Pusta strona

Konfiguracja i instalacja skryptów z Wiki w nazwie.
Awatar użytkownika
Skarabeus
Posty: 20
Rejestracja: 02 paź 2007, 17:18:45
Lokalizacja: Skądinąd
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1600x1200
Kontakt:

Pusta strona

Post autor: Skarabeus »

Na stronie http://www.skarabeus.cba.pl opartej na MediaWiki po zapisaniu artykułu wyskakuje pusta strona. Klikam wstecz, wybieram z linka i zapisana strona jest widoczna :D
Przy przesyłaniu pakietu plików (rozszerzenie do MW) pisze mi że plik jest prawdopodobnie zerowy.
Na innych hostingach do tej pory działało.
Mam wewnętrzną bazę danych i MediaWiki 1.11.0.

PS.
Zauważyłem teraz że nie wchodzi przez adres jaki podałem na górze tylko przez http://www.skarabeus.cba.pl/index.php?t ... 2%C3%B3wna
jarlaxle230
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2007, 07:45:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: jarlaxle230 »

ja mam ten sam problem :/ www.dragonlands.cba.pl jak chce wejść na me forum wyświetla mi się pusta strona.
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

jarlaxle230 jakiego skryptu forum używasz;
jarlaxle230
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2007, 07:45:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: jarlaxle230 »

ja mam php by przemo :P
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

ja mam php by przemo
o kurcze, przemo stworzył modyfikację php?

rozumiem, że chodziło Ci o phpBB mod by przemo; po ostatnich aktualizacjach php, są z tym skryptem podobno problemy, ale administracja już pracuje, nad jak najszybszym ich rozwiązaniem;
jarlaxle230
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2007, 07:45:57
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: jarlaxle230 »

---------- 21:14 07.10.2007 ----------

zadam pytanie natury filozoficznej DLACZEGO JA MAM CI¡GLE JAKIS PROBLEM Z FORUM. dziękuje

A teraz pytanie natury technicznej czy jak zmienię na jaką wersje zwykłego php'a to już nie będzie mi się psuł ciągle serv ?

---------- 21:16 ----------

super tylko, wyobrax sobie że gdzieś juz wcześniej słyszałem tą odp. Administracja nad tym pracuję i grzej krzesło cierpliwie :/

widać że pojęcia "szybko" uzywacie wymiennie z ogólnie rozumianym wolno (; bo czy coś się zmnieło z powielaniem for ?
mrozu
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2007, 21:08:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: mrozu »

Mam ten sam problem :) Najnowsza wersja phpBB by przemo - forum postawiłem wczoraj, dziś popołudniu jeszcze wszystko było ok, teraz pojawia sie pusta strona, tzn. cała biała. Można wiedzieć w jakim mniej więcej czasie sobie z tym poradzicie?

EDIT: Może jeszcze adresik podam, gdyby to było pomocne: http://informatyka-ksw.cba.pl/forum/
masakra
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2007, 21:12:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: masakra »

ja mam ten sam problem tylko nie z forum. niedawno (jakies 1h 30min temu) wszystko działało sprawnie. www.ugamela.maskarada.cba.pl
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

masakra to napisz z czym; z jakim skryptem; takie informacje ułatwiają pracę;
Awatar użytkownika
maniak
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2005, 23:50:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x800

Post autor: maniak »

Witam, rowniez mam ten sam problem - forum raz dziala, a raz nie dziala. Dokladniej, raz mialem problemy z baza danych (za duzo polaczen, czy jakos tak), a teraz mam cala pusta strone.
Otrzymamy jakies dokladne info, co jest powodem takiej karuzeli?

Forum - phpBB mod by przemo :roll:

http://www.ltwo.cba.pl

edit. To tak jeszcze zapytam, czy przy dzisiejszym padzie mojego forum - strace wszystkie materialy znajdujace sie na owym forum?
Ostatnio zmieniony 07 paź 2007, 21:44:04 przez maniak, łącznie zmieniany 2 razy.
masakra
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2007, 21:12:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: masakra »

Gromed okey. mam tam zainstalowana ugamele advance. (coś jak OGame). Ale to przed chwila sie stalo, doslownie 1h temu dzialalo
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Post autor: juice »

przepraszam wszystkich za problemy, ale próbuję wprowadzić poprawki które nazbierały się przez ponad miesiąc mojej nieobecności. niestety zrobienie tego na łączu 16Kbps gdzie wpisanie jednej literki trwa kilka sekund, jest rzeczą po prostu nierealną.

wróciłem do starych wersji programów i więcej się do tego dotykał nie będę, ale za te problemy możecie podziękować idiotycznej firmie TP S.A. która z powodu zatrudniania kretynów, odłączyła mi internet i nie potrafi podłączyć z powrotem.

jest mi przykro, ale dopóki takie wrzody na dupie jak TP S.A. będą w Polsce istniały, dopóty internet i wszelkie usługi od niego uzależnione będą kulały.

jak wam się nudzi, to wyślijcie protest do tej imitacji firmy, opisałem swój problem tutaj http://www.cba.pl/forum/viewtopic.php?t=6655
masakra
Posty: 7
Rejestracja: 07 paź 2007, 21:12:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: masakra »

juice wyslalem juz to zgloszenie. Juz sie martwilem ze cos nagrzebalem.
Przemek
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2010, 10:16:56
Strona na CBA.pl: byk-przemek.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Pusta strona

Post autor: Przemek »

Witam,

Wiem, że może "trochę" odkopuję ten temat, a w dodatku jest on w dziale dla for, ale mój problem również dotyczy białej/pustej strony. Po zainstalowaniu Tuatara User Authentication (systemu do autoryzacji użytkowników) na każdej stronie .php pokazuje mi się biała strona (na /docs nie). Reszta serwisu (poza katalogiem systemu Tuatara User Authentication) działa poprawnie. Sama instalacja działała prawidłowo. Podejrzewam, że problemem jest tam gdzie strony łączą się z bazą danych. Jednak te połączenie jest możliwe, bo tabele w bazie danych się utworzyły. Czy moglibyście naprawić ten problem i poinformować mnie co jest jego przyczyną? Jeśli zajmie to trochę czasu, to proszę przynajmniej o, chociażby szacunkowe, określenie jak długi będzie to czas.

Link.

Pozdrawiam,
Przemek
Urlich
Posty: 1624
Rejestracja: 05 sty 2011, 07:21:43
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Pusta strona

Post autor: Urlich »

Przemek
coś skopałeś i to na maxa ,masz backup bazy?
to ją przywróć,lub jeśli mozesz odinstaluj to
Nie potrafisz znieść krytyki?.. Prawdziwy zwycięzca nie boi się ani nagich faktów, ani krytyki.
ODPOWIEDZ