darkpixels.cba.pl

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
czarnysmok
Posty: 3
Rejestracja: 15 sie 2013, 08:09:49
Strona na CBA.pl: darkpixels.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

darkpixels.cba.pl

Post autor: czarnysmok »

Nazwa strony: Dark Pixels

Chciałbym żebyście ocenili ogółem, co zmienić, co poprawić, a co jest ok :)

Adres: http://www.darkpixels.cba.pl
Ostatnio zmieniony 15 sie 2013, 12:09:35 przez czarnysmok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: darkpixels.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

czarnysmok pisze: Opis: Strona poświęcona grom komputerowym - newsy, zdjęcia, ciekawostki. Strona nowa, ma dopiero ok. miesiąca.
Uwagi: Planuję w najbliższym czasie otworzyć forum oraz encyklopedię gier. Poszukujemy również redaktorów, ponieważ sam nie wyciągam z pisaniem newsów i pojawiają się bardzo rzadko - zainteresowanych proszę o kontakt: jasiekbusz@gmail.com. Gdy to się uda, postaram się wykupić domenę i przenieść stronę z darmowego serwera cba.
kolego ,chyba Ci sie pomyliły działy i zawartość działu ocena stron
zalecam zapoznac sie z regulaminem
czarnysmok pisze: Chciałbym żebyście ocenili ogółem, co zmienić, co poprawić, a co jest ok
nie ma ogółem,albo..albo..
szkoda ,ze nie oddajesz czci autorom Joomla usuwając stopkę
http://www.pomoc.joomla.pl/component/op ... Itemid,53/
Jak na Joomla to zryta strona..zwłaszcza ta czcionka na pół wieżowca
i co tam oceniać..templatkę którą wykonał
http://ijoomlatemplates.com/free-respon ... -template/
tyle ze tam w demo lepiej wygląda jak twoja strona
a to->darkpixels.net ?


PS.acha i gratki za udostepnianie emaila publicznie,nawet chyba nie masz pojecia ze Joomla ma formularz kontaktowy.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2013, 12:29:42 przez DeaDriam, łącznie zmieniany 1 raz.
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
czarnysmok
Posty: 3
Rejestracja: 15 sie 2013, 08:09:49
Strona na CBA.pl: darkpixels.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: darkpixels.cba.pl

Post autor: czarnysmok »

Po pierwsze - nie usuwałem stopki. Nie mam pojęcia dlaczego jej nie ma.
Po drugie - to jest moja pierwsza strona zrobiona w joomli.

Co do darkpixels.net - napisałem przecież, że zamierzam wykupić domenę, teraz jednak sprawdziłem i znalazłem, że już jest wykupiona (miesiąc temu jeszcze była wolna).

Wiem doskonale, że joomla ma formularz kontaktowy, ale nienawidzę tych formularzy kontaktowych, więc go wywaliłem.

A co do emaila, stronka powstała do szkoły, wtedy nie miałem się co martwić, teraz o tym zapomniałem więc poprawiam :)
To był mój pierwszy raz na tym forum, więc chyba mi wybaczysz to że umieściłem tekst o tym że szukamy ludzi - już usunąłem, dałem to też na inne forum, a to tam było dozwolone. Nie wiedziałem że nie można i tyle. Ale wiem, niewiedza nie stanowi usprawiedliwienia dla nieusprawiedliwionych działań. Co do tego, że trzeba napisać o motywie, teraz to przeczytałem, więc sorry. Nie wiem co się stało ze stopką, zaraz to spróbuję poprawić.

Więc dzięki za ocenę i ochrzanienie mnie, na pewno nie popełnię tych samych błędów. :)
Awatar użytkownika
DeaDriam
Posty: 4023
Rejestracja: 04 lip 2011, 14:00:40
Lokalizacja: Möglingen
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: darkpixels.cba.pl

Post autor: DeaDriam »

spoko hehe
czcionka jest jak dla mnie za duża
fotki te w slider ładują sie dość długo,a to obciąza deko i tak ciężką Joomla
zmniejszyłbym wielkość tych obrazków o wysokość=aby były niższe
skoro chcesz kupić hosting,to wiedz,ze na cba.pl też jest opcja wykupienia i reklamy znikną.zwiekszy sie transfer itp
pozbywając sie formularza kontaktowego narażasz sie na spam i to potężny,w dodatku na poczte na cba.pl
ostatnio boty coś polubiły Joomla i to booty z Azji
chaos na stronie -raz foteczki na prawo,raz na lewo,nie ładnie to wygląda
panele po prawo i lewo nic nie zawierają jedynie logowanie i menu ,ogólnie chaos
czarnysmok pisze: Nie wiem co się stało ze stopką, zaraz to spróbuję poprawić.
nie musisz..przecież podałem Ci link,ale jestem na to przeczulony.
To Twoja sprawa co zrobisz ze stopką
_____________________________________________________
Nie badz pijawka-znalazles rozwiazanie problemu..podziel sie na forum!
----------------------------------------------------------------------------
SmacznY WordpresS>> http://www.przepisyzgarnka.pl <<
czarnysmok
Posty: 3
Rejestracja: 15 sie 2013, 08:09:49
Strona na CBA.pl: darkpixels.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: darkpixels.cba.pl

Post autor: czarnysmok »

Dobra, dzięki wielkie za ocenę, postaram się w najbliższym czasie zastosować do Twoich zaleceń, spróbuję to poprawić :)

Co do tego spamu, to nie pomyślałem o tym, więc jak najprędzej to wywalę.
weieu1002
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2013, 15:21:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: darkpixels.cba.pl

Post autor: weieu1002 »

Bardzo fajna i przejemna stronka. Czekam na zmiany.
Awatar użytkownika
Jendru :)
Posty: 831
Rejestracja: 28 mar 2007, 19:57:57
Strona na CBA.pl: piekar.com.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: darkpixels.cba.pl

Post autor: Jendru :) »

Bardzo mi się podoba "wiedźmin" w górnym menu, powinni tak nazwać jakąś konsole do gier.
No i te czcionki większe niż ego Charliego Sheena, dodatkowo w kontakcie "More coming soon.", wkrótce kupisz telefon pod którym będziesz odbierał rozmowy związane ze stroną? :D Te niedopasowane do niczego obrazki w środkowej kolumnie z newsami... dla takich stron jak twoja uwielbiam to forum...

Dobra dość krytyki pora na poprawki
1. Zmniejszenie czcionki w menu i w szczególności w newsach lub wywalenie jednej z kolumn aby tekst miał więcej miejsca (ewentualnie poszerzenie całej strony). Tylko z wyczuciem, ja zawsze oglądam sobie strony na template monsterze i patrzę co ciekawego ktoś tam zrobił. Tobie też polecam tam zerknąć i zwrócić uwagę na rozmieszczenie/formatowanie/odstępy w tekście. Pamiętaj o word-spacing i line-height jak będziesz edytował text-size.
2. To czarne "net" pod logiem "Dark Pixels" powinno mieć coś jasnego za sobą jeżeli ma być czarne bo na tym szarym, mnie może nie, ale mojej siostrze która ma wadę wzroku prawie krew z uszu poleciała gdy usiłowała odczytać co tam jest napisane. Ja dałbym jakąś stylową białą ramkę dla przykładu. Tekst "DARK PIXELS - NEWSY ZE ŚWIATA GIER WIDEO." wywal albo zmniejsz lub daj na prawo, nie wiem... tak jak to teraz wygląda to tragedia.
3.

Kod: Zaznacz cały

Copyright © 2013 DarkPixels.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
to mógłbyś jakoś ubarwić i dołączyć wcześniej wspomniane elementy stopki do tego. Bo teraz jest rozwalona jak Paris Hilton w solarium.
4. Obrazki w menu jakoś opraw, wyedytuj zanim je umieścisz.
5.

Kod: Zaznacz cały

Playstation 4 będzie miało premierę 29 listopada w Europie i 15 listopada w USA
To mi na końcu przeleciało jak żyd z pustego sklepu, albo ja żyje w przeszłości albo tobie minął listopad i żyjesz w grudniu już.
ODPOWIEDZ