona na CBA.pl: poradnikwebmastera.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

www.poradnikwebmastera.cba.pl

Post autor: lukas124 »

Witam, Proszę o ocenę strony http://www.poradnikwebmastera.cba.pl. Strona poświęcona jest tematyce programowania, tworzenie stron WWW oraz nowych technologii.
Awatar użytkownika
svang
Posty: 204
Rejestracja: 18 gru 2011, 07:06:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: www.poradnikwebmastera.cba.pl

Post autor: svang »

Skąd masz treści? z http://www.komputerswiat.pl i innych o podobnej tematyce?Przekopiowane i deko zmieniona treść?
cud ze istnieje ta strona

---- EDIT ----

poradnik webmastera?hmmmmmmmmmmmmm mieszanina treści obcych z webmasterstwem
Jeden wielki groch z kapustą Daleko ci do webmasterstwa
Jedyne co tam jest ok to szablon
Obrazek
i to logo heh webmasterskie :lol:
1/10
Nie dyskutuj z debilkami w necie,wpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu,a potem pokonają doświadczeniem!
lukas124
Posty: 11
Rejestracja: 21 sie 2012, 21:14:10
Strona na CBA.pl: poradnikwebmastera.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Re: www.poradnikwebmastera.cba.pl

Post autor: lukas124 »

svang pisze:Skąd masz treści? z http://www.komputerswiat.pl i innych o podobnej tematyce?
Newsy o nowych technologiach, jakiś wydarzeniach i oprogramowaniu to tylko ułamek artykułów tam zamieszczonych. Gdybyś dokładnie przeglądną treść to znalazł byś tam unikalne wpisy o tematyce która nie była poruszana na innych stronach typu komputerswiat.pl itd. Po za tym jeżeli się pisze artykuł na ten sam temat na jaki był poruszony na łamach innej strony to chcąc czy nie chcąc będzie on podobny, nawet gdybym go nie przeczytał wcześniej na innej stronie. Więc nie pisz bzdur, że treść jest kopiowana.
svang pisze:poradnik webmastera?
To nie jest poradnik webmastera, a strona z różnymi poradnikami dotyczącymi programowania czy tworzenia stron WWW.
svang pisze:i to logo
Logo to nie wypał, ale niestety nie jestem grafikiem ;(
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Re: www.poradnikwebmastera.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

no fakt ,mieszanina co daje efekt fatalny
http://www.poradnikwebmastera.cba.pl/tw ... ik-css.php
te ikony Obrazek
Lub tam
http://www.poradnikwebmastera.cba.pl/pr ... pascal.php
jakoś nie pasują mi to osoby zajmującej sie webmasterstwem,czy informatyką ,czy jak to tam zwać,która daje je w takiej okazałości(nie wszystkie)

no tak..hobby jako strona ciekawa,szablon prosty i przyjazny..
..nie oceniam tego typu stron z treścią..którą mam w sieci w całości:)
Chociaż zasługuje na pozytywną ocenkę,gdyż miło się ją ogląda..,ma sporo ciekawostek i to przydatnych,nie szkodzi ze trafia sie na nie w sieci,lepsze to niż te plagiaty z gierkami itp

Baw się dalej ,w koncu to juz 3 latka się bawisz i mam nadzieję,ze w koncu pójdziesz drogą na serio webmasterską
a niech tam odstąpię od zasady bo zasługujesz na nią :D
9*/10*
...Pozdrawiam ...

---- EDIT ----
lukas124 pisze: Więc nie pisz bzdur, że treść jest kopiowana
jest i z tym sie zgodzę,ale to już inna polityka-i olać to
lukas124 pisze: To nie jest poradnik webmastera, a strona z różnymi poradnikami dotyczącymi programowania czy tworzenia stron WWW.
echhhhhhhhhhhhh zauważ co piszesz
lukas124 pisze: Strona poświęcona jest tematyce programowania, tworzenie stron WWW oraz nowych technologii.
e tam to też olać,oby właściciele pewnych treści w koncu sie nie doczepili,ale sądze ze skoro tyle czasu istnieje to mają to w du**e :lol:

acha i nazwa domeny ..nop i to też olać :faja:

---- EDIT ----

a i jeszcze jedno
Mój szacun za wytrwałość...3 lata to sporo czasu i pracy
Tak trzymaj :)
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Awatar użytkownika
svang
Posty: 204
Rejestracja: 18 gru 2011, 07:06:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: www.poradnikwebmastera.cba.pl

Post autor: svang »

lukas124 pisze: Więc nie pisz bzdur, że treść jest kopiowana.
spoko jest jest tylko się ją przerabia na własną modłę,sam taką miałem ponad 5 lat i popełniłem błąd(nie ważne jaki) i ją zamkneli.Dodam,ze znudziło mi się i na żywca kopiowane treści wklejałem i już :lol:
lukas124 pisze: Po za tym jeżeli się pisze artykuł na ten sam temat na jaki był poruszony na łamach innej strony to chcąc czy nie chcąc będzie on podobny,
yyy koleżko,znam ten trick jak to sie robi,nawet mógłbym cię wiele nauczyć czegoś innego zaje przyciąga roboty,no ale okay,okay zawsze to jest hobby nie bulwersuj się już .
Jak ci sie znudzi to daj znać,powiem ci jak omijać wklejania skopiowanego żywca :devil:

Pozdro
Nie dyskutuj z debilkami w necie,wpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu,a potem pokonają doświadczeniem!
lukas124
Posty: 11
Rejestracja: 21 sie 2012, 21:14:10
Strona na CBA.pl: poradnikwebmastera.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080

Re: www.poradnikwebmastera.cba.pl

Post autor: lukas124 »

svang pisze: nawet mógłbym cię wiele nauczyć czegoś innego zaje przyciąga roboty
czyli czego?

---- EDIT ----
matpol pisze:
lukas124 pisze: Więc nie pisz bzdur, że treść jest kopiowana
jest i z tym sie zgodzę,ale to już inna polityka-i olać to

[...]

e tam to też olać,oby właściciele pewnych treści w koncu sie nie doczepili,ale sądze ze skoro tyle czasu istnieje to mają to w du**e :lol:
Nic nigdy nie skopiowałem z innych stron, jedynie pisałem newsy na ten sam temat. Po za tym te wszystkie portale (komputerswiat.pl, chip.pl, technonowinki.onet.pl itd) to kopiują newsy z anglojęzycznych stron o tej samej tematyce. Zauważ, że wszyscy piszą to samo (a czasami mają nawet takie same tytuły). Po prostu dziennikarze odpowiedzialni za treść na tych stronach korzystają z tego samego źródła, tylko piszą sobie po swojemu artykuł tak jak ja. A taka działalność nie narusza nikogo praw autorskich.

---- EDIT ----
matpol pisze: e tam to też olać,oby właściciele pewnych treści w koncu sie nie doczepili
Konkretnie których?
ODPOWIEDZ