Blog na temat informatyki, webmasterstwa i nowych technologi

Ocena stron na CBA.PL, strona musi być własna oraz ukończona. Skala od 1 do 10. Zanim zgłosisz stronę - przeczytaj regulamin działu.
lukas124
Posty: 11
Rejestracja: 21 sie 2012, 21:14:10
Strona na CBA.pl: poradnikwebmastera.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Blog na temat informatyki, webmasterstwa i nowych technologi

Post autor: lukas124 »

Witam,
Proszę o ocenę strony http://www.poradnikwebmastera.cba.pl (na domenę nie zwracajcie uwagi, bo zakładałem to konto już dawno temu i w ciągu najbliższych dni zamierzam ją zmienić) strona ta jest poświęcona tematyce webmasterstwa, programowania (czyli ogólnie informatyce) oraz nowym technologiom. W zakładce "blog" publikowane są moje przemyślenia na tematy związane z internetem, informatyką i nowymi technologiami. Gorąco zapraszam do oceniania, ważne jest dla mnie każda opinia, a w szczególności te negatywne ;)
Awatar użytkownika
Krzysiekn
Posty: 39
Rejestracja: 22 lut 2013, 06:27:31
Strona na CBA.pl: krzysiekn.y0.pl
Lokalizacja: Myślenice
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Re: Blog na temat informatyki, webmasterstwa i nowych techno

Post autor: Krzysiekn »

Strona fajna, Wordpress, ale muszę to powiedzieć:
Jest jeden kod JS który pozwala aby reklama się nie ładowała, tutaj chyba taki kod użyto. Powinniście blokować strony co użyje tego kodu.
--
Krzysztof Niepsuj
lukas124
Posty: 11
Rejestracja: 21 sie 2012, 21:14:10
Strona na CBA.pl: poradnikwebmastera.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Blog na temat informatyki, webmasterstwa i nowych techno

Post autor: lukas124 »

Jest jeden kod JS który pozwala aby reklama się nie ładowała, tutaj chyba taki kod użyto.
Że co?? Który to fragment?
Jeżeli już to umyślnie nie blokowałem żadnej reklamy cba, wskaż fragment kodu JS o którym mówisz?
Venite
Obsługa CBA
Posty: 3197
Rejestracja: 18 lut 2011, 08:01:57
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Chrome Windows 1440x900

Re: Blog na temat informatyki, webmasterstwa i nowych techno

Post autor: Venite »

Reklamy na CBA się nie wyświetlają, przynajmniej u mnie, ale to na całym CBA. Adblock jest wyłączony. lukas124 nie bój nic, nawet gdyby było podejrzenie, Twoja strona zostałaby zablokowana - miałbyś dwa tygodnie na wytłumaczenie się. Poza tym, ze strony Krzysiekn było to tylko przypuszczenie.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
lukas124
Posty: 11
Rejestracja: 21 sie 2012, 21:14:10
Strona na CBA.pl: poradnikwebmastera.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Blog na temat informatyki, webmasterstwa i nowych techno

Post autor: lukas124 »

lukas124 nie bój nic, nawet gdyby było podejrzenie, Twoja strona zostałaby zablokowana - miałbyś dwa tygodnie na wytłumaczenie się.
Spoko, ale trochę wkurzyłbym się jakbym stracił z dnia na dzień dostęp do wszystkich plików i bazy danych
ODPOWIEDZ