Reklamy...

Opinie o tym forum, oraz o stronie CBA.PL. Wasze sugestie i pomysły.
Awatar użytkownika
Dominik1022
Posty: 12
Rejestracja: 13 mar 2008, 17:35:05
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Reklamy...

Post autor: Dominik1022 »

Witam!

Mam taką myśl, żeby reklamy można by było ukrywać tak jak np. na yoyo, albo przynajmniej przenieść je na dół strony?? Ten pomysł nie jest po to żeby narobić wam pracy, tylko ostatnio znalazłem super skin na swoją stronę, wgrałem i okazało się że reklama zakrywa otwierający się w okienku panel użytkownika... :( Bardzo mi zależy na tym by to działało jak trzeba... :roll: Dało by się coś zdziałać?
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Mozilla Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

przynajmniej przenieść je na dół strony
po to są na górze, aby zarabiały; na dole już nie będą zarabiać;
Ten pomysł nie jest po to żeby narobić wam pracy
znalazłem super skin na swoją stronę, wgrałem i okazało się że reklama zakrywa otwierający się w okienku panel użytkownika
a takim razie go przerób; skoro chcesz mieć stronę to wymagałoby to od Ciebie chociaż podstawowej znajomości HTML i CSS; a już podstawy i dobry kurs wystarczą, aby poprawić ten szablon;
Awatar użytkownika
regulaminowy
Posty: 558
Rejestracja: 17 lip 2007, 10:01:36
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1152x864

Post autor: regulaminowy »

Ukrywanie reklam jest bezsensu, bo co wejdziesz na inną stronę to musisz klikać, żeby się zmniejszało, beznadzieja.
dvbnews.pl
Webdesigner
Posty: 1803
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:55:03
Lokalizacja: /dev/null/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Post autor: Webdesigner »

Takie reklamy jakie są no [regulamin forum: punkt 2.13] bardziej denerwują użytkowników, bo zasłaniają część treści strony. Reklamy na cba.pl nie zasłaniają strony, więc nikomu nie przeszkadzają.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dominik1022
Posty: 12
Rejestracja: 13 mar 2008, 17:35:05
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Dominik1022 »

Gromed

tak, umiem go przerobić tyle że jak to zrobię to będzie to wyglądać tak jak na każdej innej stronie, a ja chciałem żeby to było coś innego/nowego...
egso
Posty: 5
Rejestracja: 17 sie 2009, 22:41:13
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x800

Re: Reklamy...

Post autor: egso »

to fakt, mam ten sam problem - reklama zasłania panel logowania, pewnie jest jakaś opcja by panel logowania był na 'wierzchu' bądź przenieść go w inne miejsce
tomiz
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2009, 11:22:29
Strona na CBA.pl: sky-team.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768

Re: Reklamy...

Post autor: tomiz »

niech chodziaż bedzie ze np. usuwanie reklam za smsa no np 6.10 na rok i masz spokój
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Reklamy...

Post autor: Gromed »

a kto Ci utrzyma przez rok serwer za 2zł rocznie od użytkownika przy takich parametrach jak na cba?! Oo
Hatchie
Posty: 32
Rejestracja: 11 paź 2009, 10:14:18
Strona na CBA.pl: www.hatchie.cba.pl
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x800
Kontakt:

Re: Reklamy...

Post autor: Hatchie »

Webdesigner :

Może i nie zasłaniają ale psują stronę ,przydałaby się taka możliwość jak na ****

Gromed
w takim razie, ***jest też popularne ,skoro oni mogą się utrzymać z takiej reklamy to dlaczego WY nie możecie ?
By Hatchie
jasiek65
Posty: 31
Rejestracja: 24 lut 2010, 20:32:05
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1280x1024

Re: Reklamy...

Post autor: jasiek65 »

cba a ma większy zarobek na tym że nie można ukryć reklamy, porównaj sobie yoyo z cba
cba więcej oferuje
calkiemzielonistyjestemHA
Posty: 52
Rejestracja: 20 wrz 2007, 14:57:15
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Re: Reklamy...

Post autor: calkiemzielonistyjestemHA »

Nie wiem czy to istotne i sam tego nie zalecam, bo CBA to zdecydowanie najlepszy hosting darmowy na rynku. Ale może nasunie to jakieś rozwiązanie administratorom na przyszłość, żeby to zablokować. Otóż ni mniej ni więcej tylko zwykłe frameset skutecznie usuwa rekląmę. Tylko kto stawia stronę na frameset ? :D
pozdrawiam.
damian2221
Posty: 76
Rejestracja: 18 mar 2010, 18:10:47
Strona na CBA.pl: clickaj.cba.pl
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Re: Reklamy...

Post autor: damian2221 »

Ja znalazłem kiedyś temat i ktoś chyba pan Webdesinger podał sposób żeby reklamy tak nie rozwalały strony czyli nie wywalanie ich od razu ze strony itp tylko poprostu normalnie i legalnie przesunąć stronę zeby nie wchodziła na nią reklama i już nie siedzi n moich Banerach itp tylko troszkę u góry a z resztą sami sprawdźcie http://clickaj.cba.pl
WEJDŹ JUŻ TERAZ POŚMIEJ SIĘ LUB ZABIJ NUDĘ!! KLIKNIJ lub ZAREKLAMUJ SIĘ NA MOJEJ STRONIĘ!
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1440x900

Re: Reklamy...

Post autor: fuma »

damian2221 mozesz zmienic polozenie strony ale nie reklamy. Reklama zazwyczaj sama przesuwa strone w dol, wyjatkiem sa szablony pozycjonowane absolutnie.
dawidek9993
Posty: 41
Rejestracja: 21 maja 2011, 21:56:33
Lokalizacja: Uniejów
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1366x768

Re: Reklamy...

Post autor: dawidek9993 »

Jezu, jeśli macie kłopoty z reklamą, to czemu nie weźmiecie na jakimś innym hostingu, na którym jest płata opcja wyłączania reklam?. Cba.pl to najlepszy hosting, dzięki temu ze zarabia na reklamach. Jest tutaj naprawdę dużo postów z tym pomysłem płatnego wyłączania reklam, ale to dużo roboty, i admin nie zrobi tego w jeden dzień, tylko dlatego ze kilka osób tak chce.
Awatar użytkownika
sarumar
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2011, 14:14:11
Strona na CBA.pl: www.violentgamerz.cba.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: Mobile Safari MacOS 320x480

Re: Reklamy...

Post autor: sarumar »

dawidek9993 pisze:Jezu, jeśli macie kłopoty z reklamą, to czemu nie weźmiecie na jakimś innym hostingu, na którym jest płata opcja wyłączania reklam?. Cba.pl to najlepszy hosting, dzięki temu ze zarabia na reklamach. Jest tutaj naprawdę dużo postów z tym pomysłem płatnego wyłączania reklam, ale to dużo roboty, i admin nie zrobi tego w jeden dzień, tylko dlatego ze kilka osób tak chce.


patrz na dade postow....
ODPOWIEDZ