Problem na stronie...

Pozostałe tematy dotyczące tworzenia stron WWW.
ace82
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2005, 20:03:59
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Problem na stronie...

Post autor: ace82 »

Witam wszystkich, pisze tu bo nie wiem co sie dzieje na mojej stronce... ;( jesli chce skorzystać z któregoś z działów i klikam np. na księga gości to wraca mi do strony głównej (mam system jportal). i nie wiem czemu tka się dzieje, może mam za mało miejsca na serwerze jsuh, nie wime prosze o pomoc ;) W skryptach php wsyzskto jest dobrze więc dlatego pytam...

P.S. Jak chcecie to sami sprawdźcie www.ZFAiK.cba.pl.

Pozdr. ace82
MOJA STRONA ==>> www.ZFAiK.cba.pl
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

Warning: fopen(online_g/): failed to open stream: Jest katalogiem in /home/var/www/virtual/zfaik.cba.pl/main.php on line 779

Warning: flock(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/var/www/virtual/zfaik.cba.pl/main.php on line 781

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/var/www/virtual/zfaik.cba.pl/main.php on line 782

Warning: flock(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/var/www/virtual/zfaik.cba.pl/main.php on line 783

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/var/www/virtual/zfaik.cba.pl/main.php on line 784
Tu tkwi problem, jak dla mnie wymagana jest reinstalka jportala, może zmiana bazy.
Obrazek
Awatar użytkownika
kontra
Posty: 144
Rejestracja: 06 lip 2005, 18:14:45
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows
Kontakt:

Post autor: kontra »

No i będe miał robote. Kurcze, a mieliśmy na stronie sporą frekwencje.
www.kontra-page.cba.pl
MiłośÃ¦, wiara, walka:
Lech, Cracovia, Arka!
ODPOWIEDZ