Strona internetowa w kreatorze

Pozostałe tematy dotyczące tworzenia stron WWW.
sara-narat
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2016, 16:23:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1920x1080

Strona internetowa w kreatorze

Post autor: sara-narat »

Witam, potrzebuje rady w kwestii stworzenia strony internetowej. Swoją wcześniejszą stronę salonu zleciłam pewnej osobie z którą niestety nie mam już kontaktu i przez to nie mam dostępu do tej strony. Chciałabym samodzielnie taką stronę stworzyć przy pomocy prostego narzędzia. Niestety nie umiem budować stron od podstaw i jest to dla mnie trochę czarna magia dlatego zależy mi na tym aby to zrobić łatwo i mieć do tego dostęp. Kolega mi podpowiedział żeby stworzyła sobie stronę na https://pl.wordpress.org/ ale jak tam weszłam to widzę że coś trzeba instalować i wykupić jakiś hosting jeszcze. Znalazłam jeszcze jakąś stronę która oferuje takie pakiety w których jest strona, hosting i domena i mają okres próbny i można sobie taką stronę na próbę założyć: http://pl.mfirma.eu/. Jest też możliwość monitorowania fraz pozycjonowanych i śledzenia ich pozycji ale nie jestem do końca przekonana czy tam założyć stronę. Może znacie ich i macie jakieś doświadczenie bądź jakieś inne strony gdzie można samodzielnie taką stronę stworzyć nie znając htmla i nie będzie to skomplikowane. Dobrze mieć jakieś opcje do wyboru a nie mam na to zbyt dużo funduszy niestety.
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Strona internetowa w kreatorze

Post autor: smart-tree »

Witam,
nie jest to tak skomplikowane z Wordpressem, jak wygląda. Proszę postępować według tej instrukcji:
1. Zarejestrować konto na domenę darmową (czyli z końcówką .cba.pl, .y0.pl lub c0.pl), wybierając konto Free;
2. W panelu użytkownika, do którego zostanie Pani automatycznie przekierowana, proszę w zakładce Bazy danych kliknąć Dodaj - w taki sposób założy Pani bazę danych;
3. W zakładce Oprogramowanie proszę wybrać Wordpress, kliknąć Dodaj - uruchomi się szybka instalacja WP, trzeba będzie wypełnić pola zgodnie z instrukcjami;
4. Po tym proszę zalogować się do kokpitu Wordpress. Tutaj, korzystając z mnóstwa dostępnych w internecie tutoriałów może Pani zmienić wygląd i dodać treści na swoją stronę, jest to całkiem intuitywne i nie wymaga żadnej zaawansowanej wiedzy technicznej.
Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
sara-narat
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2016, 16:23:54
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Linux 1920x1080

Strona internetowa w kreatorze

Post autor: sara-narat »

Dziękuje za ten obszerny poradnik :) Nastawiłam się na kreator bo to wiadomo chyba najprostsza opcja. Jeśli chodzi o tego wordpressa to skoro go muszę zainstalować dostęp do strony będzie tylko z tego miejsca gdzie go zainstalowałam? Bo mam dwa komputery jeden w swoim salonie a drugi w domu i takie rozwiązanie mnie nie urządzą zbytnio bo czasami może się zdarzyć że potrzebuje coś zmienić od razu. To tutaj to chyba już bym wolała ten kreator gotowy...
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Strona internetowa w kreatorze

Post autor: smart-tree »

Witam,
zarówno do kreatora stron, jak i do kokpitu WordPressa może Pani logować się z jakiekololwiek komputera, który jest podłączony do Internetu.
Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
mikrruss6
Posty: 6
Rejestracja: 26 paź 2016, 09:41:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Strona internetowa w kreatorze

Post autor: mikrruss6 »

Dziękuje za informacje, bardzo mi się przydały.
armin45
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2016, 18:27:19
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1366x768
Kontakt:

Strona internetowa w kreatorze

Post autor: armin45 »

Rzeczywiście dla takich, którzy są początkujący bardzo przydatne.
http://www.Zdrady-rozwody.com.pl
blazej76
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2016, 15:31:28
Strona na CBA.pl: http://focusonseo.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1920x1080

Strona internetowa w kreatorze

Post autor: blazej76 »

Kreatory wcale nie sa tak proste jak sie je reklamuje. A jeszcze trzeba wiedziec po co ta strona i przygotowac strategie dla niej. Jesli to branza kobieca to wystarczy ci profil na Facebooku, kobiety non stop siedza z nosem w telefonie na Facebooku. Z drugiej strony natlok informacji na Facebooku jest tak ogromny, ze w 5 minut po obejrzeniu twojego posta kazdy o nim zapomni.
Awatar użytkownika
chivon14
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2017, 13:23:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Strona internetowa w kreatorze

Post autor: chivon14 »

Ja jestem zdania, że takie kwestie zdecydowanie lepiej jest zostawić specjalistom...
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to co, już masz w sobie.
marek38
Posty: 70
Rejestracja: 14 wrz 2022, 08:05:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Strona internetowa w kreatorze

Post autor: marek38 »

Chciałbym Wam polecić stronę https://wojciechmatula.com/kreator-stron-www/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat rankingu najlepszych kreator stron www . Czy wiecie czym jest kreator stron internetowych i na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru kreatora dla siebie?
adam445
Posty: 54
Rejestracja: 23 lut 2023, 10:11:47
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1920x1080

Strona internetowa w kreatorze

Post autor: adam445 »

W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty firmy Cyberiusz, która specjalizuje się m.in. w Tworzenie stron internetowych Gdynia . Moim zdaniem oferta ich usług jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najrózniejszych potrzeb swoich klientów.
ODPOWIEDZ