Strona internetowa w 15 min?

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
wieliszew.cba.pl
Posty: 114
Rejestracja: 06 gru 2007, 23:22:34
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Strona internetowa w 15 min?

Post autor: wieliszew.cba.pl »

Cześć, chętnie poznam waszą opinię na temat projektu mojego autorstwa pod tym adresem.
http://i30.cba.pl/hUG1/hit3/index.php
Logujemy się (nie rejestrujemy, bo to baza testowa otwarta) do panelu poprzez wciśniecie klucza obok flag. Wpisujemy login test, hasło test i zaczynamy zabawę.

Projekt powstał z myślą o osobach, które chciałyby mieć swoją własną stronę internetową ale ni w ząb nie znają się na ich tworzeniu. Tu ... wystarczy tylko klikać. Strona powstaje sama. Po zalogowaniu dostępne są instrukcje video. Myślę, że jednak wam nie będą potrzebne.

Starałem się zabezpieczyć projekt w minimalny sposób od strony hakowania, proszę jednak o uwagi i w tym względzie :)
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Strona internetowa w 15 min?

Post autor: fuma »

wieliszew.cba.pl reklamujesz strone czy oczekujesz opini? Jezeli to drugie to zly dzial.
wieliszew.cba.pl
Posty: 114
Rejestracja: 06 gru 2007, 23:22:34
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1760x990

Re: Strona internetowa w 15 min?

Post autor: wieliszew.cba.pl »

Spoko. Niech będzie, że reklamuje. I co myślisz o projekcie ?
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Mini 360x503

Re: Strona internetowa w 15 min?

Post autor: Venite »

wieliszew.cba.pl , heh ciekawe podejście ;)
Jutro zobaczę... :)
Myślę, że ten temat bardziej pasuje do oceny stron, jeśli już mamy dyskutować nad nią. Przenoszę.

EDT: projekt ciekawy, ale moim zdaniem interfejs panelu wymaga jeszcze sporo roboty - jest nieintuicyjny. Gdy dodaję treść stronki, okej, skapnąłem się gdzie dodać szablon, ale muszę kliknąć "send" (czyli dużo klikania). Następnie muszę dodać stronę, kliknąć "send", dopiero potem ją edytować. Obrazek z URL się nie wstawił w treści. Muszę po edycji dać "dodaj opis", ale muszę potem dać mały link na dole "back", bo inaczej strona się nie zapisze - co jest z punktu widzenia nowicjusza raczej dziwne.

Ale nie przeczę, to ma potencjał, pracuj dalej :)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ