[Praca] Full stack developer

Pozostałe tematy dotyczące tworzenia stron WWW.
impicode
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2018, 15:20:31
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1920x1080

[Praca] Full stack developer

Post autor: impicode »

impicode jest firmą złożoną i zarządzaną przez pasjonatów informatyki. Realizujemy ciekawe i złożone projekty w różnych technologiach. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania najlepiej dopasowane do ich potrzeb. Technologia jest dla nas narzędziem do rozwiązania problemu, a nie celem samym w sobie. 
Programista 
Miejsce pracy: Warszawa 
Region: mazowieckie 

Szukamy zdolnych programistów. Oferujemy wspołpracę w różnych modelach od 80 godzin miesięcznie. Oczekujemy długoterminowej współpracy. 


Wymagania: 

Znajomość co najmniej dwóch języków programowania 
Umiejętność analitycznego myślenia 

Oferujemy: 

Elastyczne godziny pracy 
Pracę częściowo zdalną 
Przyjazną atmosferę pracy 
Nastawienie na merytoryczność i efekty 
Możliwość rozwijania umiejętności 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. 


Poszukujemy kandydatów na staże oraz stanowisko programisty. CV proszę kierować na adres praca@impicode.pl

Więcej o nas: 
Impicode to firma programistyczna realizująca kompleksowe projekty programistyczne. Zajmuje się tworzeniem oprogramowania dedykowanego szytego na miarę pod klucz na zlecenie klienta, zgodnie z jego oczekiwaniami. Już od pierwszego etapu współpracy poznajemy procesy biznesowe klienta i na podstawie naszego doświadczenia sugerujemy najlepsze sprawdzone w branży rozwiązania. Opiekujemy się stworzonymi systemami i zapewniamy ich niezawodność. Tworzymy aplikacje mobilne w technologiach Android i iOS (iphone), a także w starszych technologiach mobilnych. Utrzymujemy systemy w starszych technologiach np. Pascal, Cobol. Outsourcing programistyczny w impicode polega na udostępnianiu programistów i zespołów programistycznych o unikalnych umiejętnościach. Budujemy aplikacje java, aplikacje .net, aplikacje internetowe i strony WWW. Pomagamy w automatyzacji procesów biznesowych firmy. Tworzone przez nas oprogramowanie dedykowane pozwala na uzyskanie przewagi konkurencyjnej w branżach naszych klientów. Opiekujemy się projektami już od fazy pomysłu, opracowania koncepcji Systemu lub aplikacji. Realizujemy projekty związane z Internet of Things (IoT). Podejmujemy się ryzykownych wyzwań, które wykraczają poza możliwości dostępnych obecnie technologii, a których inne firmy boją się podjąć. Współpracujemy ze startupami przy jak najszybszym wyprodukowaniu Minimum Valuable Product (MVP), a także w dalszym utrzymaniu i rozwijaniu oprogramowania.
adivya
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2018, 12:57:58
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 2560x1440

[Praca] Full stack developer

Post autor: adivya »

:?:
Awatar użytkownika
vimpex
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2018, 19:53:58
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1600x900

[Praca] Full stack developer

Post autor: vimpex »

Zgadzam się z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi.
Cóż, takie jest życie, kpi sobie z nas, bawi się naszym kosztem, czasami daje, czasami zabiera.
ewaper
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2019, 18:25:12
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 2560x1440

[Praca] Full stack developer

Post autor: ewaper »

czesc
ODPOWIEDZ