Ocena wyglądu strony internetowej

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
szulim21
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2014, 13:40:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Ocena wyglądu strony internetowej

Post autor: szulim21 »

Witam

Stworzyłem jakiś czas temu pewną stronę internetową, która dostępna jest pod adresem: http://stare-fotografie.com

Chciałbym prosić Was o ocenę wyglądu jak i funkcjonalności strony. Zależy mi na tym, aby wszystko fajnie wyglądało dla użytkowników, stąd właśnie potrzebuję feedbacku od Was.
warszawskigp
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2015, 11:25:56
Płeć: Niewybrana
User Agent: Safari Windows
Kontakt:

Re: Ocena wyglądu strony internetowej

Post autor: warszawskigp »

jak dla mnie zbyt prosta, zbyt biedna jak na taką tematykę
Fronciak
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2015, 10:38:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Ocena wyglądu strony internetowej

Post autor: Fronciak »

Jak dla mnie jest okej, co więcej potrzeba. Czysty schludny szablon.
Luzyn
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:33:33
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: Ocena wyglądu strony internetowej

Post autor: Luzyn »

Sorry za szczerość ale strona jest beznadziejna, tak nudna i smutna jak te pocztówki o których ktoś nabazgrał te wypociny. Naprawdę sorry bo może zajęło to trochę czasu, ale można było go lepiej spędzić. Naprawdę.

Robię strony już ponad 5 lat, z tym jak się to zmienia można porównać do mody. Cały czas do przodu. Twoja strona zatrzymała się 15 lat wstecz.
lirycznywandal
Posty: 5
Rejestracja: 02 lip 2015, 17:41:02
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Ocena wyglądu strony internetowej

Post autor: lirycznywandal »

Witam ja też jak szczerze mam oceniać to dam w skali od 0 do 10 ocenę 2. Musisz jeszcze wiele popracować bo teraz się idzie z duchem czasu, takie strony się robiło ale tak około 10 lat temu..Menu jest stare, ogólnie ta strona nie przyciąga a bardziej odpycha. Zmień na bardziej nowoczesną, pozdrawiam.
EMalik
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2015, 14:42:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Ocena wyglądu strony internetowej

Post autor: EMalik »

Taką stronę można oddać do nauczyciela informatyki na ocenę 5 lub 6 z jakiegoś tam zadania domowego. Jest bardzo podstawowa, wiele jej brakuję. Tak do neta ją dać w całości to już bym miał wątpliwości. Moja ocena to jest przede wszystkim 3/10 Następna strona na pewno będzie lepsza.
czikimen
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2015, 12:20:39
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Ocena wyglądu strony internetowej

Post autor: czikimen »

Jak dla mnie ta strona jest zrobiona na całkiem przyzwoitym poziomie i nie tylko dlatego, że są na niej pocztówki z widoczkami mojego miasta ;) jest prosta i przejrzysta, nie ma problemów ze znalezieniem informacji, których się szuka, myślę, że dla wszystkich tych, których interesują stare fotografie, ta strona będzie warta uwagi właśnie ze względu na zamieszczone na niej zdjęcia.
chwala88
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2015, 15:46:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Ocena wyglądu strony internetowej

Post autor: chwala88 »

Schludna strona ale szału nie ma i pupy nie urywa. Chyba to jest twoja pierwsza strona co robiłeś tak ? Bo jeśli tak to źle nie wyszło a jeśli już mam doświadczenie w robieniu stron i taki kmiot Ci wyszedł to właśnie coś jest tutaj nie tak. Ocena ode mnie to mocne 4.
RenaVip2124
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2014, 19:25:43
Strona na CBA.pl: CBA
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Re: Ocena wyglądu strony internetowej

Post autor: RenaVip2124 »

zgadzam się z przedmówcami strona schludna ale szału nie ma. Taka nudna jak flaki w oleju. Pomysł jednak dobry. Jest na pewno zapotrzebowanie na tego typu tematy. Ale musisz to zrobić troszkę z większym polotem.
McYen1259
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2014, 12:14:23
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Ocena wyglądu strony internetowej

Post autor: McYen1259 »

Witam chciałbym się dowiedzieć - to jest twoja pierwsza strona WWW ? Według mnie raczej tak.. Za prosta ona Ci wyszła, jak ktoś już powiedział strona jest bez żadnego polotu. Marny pomysł, ode mnie ocena będzie na zachętę 3/10. Nic mnie tu nie zachwyca i ocena moja jest jako mierna.
openminded
Posty: 17
Rejestracja: 04 paź 2015, 12:57:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Ocena wyglądu strony internetowej

Post autor: openminded »

Obrazek
Przydałoby się dopracować wygląd dla mniejszych szerokości ekranu. Tak samo rozwijanie menu - pierwszy raz widzę zastosowanie tagu select w takim miejscu.
Maja511
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:02:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Ocena wyglądu strony internetowej

Post autor: Maja511 »

Jak dla mnie strona jest dobrze zrobiona tylko za skromnie. Trzeba ją jeszcze dopracować. Moja nota czyli od zwykłego użytkownika to 5/10 ;)
ODPOWIEDZ