Proszę o poradę oraz pomoc (e107)

Wszystko o grafice komputerowej wykorzystywanej na stronach i szeroko pojętych multimediach - w tym również technologii Flash.
donfilipo
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2013, 13:38:07
Strona na CBA.pl: gid-gaz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Proszę o poradę oraz pomoc (e107)

Post autor: donfilipo »

Witam.Jestem początkujący jeżeli chodzi o tworzenie stron www i mam taki problem :oops: Otóż nie wiem jak wgrać zdjęcie na stronę główna swojej strony w e107.Próbowałem to zrobic w kreator/menu stron i tam próbowałem załadować plik z pulpitu swojego komputera w formacie jpg,png.gif i za każdym razem wychodzi błąd że format jest nie dozwolony.Proszę o poradę co żle robie i ewentualnie poradę jak mogę dodać zdjecie na główna strone.Pozdrawiam.Filip.Aha zaznaczę jeszcze ze te zdjęcia chciałbym dodać miedzy tekstami na stronie głównej tzn :
Przykład
tekst
zdjecie
tekst
zdjecie
tekst
zdjecie
Maciek228
Posty: 5
Rejestracja: 23 kwie 2015, 15:40:31
Płeć: Niewybrana
User Agent: Maxthon Windows
Kontakt:

Re: Proszę o poradę oraz pomoc (e107)

Post autor: Maciek228 »

Dopiero zaczyman swoją przygodę z tworzeniem stron www i na żal też mam ten sam problem i chętnie poczytam odpowiedzi.
W dzisiejszych czasach jest coraz mniej tabu - np. coraz mniej osób wychodzi z założenia, że sex zabawki nie są dla nich. Godna polecenia jest w tym momencie hurtownia erotyczna http://playroom.pl, najlepsze miejsce na sex zakupy.
ODPOWIEDZ