ellester.cba.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
Ellester
Posty: 25
Rejestracja: 05 lut 2007, 09:21:21
Lokalizacja: Nysa
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080
Kontakt:

ellester.cba.pl

Post autor: Ellester »

Witam :)
Potrzebuje oceny (nie krytyki w potocznym znaczeniu) mojej strony. Kilka lat temu wystawiałem ją do oceny ale moje umiejętności oraz ogólne pojęcie na temat stron internetowych były małe. Strona uległa transformacji, obecna jej wersja powstała głównie w celu nauki języka PHP (korzystając z wakacji dość często przy niej siedzę więc pewne rzeczy mogą w losowych momentach nie działać przez pracę nad kodem).

Prosiłbym o ocenę: Layout'u, treści, zabezpieczeń, ogólnego działania i wszystkiego czego nie wymieniłem.
Oprócz samej oceny miło by było usłyszeć także wasze propozycję zmian, usprawnień.

Adres strony: http://www.ellester.cba.pl

EDIT: Aby ocenić stronę trzeba się zarejestrować (utworzone konta można bez problemu usuwać. Email nie musi być prawdziwy )
Ostatnio zmieniony 05 lip 2012, 09:09:23 przez Ellester, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: ellester.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

Ellester pisze: Prosiłbym o ocenę: Layout'u, treści, zabezpieczeń, ogólnego działania i wszystkiego czego nie wymieniłem.
Oprócz samej oceny miło by było usłyszeć także wasze propozycję zmian, usprawnień.
ahaaaaaaaaaaa :faja:
Obrazek
Wolne żarty........Zakładać konto,aby ocenić? heh ,gratki!
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Awatar użytkownika
svang
Posty: 204
Rejestracja: 18 gru 2011, 07:06:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Re: ellester.cba.pl

Post autor: svang »

Ellester pisze: Strona uległa transformacji

Kod: Zaznacz cały

strona ta stanowi coś w rodzaju bloga, osobistego notatnika. 
Większy dostęp do treści tutaj zawartej jest udostępnione dopiero po zalogowaniu. 
Zachęcam więc bardzo do rejestracji i przejrzeniu tutejszej zawartośc
I mam zakładać konto aby ocenić???????????
zaje ta transformacja :lol:
Nie dyskutuj z debilkami w necie,wpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu,a potem pokonają doświadczeniem!
Ellester
Posty: 25
Rejestracja: 05 lut 2007, 09:21:21
Lokalizacja: Nysa
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080
Kontakt:

Re: ellester.cba.pl

Post autor: Ellester »

Każdy może usunąć swoje konto więc nie widzę problemu (w mailu możecie wpisać cokolwiek jeśli się czegoś obawiacie). Jak na razie rozczarowało mnie niepoważne nastawienie dwóch panów wyżej (złośliwość wypowiedzi). Liczę na to że następne osoby w sposób bardziej przystępny zgłoszą swoje uwagi.
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: ellester.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

Ellester pisze: Jak na razie rozczarowało mnie niepoważne nastawienie dwóch panów wyżej (złośliwość wypowiedzi)
Niepoważne to jest twoje podejście do tego co chcesz osiągnąć
To forum i dział do oceny stron,w poście należało podać ze "Aby ocenić moją stronę należy się zarejestrować"
Wielu userów w ten sposób chce(kij wie po co)zdobyć użytkowników na ilość.Ja i nie tylko ja to widzę w ten sposób .
Twoje podejście jest najzwyczajniej dziecinne i naiwne próbując w ten sposób pozyskać uzytkowników do statystyki,aby gdzieś tam moze pokazać screena "ilu to ja mam fanów" i żadne tłumaczenia tego nie wyjaśnią.
Żądasz oceny? to logicznie rozumując stronę się na dany czas otwiera.......
Ellester pisze: Każdy może usunąć swoje konto więc nie widzę problemu (
bynajmniej ja nie mam ochoty udostępniać komukolwiek niezaufanemu swojego emaila

---- EDIT ----

PS.strona startowa z tym info jest najnormalniej fatalna i swoim wyglądem odraża od wszystkiego
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
Ellester
Posty: 25
Rejestracja: 05 lut 2007, 09:21:21
Lokalizacja: Nysa
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080
Kontakt:

Re: ellester.cba.pl

Post autor: Ellester »

Otwieranie strony nie wchodzi w grę bardzo dużo rzeczy musiałbym zmieniać w kodzie.

@Matpol nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz.
Awatar użytkownika
svang
Posty: 204
Rejestracja: 18 gru 2011, 07:06:53
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Re: ellester.cba.pl

Post autor: svang »

matpol pisze: PS.strona startowa z tym info jest najnormalniej fatalna i swoim wyglądem odraża od wszystkiego
Nie wspomniałeś o transformacyjnym menu
http://cba.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=419

5.Jeśli dajesz stronę do oceny, napisz o ocenę czego dokładnie chodzi (layout, treść itp.). Należy się liczyć również z nieprzychylnymi opiniami, które są subiektywną oceną każdego czytelnika.
Ellester pisze: Kilka lat temu wystawiałem ją do oceny ale moje umiejętności oraz ogólne pojęcie na temat stron internetowych były małe
i chyba się zmniejszyły,bo ta strona startowa to nadaje sie jedynie do kosmosu,a to menu to normalnie :shock: "Kategorie mówią tyle co w Polskim Sejmie" :lol:

0/0
Nie dyskutuj z debilkami w necie,wpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu,a potem pokonają doświadczeniem!
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: ellester.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

Ellester pisze: @Matpol nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz.
chłopaku zejdż na ziemię,takie info należało podać na starcie=Nie masz pojęcia,jak napisać prawidłowo temat i poinformować ludzi co z czym sie je ,aby ocenić twoją stronkę.
.dalszy komentarz pozostawię dla siebie
również 0
@svang pominąłem,bo strona sie rozwala i dalem sobie spokój...
Ellester pisze: EDIT: Aby ocenić stronę trzeba się zarejestrować (utworzone konta można bez problemu usuwać. Email nie musi być prawdziwy )


Ostatnio edytowany przez Ellester 05 Lip 2012, 09:09:23, edytowano w sumie 2 razy
UCZ SIE DALEJ :faja:
svang pisze: "Kategorie mówią tyle co w Polskim Sejmie"
czyli NIC
Obrazek

Ende
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
LaY
Posty: 1120
Rejestracja: 28 sty 2009, 15:20:07
Lokalizacja: Silesia
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1920x1080
Kontakt:

Re: ellester.cba.pl

Post autor: LaY »

Ellester udostępnij jakiś login i hasło do konta testowego. Wtedy z pewnością każdy napisze coś więcej.

W Operze strona wyświetla się poprawnie, masz fajną grafikę w tle ale to za mało aby powiedzieć, że jest ładna. Ta ramka wokół całej strony trochę przeszkadza, zrobiłbym ją ciemniejszą i ogólnie starał się jak najmniej używać białego, nawet tekst powinien być szarawy.
Niě nerwuj hanysa
Ellester
Posty: 25
Rejestracja: 05 lut 2007, 09:21:21
Lokalizacja: Nysa
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080
Kontakt:

Re: ellester.cba.pl

Post autor: Ellester »

Proszę bardzo LaY :)

Login: Tomek
Hasło: ziomek
To konto ma również dostęp do takiego mini panelu administracyjnego :)

Sprawdzałem swoją stronę na FF, Operze, Safari i Chromie (IE mnie nie interesuje :P)
Awatar użytkownika
Jendru :)
Posty: 831
Rejestracja: 28 mar 2007, 19:57:57
Strona na CBA.pl: piekar.com.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: ellester.cba.pl

Post autor: Jendru :) »

matpol svang o co wam chodzi? przecież napisał że w mailu można podać byle co lub usunąć konto. Na dodatek to rzeczywiście trudno poświęcić 2 min czasu żeby zarejestrować się na spam maila? Nic mu tak naprawdę nie przyjdzie z tego że się zarejestrujecie a zleży mu na ocenie. Po co ta złośliwość?

Co do samej strony to ładna, lepsza od większości które zazwyczaj tutaj oglądam. Całkiem fajny, gotycki wygląd, jedyne co mnie denerwuje to jej kształt bo wygląda jak kwadrat przez te białe ramki. Nie lepiej wyglądałoby to wszystko jakby tło było na 100% obrazu i nie miało ograniczenia? wystarczy odpowiednio je edytować i ustawić powtarzanie. Ogólnie kolorystyka jest ładna, tekst przejrzysty ale mało grafiki, obrazków i czegoś żeby zawiesić oko. Co do pola do wpisywania komentarzy to nie podoba mi się zaokrąglenie rogów, radzę zmienić styl na jakąś fajną ramkę np tego typu http://static4.depositphotos.com/100080 ... ve-old.jpg

Moja ocena to 7/10
Pozdrawiam
Ellester
Posty: 25
Rejestracja: 05 lut 2007, 09:21:21
Lokalizacja: Nysa
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080
Kontakt:

Re: ellester.cba.pl

Post autor: Ellester »

Dzięki Jendru :)

Faktem jest że nie jestem jeszcze wkręcony w tworzenie tego typu grafik na stronę (aby np. nadawało się na tło i wyglądało dobrze w każdej rozdzielczości). Wspomniana ramka jest bardzo fajna (muszę wrócić do Photoshopa aby takie coś umieć porobić). Obecnie skupiam się najbardziej na pisaniu w PHP, później poprawię grafikę i CSS :)
ODPOWIEDZ