Usunięcie reklamy na cba.pl możliwe ;)

Opinie o tym forum, oraz o stronie CBA.PL. Wasze sugestie i pomysły.
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

Więc jak mam tu coś zrobić, to schowaj swoje komentarze głęboko.
Nie tolerujemy tu twoich zachowań. Chciałem ci pomóc w nabraniu doświadczenia, miałbys motywację, robiąc księgę dla cba. Po prostu sam oceniasz inne księgi, a jak ktoś twoją oceni, to juz nos na kwintę. Nie chodzi mi bynajmniej o sam wygląd. Księgę napisac latwo, a twoja szczerze jest małofunkcjonalna. Nie trzymamy Cię tu. Wszelkie komentarze, obraźliwe, skierowane w moja stronę, nie będą tu tolerowane. ban i tyle. Ostrzeżenie słowne.

Nie ty nam robisz łaskę...
Obrazek
rzymek01
Posty: 22
Rejestracja: 06 mar 2006, 15:53:49
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: rzymek01 »

Monstrual pisze:Nie tolerujemy tu twoich zachowań.
Ty nie tolerujesz
Chciałem ci pomóc w nabraniu doświadczenia
(no comment) ...
Po prostu sam oceniasz inne księgi, a jak ktoś twoją oceni, to juz nos na kwintę.
Ty po prostu masz jakiś dar rozpoczynania takich kłótni/offtopów - najpierw zacząłeś mi wmawiać, że myślę: "moja księga jest ideałem", a gdy to w którymś z poprzednich postów zaprzeczytałem i napisałem o księdze by kess (że są niedociągnięcia itp.), wychodzisz do mnie z komentarzem, że nie pozwalam oceniać swojego skryptu... żenada :roll: Jak chcesz oceniać - proszę bardzo. Spróbuję naprawić jakieś usterki, wygląd skryptu.
Nie chodzi mi bynajmniej o sam wygląd. Księgę napisac latwo, a twoja szczerze jest małofunkcjonalna.
Byłbym rad, jakbyś napisał w czym jest małofunkcjonalna, a ją ulepszę.
Nie trzymamy Cię tu. Wszelkie komentarze, obraźliwe, skierowane w moja stronę, nie będą tu tolerowane. ban i tyle. Ostrzeżenie słowne.
Hehe... a to ci dopiero! :lol: Przytocz choć jeden obraźliwy komentarz skierowany w Twoją (wielką osobistość - sorry, ale widać jak się wywyższasz ponad innych, że masz inny kolor nicka...). Coś mi się wydaję, że poruszyłem twoje uczucia pod jakimś zwględem, bo widać, że piszesz pod wpływem emocji. Jeśli to zrobiłem - przepraszam.
Nie ty nam robisz łaskę...
Nie chodzi tu o robienie łaski, a o bezinteresowną pomoc w celu poprawieniu usług serwisu cba.pl. Widzę, że tego nie doceniasz. Sam czytałem, że administratorzy poszukają osoby znającej siębardzo dobrze na PHP, MySQL, (X)HTML, CSS(2) i na innych technologiach.


Puenta: Tak to jest jak ktoś chce komuś pomóc... równie dobrze za te wszystkie odkryte niedociągnięcia mógłbym coś zarobić lub komuś zaszkodzić, ale tego nie robię - czemu? ¯eby teraz użerać się z ludźmi, którym chcę pomóc :o
:mrgreen: Widziałeś ju¿ te strony?
:arrow: Strefa DOWNLOAD: downloadia.[regulamin forum: punkt 2.13]
:arrow: FORUM DOWNLOAD: download.forum.[regulamin forum: punkt 2.13]
Awatar użytkownika
Monstrual
Posty: 2417
Rejestracja: 05 sie 2005, 15:06:08
Lokalizacja: G-dz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Monstrual »

Nie mam ochoty dyskutowac z takimi jak ty. Koniec tematu.
Obrazek
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: juice »

ekhem, www.gadu-gadu.pl , (ostatnio słabo działa), więc może www.tlen.pl ? albo www.icq.com ? dużo jest komunikatorów

forum cba to NIE JEST jeden z nich :)
Zablokowany