Regulamin Działu

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Awatar użytkownika
Kez
Posty: 1132
Rejestracja: 12 lip 2005, 12:19:04
Lokalizacja: £om¿a
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864
Kontakt:

Regulamin Działu

Post autor: Kez »

Zmodyfikowany przez Fuma dnia 24.05.2006 23:02

Najnowsze zmiany zaznaczone zostały tłustym drukiem.

1. Dajemy tutaj do oceny wyłącznie strony znajdujące się na CBA.PL
2.W każdym nowym temacie powinien znajdować się adres strony do oceny
3.Treść tematu powinna zawierać link do strony która ma być oceniona aby czytelnicy nie musieli go wpisywać w przeglądarce ręcznie.
4.Absolutnie NIEDOPUSZCZALNE jest krytykowanie strony oceniającego przez autora tematu w "odwecie" za nieprzychylną opinię! Takie tematy będą zamykane lub nawet usuwane. Pamiętaj, że w wątku założonym przez Ciebie, oceniamy Twoją stronę, a nie strony innych użytkowników, nawet jeśli Twoim zdaniem są dużo gorsze od Twojej.
5.Jeśli dajesz stronę do oceny, napisz o ocenę czego dokładnie chodzi (layout, treść itp.). Należy się liczyć również z nieprzychylnymi opiniami, które są subiektywną oceną każdego czytelnika.
6.Każda ocena powinna być poparta rzeczowymi argumentami, a celowe obrażanie autorów jest niedopuszczalne. W ocenie strony należy napisać co nam się podoba, a co nie, co poprawić i na końcu najlepiej dać ocenę, np.: 8/10.
Odpowiedzi zawierające jedynie: "bardzo ładna strona" albo "beznadzieja" będą natychmiast usuwane!
7. W przypadku gdy nie otrzymamy w długim czasie odpowiedzi, nie zakładamy nowego tematu, tylko w starym dajemy odpowiedź typu: "Przepraszam za odkopywanie tematu, ale nadal proszę o ocenę mojej strony" itp. Nie należy jednak z tym przesadzać - posty przypominające o temacie już po kilku godzinach, będą usuwane.
Zezwala się wstawianie stron opartych o szablon do oceny pod warunkiem zamieszczenia informacji w temacie że strona jest oparta o szablon ([Szablon]i tu adres strony) oraz uwzględnienie w temacie że grafika itp. nie podlega ocenie..
8. Jeżeli moderator będzie uważał, iż konieczne jest zablokowanie tematu, nie należy zakładać nowego zawierającego tą samą treść. Jeśli autor uważa się pokrzywdzony, należy wysłać prywatną wiadomość do moderatora.
9.W miarę potrzeb regulamin może zostać w dowolnej chwili zmodyfikowany.
10. Przypominam, że w tym dziale są prezentowane strony do oceny.

Regulamin jest wzorowany na regulaminie znajdującym się na stronie „forumweb” (zawiera identyczne podpunkty itp.)

Regulamin został zmieniony w stosunku do pierwowzoru przez keza i został zatwierdzony przez admina
Edytowany przez keza
Zablokowany