Błąd podczas wysyłania zdjęć na stronę.

Wszystko o grafice komputerowej wykorzystywanej na stronach i szeroko pojętych multimediach - w tym również technologii Flash.
krax666
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2015, 11:15:36
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Błąd podczas wysyłania zdjęć na stronę.

Post autor: krax666 »

Witam,

Sprawa dotyczy wysyłania zdjęć na stronę - korzystam z wordpressa. Przy dodawaniu zdjęć w panelu wyskakuje błąd - "Wystąpił błąd podczas wysyłania pliku na serwer. Proszę spróbować ponownie później."

Dodam tylko, że tyczy się to większych plików, te po kilkaset KB uploadują się normalnie. Zdjęcia które próbuje dodać mają ok. 5MB także tym bardziej mnie to dziwi...
Awatar użytkownika
Arthi
Posty: 36
Rejestracja: 15 lip 2015, 04:32:49
Lokalizacja: Żywiec
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1920x1080

Re: Błąd podczas wysyłania zdjęć na stronę.

Post autor: Arthi »

Poproś admina o sprawdzenie quoty, może ją przekraczasz.
Awatar użytkownika
SławekSławomir
Posty: 74
Rejestracja: 17 lip 2015, 15:37:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x720

Re: Błąd podczas wysyłania zdjęć na stronę.

Post autor: SławekSławomir »

To pewnie błąd przekroczonej pamięci dla skryptu php
jandobrogost
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2015, 18:56:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Błąd podczas wysyłania zdjęć na stronę.

Post autor: jandobrogost »

Witam.
Ja także mam problem z przesyłaniem większych zdjęć, mniejsze rozmiary przesyłam. Niestety nie mogę zrobić w wordpressie galerii. Wyskakuje błąd: "Pojawił się nieprzewidziany błąd. Najprawdopodobniej stało się tak przez złą konfigurację serwera. Sprawdź na swoim serwerze log błędów PHP lub poproś swojego dostawcę hostingu o pomoc." Dodam, ze zdjęcia jakie wysyłałem na serwer nie miały więcej niż 5MB. Przesłałem tylko zdjęcia do 1MB, ale i z tymi zdjęciami nie mogę zrobić galerii
po22
Posty: 404
Rejestracja: 02 sty 2015, 14:57:43
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1280x1024

Re: Błąd podczas wysyłania zdjęć na stronę.

Post autor: po22 »

krax666, jandobrogost najprawdopodobniej brakuje pamięci dla wykonania skryptu i niestety nie możemy nic na to poradzić.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
jandobrogost
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2015, 18:56:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Błąd podczas wysyłania zdjęć na stronę.

Post autor: jandobrogost »

Dziękuję za odpowiedź.
Rozumiem, że nie zrobię galerii nawet ze zdjęć, które mają po 100k. Jeśli tak, to naprawdę nie widzę sensu prowadzenia jakiejkolwiek strony na serwerze CBA. Nie jest to zbyt dobra reklama serwera!
rkd77
Admin CBA
Posty: 4170
Rejestracja: 24 maja 2009, 16:45:21
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Linux 1024x768

Re: Błąd podczas wysyłania zdjęć na stronę.

Post autor: rkd77 »

jandobrogost, jest taki błąd:
2015/09/15 15:32:36 [error] 24544#0: *267707161 FastCGI sent in stderr: "PHP message: Błąd Duplicate column name 'updated_at' bazy danych WordPressa podczas wykonywania zapytania ALTER TABLE `wp_ngg_pictures` ADD COLUMN `updated_at` BIGINT wysłanego przez require('wp-blog-header.php'), require_once('wp-load.php'), require_once('wp-config.php'), require_once('wp-settings.php'), do_action('init'), call_user_func_array, M_Ajax->serve_ajax_request, C_Ajax_Controller->index_action, ExtensibleObject->call_method, ExtensibleObject->__call, ExtensibleObject->_exec_cached_method, ReflectionMethod->invokeArgs, A_NextGen_AddGallery_Ajax->upload_image_action

Wygląda to na błąd przy uaktualnianiu wordpressa. W przypadku instalowanego z panelu oprogramowania lepiej uaktualnienie robić też przez panel. Jak, jest to opisane na forum, tam gdzie wordpress.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
jandobrogost
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2015, 18:56:30
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Re: Błąd podczas wysyłania zdjęć na stronę.

Post autor: jandobrogost »

Dziękuję za odpowiedź.
Pragnę sprostować, że aktualizacja nie została zrobiona ponieważ wyskakuje błąd.
W związku z tymi błędami, postawienie na nowo wordpressa i ewentualne nie aktualizowanie rozwiązałoby kłopot?
4zywioly
Posty: 528
Rejestracja: 26 kwie 2011, 16:33:42
Strona na CBA.pl: 4zywioly.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Chrome Windows 1366x768
Kontakt:

Re: Błąd podczas wysyłania zdjęć na stronę.

Post autor: 4zywioly »

możesz zaktualizować WP po prostu ściągając go z wordpress.org i wrzucając przez ftp
ODPOWIEDZ