o boże, czy to działa

Wszystko o HTML, XHTML, XML, CSS.
xendebrei86
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2021, 07:25:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome MacOS 1440x900

o boże, czy to działa

Post autor: xendebrei86 »

Tak więc zrobiłem duży postęp w mojej witrynie i dodałem do niej elementy css, które wcześniej miał id. Programuję w nawiasach, podgląd na żywo pokazuje mi dokładnie to, co chcę zobaczyć, czyli biały tekst na czarnym tle. Używam <p style = "color: white"> dla każdego elementu tekstowego i znowu wygląda to doskonale w podglądzie na żywo, ale kiedy przychodzi do przesłania, czarne tło zmieniło kolor na biały, przez co mój tekst był niewidoczny. Próbowałem zapisać go w .css, ale nadal nie działa. Używam hostingu statycznego Porkbuns, który polega tylko na przesłaniu pliku.
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

o boże, czy to działa

Post autor: endriu888 »

Witam

być może działa, tylko przeglądarka zachowuje przez jakiś czas w "keszu" - czyt. CACHE, starą wersję css i warto wyczyścić pamieć podręczną przeglądarki po zmienianie kodu.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
xendebrei86
Posty: 4
Rejestracja: 26 sty 2021, 07:25:32
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome MacOS 1440x900

o boże, czy to działa

Post autor: xendebrei86 »

xendebrei86 pisze:Tak więc zrobiłem duży postęp w mojej witrynie i dodałem do niej elementy css, które wcześniej miał id. Programuję w nawiasach, podgląd na żywo pokazuje mi dokładnie to, co chcę zobaczyć, czyli biały tekst na czarnym tle. Używam <p style = "coloSHAREit Appvn
r: white"> dla każdego elementu tekstowego i znowu wygląda to doskonale w podglądzie na żywo, ale kiedy przychodzi do przesłania, czarne tło zmieniło kolor na biały, przez co mój tekst był niewidoczny. Próbowałem zapisać go w .css, ale nadal nie działa. Używam hostingu statycznego Porkbuns, który polega tylko na przesłaniu pliku.
issue got solved!!
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

o boże, czy to działa

Post autor: endriu888 »

witam

w takim razie zamykam temat.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Zablokowany