Pocna dlon administratora

Opinie o tym forum, oraz o stronie CBA.PL. Wasze sugestie i pomysły.
kain04
Posty: 7
Rejestracja: 23 lis 2007, 12:06:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Pocna dlon administratora

Post autor: kain04 »

Wprawdzie zapoznalem sie z zasadami panujacymi na tym forum - dublowanie tematow nie powinno miec miejsca - jednak na forumowicze nie uzyskali odpowiedzi na pytanie dot problemow z kontem pocztowym - stad moj poprzedni post.

http://cba.pl/forum/viewtopic.php?t=6994&highlight=

Podpowiedzi (a nie odpowiedzi) na dany problem nie mozna traktowac w tym przypadku za miarodajne. Mam takze swiadomosc tego, ze problem z kontem pocztowym moze byc przypadkiem indywidualnym stad drugi powod pojawienia sie mojego posta.

Niezrozumialym dla mnie postepowaniem admninisratora jest zamykanie, a nastepnie usuwanie postu opisujacego problem waszego uzytkownika, bez podania jakiejkolwiek odpowiedzi, czy sugestii. Wprawdzie jest to serwer darmowy i podejscie w stylu "Place i wymagam" nie ma tu zadnego zastosowania, mimo place za konto emisja reklam - ale jakies wsparcie ze strony administratorow chyba nalezy sie klazdemu userowi.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: Ghoran »

Twój post był dublem.
Do momentu kiedy problem był nierozwiązany co miał admin napisać ? "Pracuję nad tym" ?
Kiedy zostało naprawione w tym temacie:
http://cba.pl/forum/viewtopic.php?t=6990
admin napisał, że powinno być ok. Jeśli dalej nie jest, dopisz się do tematu.
Uwierz mi, że admin czyta forum/jest informowany o problemach na bieżąco. Jeśli problem jest naprawdę palący stara się rozwiązać go jak najszybciej.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
kain04
Posty: 7
Rejestracja: 23 lis 2007, 12:06:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: kain04 »

Ghoran pisze:Twój post był dublem.
Do momentu kiedy problem był nierozwiązany co miał admin napisać ? "Pracuję nad tym" ?
Kiedy zostało naprawione w tym temacie:
http://cba.pl/forum/viewtopic.php?t=6990
admin napisał, że powinno być ok. Jeśli dalej nie jest, dopisz się do tematu.
Uwierz mi, że admin czyta forum/jest informowany o problemach na bieżąco. Jeśli problem jest naprawdę palący stara się rozwiązać go jak najszybciej.
Uwierz - daleki, bardzo daleki jestem od stwiredzenia "k.... place i wymagam ".

Postaw sie prosze po stronie usera poszukujaceg rozwiazania problemu - przejrzalem forum dosc dokladnie. Postow dot tego problemu bylo sporo - wiele z nich konczyla sie podpowiedziami innych uzytkownikow "a moze sproboj....". Wiele postwow pozostalo bez podpowiedzi administratora....



Nie mam do nikogo pretensji tylko takie posuniecie wydalo mi sie niesmaczne...

Kolejny powod dla ktorego napisalem post - z wlasnego doswiadczenia wiem ze niektore problemy bywaja przypadkami indywidualnymi.

Wydaje mi sie - jesli istnieje problem o ktorym pisza userzy na forum - i niech to bedzie 5 razy w ciagu dnia - od tego sa administratorzy forum aby udzielac technicznego wsparcia.

Moj post byl po prostu zgloszeniem problemu - nie bublem.
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: Ghoran »

kain04 pisze:Uwierz - daleki, bardzo daleki jestem od stwiredzenia "k.... place i wymagam ".
Nie zarzucam Ci takiego podejścia bo i go nie widzę :-)
kain04 pisze:od tego sa administratorzy forum aby udzielac technicznego wsparcia.
Administrator forum (fuma np.) nie ma dostępu do serwera. Administruje tylko i wyłącznie forum. Dlatego też nie może od razu zerknąć co się dzieje i udzielić konkretnej odpowiedzi. Dostęp do serwera ma tylko juice.
kain04 pisze:Moj post byl po prostu zgloszeniem problemu - nie bublem.
Ja napisałem dubel nie bubel ;-)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
kain04
Posty: 7
Rejestracja: 23 lis 2007, 12:06:38
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: kain04 »

Ghoran pisze: Ja napisałem dubel nie bubel ;-)


No... jesli tak to masz szczescie, bo juz mialem dac ci bana :lol:
ODPOWIEDZ