Logo na strone o tematyce górskiej

Wszystko o grafice komputerowej wykorzystywanej na stronach i szeroko pojętych multimediach - w tym również technologii Flash.
jackol
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2014, 20:55:48
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: jackol »

Według mnie nie pasuje czcionka, powinna być jednolita. Zmieniłbym w adresie, a tak to ok.
szczypior526
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2014, 10:49:37
Strona na CBA.pl: cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: szczypior526 »

Mdłe kolorki i czcionka na dole mi się nie podoba.
HiperDionizy90
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2014, 21:21:32
Strona na CBA.pl: cba
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: HiperDionizy90 »

Mnie się podoba, bo jest minimalistyczne, a czasami mniej znaczy więcej. Zmieniłbym jedynie czcionkę z adresem strony, bo jest nieczytelna - fikuśna, ale gdybym nie wiedział, co tam może być napisane, nie przeczytałbym napisu, oczy i umysł zbyt się męczą przy rozszyfrowywaniu napisu.
kowal99
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2015, 17:21:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: kowal99 »

Przede wszystkim czcionka - powinna być oryginalna, ALE uniwersalna i czytelna. Popracowałbym też nad kolorami. Czegoś brakuje...
gragel
Posty: 5
Rejestracja: 16 lip 2015, 22:58:44
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: gragel »

jak dla mnie za mało wyraźne litery, takie trochę blade. zleć komuś przez internet zrobienie loga, zapłać kilka dych i bedziesz miał o niebo lepsze :P
Dużo starszych osób bierze kredyty w Warszawie http://dobrekredyty.com.pl, aby wspomóc swoją rodzinę. Warto się zastanowić, czy nie prosimy czasem rodziców o zbyt wiele, aby przez przypadek nie brali oni dla nas długotrwałego zobowiązania na swoje plecy.
Urosz
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2015, 00:37:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: Urosz »

A mnie się ono podoba - jest tematyczne, realistyczne, a nie takie komiksowe. Kolory - rzecz gustu, zależy jeszcze na jakim tle będzie rzucane. Zgadzam się, że napis na dole jest bardzo nieczytelny i w ogóle nie pasuje do napisu na górze - kompletnie różna stylistyka.
chwala88
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2015, 15:46:07
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: chwala88 »

Ziomek mało wyraziste jest to logo. Mi się nie podoba i trochę według mnie z czcionką nie trafiłeś. Widać, że się starałeś ale tym razem nie dostaniesz możliwie najwyższej oceny..Trochę zmień sobie tą czcionkę i może faktycznie będzie lepiej u Ciebie.
renataa
Posty: 3
Rejestracja: 22 lip 2015, 03:05:11
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768

Re: Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: renataa »

Niezłe, ale przydałyby się bardziej skontrastowane kolory, bo jak na razie wszystko się trochę zlewa, warto sobie podejrzeć inne loga, nie tylko o tematyce górskiej i zobaczyć jakie pomysły zostały w nich zastosowane... moim zdaniem ciekawie mogłaby wyglądać żółta czcionka na szarym albo zielonym tle...
Damon1378
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2014, 22:03:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Re: Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: Damon1378 »

jakoś nie wiem ale to logo do mnie nie przemawia. Może jakby strona miała inne tło to wtedy lepiej by wypadało. Poszukałbym lepszego tła. To jest takie "gęste" dla oczu. Tematyka górska a tu takie tło. Widoki w górach są mega więc wykorzystać może taki widok na tło.
reginazuk
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2015, 20:40:10
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: reginazuk »

Hey wszystkim. Mam mały problem. Potrzebuję stworzyć logo szkoły zostałem "nominowany" na to żeby stworzyć logo a wszystko przez to, że coś tam nawojowałam i jak tego nie zrobię będę miała obniżone zachowanie bo minimum. Teraz wywodzi się problem bo kompletnie nie wiem jak to zrobić. Coś nie coś znam się na kompie ale żeby aż tak to nie mam pojęcia. I również dyrektorka powiedziała, że byle jakie logo nie wchodzi w grę. Dlatego jakby koś mógł mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny. Albo po protu powiedzieć od czego miałabym zacząć?!
ranliburg
Posty: 8
Rejestracja: 09 paź 2015, 13:42:18
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows

Re: Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: ranliburg »

Logo jest zbyt skomplikowane. Nie będzie dobrze wyglądało na wszystkich nośnikach. Nie rozumiem też dlaczego to, co otacza zdjęcie, wygląda jak opona.
Awatar użytkownika
lioogran
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2015, 23:37:31
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1920x1080
Kontakt:

Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: lioogran »

W tym całym szaleństwie chodzi o to by ilość kolorów nie przysłoniła prostoty i elegancji Twojej strony, wizytówek itp. Uważam, że logo to nie jarmark Obrazek
dario4
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2016, 12:55:29
Strona na CBA.pl: http://www.sielpia.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1360x768
Kontakt:

Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: dario4 »

Jak dla mnie to logo jest ok. Być może cały obrazek ożywiłby niebieski kolor:
Obrazek
marcelina102
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2016, 10:15:58
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x800

Logo na strone o tematyce górskiej

Post autor: marcelina102 »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zablokowany