Podpięcie domeny pod cba

Pozostałe tematy dotyczące tworzenia stron WWW.
vovelowsky
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2016, 16:01:05
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Podpięcie domeny pod cba

Post autor: vovelowsky »

Witam, otóż mam problem z podpięciem domeny grunskill.eu z hostingu nazwa.pl do darmowej strony na cba.pl... Zrobiłem alias grunskill.eu i dodałem do niego grunskill.cba.pl, największy problem mam z dns.. Nie potrafie ich podpiąć pod dnsy cba.pl. Wytłumaczcie mi proszę jak to zrobić... Wiele poradników już czytałem na tym forum o tym ale żaden mi nie pomógł. :/ Męcze się z tym godzine... Powiedzcie mi gdzie mam wejść i jak dodać do nazwa dnsy... Z góry dziękuje :?








PS. Pisze z innego konta
Awatar użytkownika
smart-tree
Obsługa CBA
Posty: 705
Rejestracja: 09 paź 2015, 20:20:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1366x768

Podpięcie domeny pod cba

Post autor: smart-tree »

Witam,
widzę, że Pan już zmienił DNSy. Prawdopodobnie, po zmianie trzeba było jakiś czas poczekać.
Zachęcam przenieść tę domenę do nas: w tym celu trzeba podać nam kod AuthInfo (można do wziąć od obecnego prividera i wpisać w odpowiednim polu (Domeny->Dodaj->Tak->Tak),a dalej trzeba będzie tylko w mailu kliknąć w link potwierdzający. Jest to bezpłatne i wszystko będzie gotowe w ciągu jednego dnia. Po tym będzie Pan mógł zarządzać wszystkim z jednego panelu i za przedłużenie domeny będzie Pan płacić zgodnie z naszym cennikiem: 31.90 PLN.
Pozdrawiam,
Mira,
Obsługa CBA
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
ODPOWIEDZ