Przycisk google +

Pozostałe tematy dotyczące tworzenia stron WWW.
rafal194
Posty: 3
Rejestracja: 03 lis 2013, 09:33:55
Strona na CBA.pl: www.rafmet.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Przycisk google +

Post autor: rafal194 »

Witam.Mam taki problem chciałem wstawić na stronę owy przycisk.Wybrałem kodowy skryp z generatora z tej strony:https://developers.google.com/+/plugins ... on/?hl=pl.
scrypt umieściłem w sekcji head resztę tam gdzie miał być przycisk.Tu zaczyna się problem o ile otwierając plik index na komputerze w przeglądarce przycisk zawsze jest widoczny.Otyle po przesłaniu na serwer przycisk jest tylko widoczny jak jest się zalogowany w usłudze google.Chyba dobrze się wyraziłem.

Wszędzie widać taki przycisk nie zależnie czy jest się zalogowanym do google czy nie.W końcu trudno oczekiwać że każdy jest non stop zalogowany.
Youghtely
Posty: 5
Rejestracja: 17 wrz 2014, 14:38:24
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Re: Przycisk google +

Post autor: Youghtely »

Jak nie jestes zalogowany to i tak nie mozesz kliknac
Piotr GRD
Posty: 1296
Rejestracja: 25 sty 2010, 11:17:07
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Przycisk google +

Post autor: Piotr GRD »

@ Youghtely
Ale dobrze jest - z punktu widzenia właściciela strony - aby wszyscy, również niezalogowani, takowy przycisk widzieli, bo może jednak zechcą kliknąć, co spowoduje wyświetlenie okna logowania do usług Google.


@ rafal194
Jeśli (od kwietnia) nic się nie zmieniło, to może podasz jakiej strony (i ewentualnie jakiej przeglądarki) problem dotyczy, to ktoś znający się na rzeczy być może go dla Ciebie przeanalizuje.

Bo dla przykładu w stopce na stronie głównej rafmet.pl dla mnie przycisk ten jest widoczny (choć akurat w starej wersji 3.6 przeglądarki Firefox przyciski G+1 od kilku miesięcy są wyświetlane trochę nieprawidłowo, ale to kwestia tej, uznanej przez programistów Google za przestarzałą, wersji przeglądarki).


Choć zakładam, że od kwietnia, problem został przez Ciebie naprawiony, pomimo braku odzewu, a teraz jedynie temat został odświeżony przez Youghtely.
Monitor serwera CBA.pl (zapisz lub dodaj do ulubionych, żeby nie zapomnieć)
------------
Kilka starych, aczkolwiek ciekawych, zdaniem niektórych, zdjęć: http://grd.art.pl/
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
ODPOWIEDZ