Nowa strona :)

Opinie o tym forum, oraz o stronie CBA.PL. Wasze sugestie i pomysły.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Nowa strona :)

Post autor: juice »

proszę o uwagi na temat nowej strony.

Jeszcze nie wszystko jest skończone - katalog wymaga kilku zmian i kilka innych podstron też, ale ogólnie tak wygląda nowa wersja strony :)

co o niej sądzicie?
Awatar użytkownika
timide
Posty: 260
Rejestracja: 18 sie 2006, 20:40:05
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 800x600

Post autor: timide »

wg. mnie o wiele wiele lepsza niz wcześniejsza
Awatar użytkownika
shook
Posty: 219
Rejestracja: 28 maja 2007, 19:18:17
Strona na CBA.pl: http://shook.cba.pl
Lokalizacja: Kraków
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: shook »

Wszytko ładnie tylko logo zabardzo teraz niepasuje jak na mój gust
Zaszczyk
Posty: 228
Rejestracja: 22 paź 2005, 13:05:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: Zaszczyk »

Zdecydowanie lepsza od poprzedniej, jedyne rzeczy które bym zmienił to:
-usunął tą reklamę google ze strony głównej, jakoś tak nie profesjonalnie to wygląda
-żeby po najechaniu na każdą pozycje w górnej belce zmieniał sie wygląd napisu
-ten komputer (nie monitor) zmieniłbym na jakiś inny, żeby bardziej wyglądał jak serwer :P
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: juice »

Zaszczyk pisze:Zdecydowanie lepsza od poprzedniej, jedyne rzeczy które bym zmienił to:
-usunął tą reklamę google ze strony głównej, jakoś tak nie profesjonalnie to wygląda
-żeby po najechaniu na każdą pozycje w górnej belce zmieniał sie wygląd napisu
-ten komputer (nie monitor) zmieniłbym na jakiś inny, żeby bardziej wyglądał jak serwer :P
1. też bym ją chętnie usunął, poza tym strona o wiele ładniej wygląda bez tej szpecącej ją reklamy. naprawdę aż miałem ochotę to zrobić, ale niestety to odpada. z wiadomych przyczyn.

2. chodzi Ci o to żeby się czcionka zmieniala po najechaniu? hmm ale to chyba bez sensu, teraz tylko się podświetla i zmienia kolor, jesli po najechaniu zmieni czcionke to bedzie moim zdaniem wyglądało dziwnie... chyba ze chodzi ci o cos innego

3. ten komputer to bardzo typowy serwer, i to do tego Sun :) oczywiscie nie mamy suna, ale ladnie się prezentuje ;) ale moznaby tego topa przerobic, chociaz mi się podoba...

P.S. teraz w katalogu możecie głosować na strony. 3 pierwsze pojawią się w tym okienku na stronie głównej 'Najlepsze strony CBA'

na razie to jest forma testowa i może się pozmieniać
Ostatnio zmieniony 03 cze 2007, 15:31:55 przez juice, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bixon
Posty: 60
Rejestracja: 02 mar 2007, 14:00:08
Lokalizacja: Nowy Dwór Gdański
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: Bixon »

Mi się podoba ;)
Zapraszam na ziombot.cba.pl GG:5850721 !
Myślisz, ¿e jesteś anonimowy ?
Obrazek
Zaszczyk
Posty: 228
Rejestracja: 22 paź 2005, 13:05:27
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: Zaszczyk »

juice pisze:2. chodzi Ci o to żeby się czcionka zmieniala po najechaniu? hmm ale to chyba bez sensu, teraz tylko się podświetla i zmienia kolor, jesli po najechaniu zmieni czcionke to bedzie moim zdaniem wyglądało dziwnie... chyba ze chodzi ci o cos innego
chodzi mi o to żeby się zmieniał kolor czcionki i podświetlenie w każdej pozycji menu a nie tylko w 'informacje' i 'strony CBA'
juice pisze:3. ten komputer to bardzo typowy serwer, i to do tego Sun Smile oczywiscie nie mamy suna, ale ladnie się prezentuje Wink ale moznaby tego topa przerobic, chociaz mi się podoba...
ja się na wyglądzie serwerów nie znam :P ale ten jest trochę za niski i nie pasuje kolorystycznie.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: juice »

Zaszczyk pisze: chodzi mi o to żeby się zmieniał kolor czcionki i podświetlenie w każdej pozycji menu a nie tylko w 'informacje' i 'strony CBA'
oo, 100% racji, zaraz dopiszę to do zmian które trzeba wykonać
Zaszczyk pisze: ja się na wyglądzie serwerów nie znam :P ale ten jest trochę za niski i nie pasuje kolorystycznie.
no samego kompa przerabiać to nie ma sensu, jeśli już to cały top zmienimy, ale obawiam się że ciężko będzie na o wiele ładniejszy zmienić
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1600x1200

Post autor: fuma »

z rana juz dyskutowalem z Emdekiem ale i tutaj sie wypowiem ;] Wiem, ze problem transferu jest sporym problemem na cba ale grafiki sa ciut za mocno skompresowane. Na nizszych rozdzielczosciach tego zbytnio nie widac ale na mojej (1600x1280) juz tak. Poza tym ladnie, ladnie ;] Trzeba jeszcze gdzies zagospodarowac miejsce na zmiane jezyka strony. Jak obiecalem tak tez przygotuje niemieckie tlumaczenie ale poki co nie jestem w stanie okreslic do kiedy :/
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

jeszcze Emdek musi poprawić parę rzeczy w panelu, a tak to reszta jest w porządku; no może jeszcze żeby głosowanie nie opierało się na ciasteczkach :P
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1600x1200

Post autor: fuma »

Gromed pisze:no może jeszcze żeby głosowanie nie opierało się na ciasteczkach
to raczej nie jest mozliwe do zmienienia, chyba ze zrobi sie rejestracje uzytkownikow i pozwoli sie glosowac tylko zarejstrowanym ale kto sie bedzie rejestrowal tylko po to zeby zaglosowac na strone?
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

pozwoli sie glosowac tylko zarejstrowanym ale kto sie bedzie rejestrowal tylko po to zeby zaglosowac na strone?
gdyby to się udało w jakiś sposób połączyć z kontami na cba; ale to za dużo roboty jak na tak mało istotną sprawę; najpierw trzeba naprawić dodawanie do katalogu :P
jajojek
Posty: 341
Rejestracja: 23 mar 2007, 15:24:17
Lokalizacja: Bytom
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: jajojek »

Mi sie strona podoba. Wyglada lepiej od poprzedniej.
Moje propozycje to: wstawienie reklam google w lewy blok i rozjasnienie troche topu. A moze zmienienie tez na jakis taki srebrny 8)
Awatar użytkownika
timide
Posty: 260
Rejestracja: 18 sie 2006, 20:40:05
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 800x600

Post autor: timide »

Hmm, nie wiem dlaczego wam te reklamy przeszkadzają, a jeżeli macie juz te problemy ze nie chcecie ich to Firefox i AD Block plus, przeciez jakby ich nie było to by hosting padł bo zarobków nie było.
fuma pisze:[...] niemieckie tlumaczenie...
Obcokrajowcy będą zadowoleni, a będzie angielskie, [mogę pomóc]
Awatar użytkownika
HitcH
Posty: 1530
Rejestracja: 08 paź 2005, 10:01:51
Lokalizacja: Zabrze
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1280x1024
Kontakt:

Post autor: HitcH »

fuma pisze:niemieckie tlumaczenie
o nie ;d jestem przeciw temu czemuś. Niemiecki jest be i fuj ;d
Jak na ang to może też bym pomógł :)
ODPOWIEDZ