Układ strony

Wszystko związane ze skryptami JS, DHTML itd.
dadagg
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2015, 17:30:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Układ strony

Post autor: dadagg »

Witam! Napotkałem następujący problem przy tworzeniu strony. Jako iż jestem początkujący skrypty podejrzałem i skopiowałem z internetu. Na stronie www.schodysuleczyno.cba.pl
chciałem stworzyć ułożenie nagłówka tak by po lewej stronie było menu, a po prawej przechodziły sobie 3 wybrane zdjęcia. Podczas tworzenia strony gdy odpalałem ją sobie w google chrome wszystko działało i było dobrze ułożone ale teraz kiedy wrzuciłem to na hosting cba aby sprawdzić czy wszystko działa napotkałem na problem o ile na internet explorer strona odtwarza się dobrze tak już przez google chrome cały nagłówek mi się rozjechał i nie trzyma wymiarów które są zapisane w css-ie. I tutaj mam wielką prośbę czy ktoś pomógł by mi to naprawić? Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Układ strony

Post autor: smart-tree »

dadagg, witam,
wygląda na to, że problem już został naprawiony, w Chrome nagłówek wygląda ok: https://prnt.sc/oc5ie5 . Czy to pytanie jest jeszcze aktualne?

Proponuję przejście na plan VIP/PRO. W najbardziej opłacalnej wersji jest to koszt tylko 5,83 zł miesięcznie. Plany te dają większe możliwości (brak reklam, kopię zapasową strony, którą wykonujemy codziennie, lepsze parametry konta, a strony znajdują się na oddzielnym, szybszym serwerze), nie mają ograniczeń takich, jak darmowe konta oraz posiadają wyższy priorytet obsługi.
https://www.cba.pl/pl/oferta/hosting

Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ