jsc.cba.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

nie ocenie jej teraz bo nnie wiem jak to będzie wyglądało w całości. Jak na mój gust to stawiam 7/10 lae ocena moze uledz zmianie jeśli zobaczę gotową stronke.
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
yacek
Posty: 55
Rejestracja: 18 lip 2005, 20:12:34
Lokalizacja: .walbrzych
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: yacek »

Narazie chyba nie predko ja zobaczysz gotowa na serwerze. Zostalem skazany na modem i wrzucanie przez niego czegokolwiek doprowadza mnie do szalu. Moze w przeciagu dni bede mogl wrzucic cala stronke u znajomego na lepszym laczu to wtedy ocenicie.
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

mam nadzieje ze we flshu bo z tego layouta mozna zrobic za***tą animacje.
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
yacek
Posty: 55
Rejestracja: 18 lip 2005, 20:12:34
Lokalizacja: .walbrzych
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: yacek »

Modem mode ON

Problem w tym ze poki co nie kumam wcale flasha, do tego teraz na necie bede raz do roku w swieta wiec nawet nie bede mial okazji pocwiczyc jakichs tutoriali... Ehh, kolejny raz launch mojej strony musi byc odsuniety na kilka miechow pewnie. Jesli bede mial mozliwosc to wrzuce wersje html, o flashu moge conajwyzej pomarzyc narazie.

Pozdrawiam wszystkich, kiedys wroce :)
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

tu mie zraniles :cry:
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
yacek
Posty: 55
Rejestracja: 18 lip 2005, 20:12:34
Lokalizacja: .walbrzych
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: yacek »

Postanowilem posiedziec swoja ostatnia godzine na modemiku i wrzucic strone, a raczej jej koncowy efekt. Zawartosci narazie brak, bede sobie cos tam dlubal powoli, ale wyglad juz sie raczej nie zmieni wiec mozecie zobaczyc wersje koncowa tego calego moje bajzlu :) Poki co tyle w tym temacie, milego ogladania jesli w ogole moze byc cos milego w ogladaniu tego czegos :)
Awatar użytkownika
Farseer
Posty: 519
Rejestracja: 18 sie 2005, 15:41:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Farseer »

Jak juz mowilem stona zapowiada sie interesujaco 8)
Since 1990 there have been 93 wars in 70 states all states around the world with 5.5 million people dead.
75% of these people were civilians, 1 milion of them were children!
Awatar użytkownika
dexandct
Posty: 27
Rejestracja: 24 sie 2005, 10:34:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux
Kontakt:

Post autor: dexandct »

Lay calkiem ciekawy, schludny i przyjemny dla oka. Jednak brakuje tam kontrastu, wszystko sprawia wrazenie mydlanego. Bardziej by mi basowalo logo zrobione w tonacji granatowej i lekko pomaranczowe wstawki. Fajnym rozwiazaniem jest odbicie (tafla wody), u Ciebie dobrze by sie prezentowalo.. cos w stylu elementu jakie zamiescilem na jenej z moich wczesniejszych prac :
http://dexandct.cba.pl/whoami/image/design/logo/3.jpg

Oczywiscie to sa tylko sugestie, ogolna ocena to 8/10
Pozdrawiam
for (int i = 0; i < brain.size(); i++) {
cout << " DeXterity & Creating Thinking "
<< endl;
}
Awatar użytkownika
maciaszek
Posty: 805
Rejestracja: 15 lip 2005, 12:31:33
Lokalizacja: siê biorą dzieci ?
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: maciaszek »

A nie mozesz tej strony zrobic u siebie, a qmplowi dac zeby ja zrzucuil na serwer.
http://atomicdesign.cba.pl - profesionalny webdesign
HTML CE 2006 : ukończono
#################### 35%
Awatar użytkownika
yacek
Posty: 55
Rejestracja: 18 lip 2005, 20:12:34
Lokalizacja: .walbrzych
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: yacek »

Tak wlasnie zrobie, az tak ciezko nie jest, raz albo dwa razy w tygodniu mam dostep do neostrady jak jestem u babki na obiedzie wiec postaram sie cos wrzucic, na pierwszy ogien pojda pewnie grafiki ktore mam aktualnie w profilu na shadowness.com wiec pusto nie bedzie. Potrwa to kilka dni bo chce w spokoju przygotowac wszystkie dzialy aby nie wrzucac niczego po kawalku tylko juz od razu calosc.

@dexandct

Ostatnio dopadlo mnie jakies zboczenie na punkcie taki maly, waskich clean layoutow, poporstu mialem kaprys aby zrobic sobie cos podobnego i zrobilem, mialo byc delikatne, proste i w miare mile dla oka i wyszlo co wyszlo. Moze jak wezme sie do roboty za kolejny projekt to wyjdzie cos innego, poza tym nie wiem co zrobic z tym starym, poprzednim, chyba narazie go odloze, zajme sie obecna strona, potem porozkminiam flasha i moze wtedy zrobie cos z tego szarego, moze wystawie to na allegro za 5zl hehe :)
Awatar użytkownika
dexter
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2005, 01:12:44
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: dexter »

Layout całkiem przyjemny. Jeśli chcesz zostać przy HTML'u to postaraj się może umieszczać podstrony w ramce zamiast przaładowywać ją całą. Wszystko w wersji finalnej będzie bazowało generalnie na plikach graficznych czy będziesz to szatkował na tabele itd? Pierwsze wrażenie pozytywne, popracuj może nad napisem w logu... wywal z niego cień bo przy tym foncie to nieciekawie wygląda. Poza tym, tak 3maj!
......dexter.cba.pl...... - ......portfolio..........
Awatar użytkownika
yacek
Posty: 55
Rejestracja: 18 lip 2005, 20:12:34
Lokalizacja: .walbrzych
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows
Kontakt:

Post autor: yacek »

Najprawdopodobniej uzyje ramek, czesc gorna z menu umieszcze we flashu, a na dole bedzie sie przeladowywal content w ramce. O tabelkach nie mam pojecia wiec ich nawet nie ruszam, text i obrazki beda umieszczone raczej jako html layer, chyba ze rozkmninie cos we flashu ale raczej pozostane przy warstwach. Na weekend powinno byc juz gotowe, razem z zawartoscia, wreszcie mam dostep do netu w domu wiec pojdzie to jakos po tym ogromnym zastoju. Moje amatorskie obrazki mozna zobaczyc na shadowness.com/yacek. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ