Do oceny: Portal Lunapark

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
maniektestowypl
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:09:28
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Do oceny: Portal Lunapark

Post autor: maniektestowypl »

Witam!

Proszę o ocenę mojej strony internetowej. Prowadzę serwis informacyjny zajmujący się dosyć mało popularnym i osobliwym tematem jakim są... lunaparki, wesołe miasteczka oraz parki rozrywki :)
Adres strony to: portallunapark.cba.pl. Całość została wykonana na bazie szablonu ColorMag. Grafika oraz treści są mojego autorstwa.
Strona funkcjonuje obecnie na innym hostingu jednak planuję przenieść się na cba.pl stąd obecnie są 2 portale, a ta oceniana przez Was nie jest na razie opublikowana. Premiera będzie w połowie grudnia.
Proszę o ocenę: wyglądu (szata graficzna), czy jest czytelna na "pierwszy raz". Jeśli ktoś będzie chciał poświęcić mi swój cenny czas i poczyta trochę treści to będę wdzięczny też za ocenę merytoryczną treści. Czy laik znajdzie na niej coś dla siebie?
Speców od html'a czy css'a proszę o pomoc: chciałbym zrobić ramkę wokół pola gdzie wyświetlają się wiadomości w shoutboxie. Kombinowałem, ale poległem. Będę wdzięczny za pomoc.
Awatar użytkownika
SławekSławomir
Posty: 74
Rejestracja: 17 lip 2015, 15:37:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x720

Do oceny: Portal Lunapark

Post autor: SławekSławomir »

Co do shoutboxa, to dodaj do pliku css

Kod: Zaznacz cały

#sb_messages{border:1px solid black}
Przydałby się dział z aktualnościami
maniektestowypl
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:09:28
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Do oceny: Portal Lunapark

Post autor: maniektestowypl »

Zapomniałem o tym temacie. SławekSławomir: Bardzo dziękuje za pomoc. kod działa! :) Aktualnościami są wiadomości w górnej części strony, które później przenoszone są do archiwum.
openminded
Posty: 17
Rejestracja: 04 paź 2015, 12:57:22
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Do oceny: Portal Lunapark

Post autor: openminded »

Nie wyświetlają mi się ikonki z FontAwesome (np. Facebook, Twitter itp.)
Maja511
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2015, 13:02:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Do oceny: Portal Lunapark

Post autor: Maja511 »

Moja ocena strony to 8/10 ;) Fajny pomysł żeby zebrać te wszystkie informację w jedno miejsce. Jak rozreklamujesz stronę to ktoś kto lubi parki rozrywki może będzie szukał o nich informacji właśnie u Ciebie ;)
maniektestowypl
Posty: 9
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:09:28
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Do oceny: Portal Lunapark

Post autor: maniektestowypl »

Ikonki być może nie wyświetlały się we względu na awarię CBA jaka wtedy miała miejsce. Obecnie wszystko działa.

Maja511 - dziękuję za miłe słowa :) Strona już istnieje 6 rok ale dopiero od niedawna przenieśliśmy się na cba i tak ją wygłaskaliśmy. Pierwsze jej wersje były strasznie amatorskie :lol:
ODPOWIEDZ