Hosting stracił ważność

Opinie o tym forum, oraz o stronie CBA.PL. Wasze sugestie i pomysły.
Awatar użytkownika
Hybryda
Posty: 58
Rejestracja: 14 sty 2012, 13:27:20
Strona na CBA.pl: http://kordialne.cba.pl/
Płeć: Kobieta
User Agent: Firefox Windows 1536x864
Kontakt:

Hosting stracił ważność

Post autor: Hybryda »

Dzień dobry!
Mam pytanie odnośnie hostingu.

Obecnie moje forum(od wczoraj) się nie wyświetla i jest komunikat, że hosting stracił ważność i trzeba wykupić jeden z dwóch planów hostingowych.
A więc chciałam zapytać, czy forum nie może działać bez opłat, jako darmowe z reklamami? Dawniej tak było. Teraz mimo, że ktoś od lat jest stałym
Waszym klientem, w jeden dzień wszystko wyłączacie, to nie jest uczciwe. Są sytuacje, że może zabraknąć funduszy. Poza tym, za pomoc zapłaciłam
grube pieniądze, mimo że deklarujecie się, że dla tych co mają konto VIP, służycie darmową pomocą w sprawach technicznych. Ja takiej pomocy nie
otrzymałam. Proszę o wyjaśnienia.
"Jak kogoś wytykasz palcem, to pozostałe palce pokazują ciebie"
Hogan(hybryda)
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1024x768
Kontakt:

Hosting stracił ważność

Post autor: endriu888 »

witam

jeśli chodzi o stronę http://kordialne.pl/ to plan VIP stracił ważność 2020-07-16, żeby dalej korzystać ze strony(forum) trzeba opłacić ponownie plan VIP.
Plany free są zablokowane, są dostępne tylko na 3 miesiące dla nowych klientów.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
Hybryda
Posty: 58
Rejestracja: 14 sty 2012, 13:27:20
Strona na CBA.pl: http://kordialne.cba.pl/
Płeć: Kobieta
User Agent: Firefox Windows 1536x864
Kontakt:

Hosting stracił ważność

Post autor: Hybryda »

Czyli pisząc krótko, starzy klienci są waleni po rogach? No bo chcą czy nie, muszą teraz płacić aby forum funkcjonowało?
Nie no, nie musisz odpowiadać na ten post ale to jest niesprawiedliwe i wychodzę z założenia, że lepiej jest od początku nic nie płacić, czyli mieć darmowe niż
żeby potem za niemałe pieniądze stracić wszystko... jestem bardzo rozczarowana. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za odpowiedź. :)
"Jak kogoś wytykasz palcem, to pozostałe palce pokazują ciebie"
Hogan(hybryda)
Awatar użytkownika
endriu888
Obsługa CBA
Posty: 1869
Rejestracja: 23 sty 2012, 21:02:33
Strona na CBA.pl: katalogfirm.c0.pl
Płeć: Niewybrana
User Agent: 1024x768
Kontakt:

Hosting stracił ważność

Post autor: endriu888 »

Dnia 2 marca wszystkie darmowe usługi zostały zablokowane, a po jakimś czasie zostaną skasowane. Po 15 latach świadczenia darmowych usług zmusiła nas do tego sytuacja ekonomiczna - jednak zachęcamy do opłacenia swojego hostingu i zachowania swojej strony. Prowadzimy szybko rozwijający się płatny hosting.

Od stycznia prowadziliśmy akcję informacyjną na ten temat - na forum, facebooku, w notyfikacjach w panelu oraz wysłaliśmy 6 mailingów do wszystkich właścicieli stron. Zachęcamy do opłacania swojego hostingu z poziomu swojej zablokowanej strony lub z naszego panelu hostingowego.
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
Awatar użytkownika
Hybryda
Posty: 58
Rejestracja: 14 sty 2012, 13:27:20
Strona na CBA.pl: http://kordialne.cba.pl/
Płeć: Kobieta
User Agent: Firefox Windows 1536x864
Kontakt:

Hosting stracił ważność

Post autor: Hybryda »

Dziękuję za odpowiedź, teraz wszystko jasne i opłaciłam, bo nie mam wyboru. Nie chcę aby lata mojej pracy poszły na marne.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
"Jak kogoś wytykasz palcem, to pozostałe palce pokazują ciebie"
Hogan(hybryda)
ODPOWIEDZ