Do Administratora

Opinie o tym forum, oraz o stronie CBA.PL. Wasze sugestie i pomysły.
tacos
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2006, 15:27:55
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x1024
Kontakt:

Post autor: tacos »

---------- 23:28 06.07.2006 ----------

MOZE NIE UMIEM PISAC POSTÓW, ALE NIE OBRAZAM NIKOGO, W STOSUNKU DO PANA, UZYWALEM S£OW ADMINISTRATOR, NIE OBRAZLIWYCH JAK PAN W STOSUNKU DO MNIE, JESLI NIECHCE MNIE PAN ZABANOWAC PROSZE BARDZO, JESLI NIE POTRAFI PAN rozmawiac z kientami, to nie powinien Pan wogóle nic pisac. Obrazanie ludzi jest bardzo niegrzecznym procederem, i to własnie Pan jest tam po to zatrudniony, by rozwiazywac problemy klientow a nie ich obrazac. Bedac Administratorem Pan zna moje nazwisko wiec dla celow formalnych prosiłbym o Panskie. Pozdrawiam
TACOS

---------- 23:44 ----------

Aha chodziło mi o administratora o ksywie fuma
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Linux 1024x768

Post autor: fuma »

tacos hehehe Zanim sie cokolwiek napisze czyta sie regulamin (to po 1.).
Po 2. ponioslo mnie to fakt.
Po 3. jest zasada: "placisz to wymagasz, nie placisz, jestes zdany na laske"
Po 4. nie jestem tutaj zatrudniony (pomagam ze tak napisze charytatywnie)
Po 5. twoja niechec do mnie wyrazaj mi na PW (po to one sluzy)
po 6. poskarz sie Juice`owi (glowny admin i osoba majaca najwieksza wladze na cba.pl)
po 7. nie znam twojego imienia ani nazwiska i nie widze powodu bys poznal moje
po 8. nie zbanuje ciebie, bo zaczyna byc wesolo ;]
po 9. jak napisalem: napisz normalnie temat kierujac sie regulaminem i wskazowkami w tym temacie:
http://cba.pl/forum/viewtopic.php?t=350
(dla uproszczenia tutaj jest regulamin:)
http://cba.pl/forum/viewtopic.php?t=144
po 10. temat ten zamykam ale nie wyrzucam (zostanie dla potomnych) ;]
po 11. fuma to nie moja ksywa (ksywe moga miec koledzy z podworka) tylko nick
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: juice »

CBA to darmowy hosting, nie żadna korporacja. Projekt, który nie przynosi zbyt dużych zysków (aczkolwiek na tyle porządne żeby się opłacało go kontynuować i rozwijać :) )

więc daj spokój z podejściem, jakbym od Ciebie kasę brał. Fuma powiedział że go poniosło bo zgadzam się że obrażać się nie powinno nikogo, niezależnie czy coś jest za darmo czy nie.. Ale pretensje miej na PW, ja się w takie osobiste sprawy nie wtrącam.

Poza tym o czym jest ten post ? o tym żeby podać nazwisko ? no to fuma nie zna Twojego, jest administratorem forum a nie serwera.
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

Na zyczenie Pana tacos'a temat odblokowalem ;] Zapewne Pan tacos wyrazi jeszcze jakies opinie co do mojej osoby albo i nawet calego hostingu ;]

P.S. do uzytkownikow forum:
prosze sie nie unosic ;]
tacos
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2006, 15:27:55
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1280x1024
Kontakt:

Odpowiedz

Post autor: tacos »

Prosze Pana, netykieta jest mi bardzo dobrze znana, i rozmawiam ze wszystkimi per ty, kroryz nie zaczynaja maili do mnie od slow obrazliwych, jak w Panskim przypadku. po drugie wiadomosc zniknela z mojej skrzynki, i to nie byla moja dzialalnosc, wiec prosilbym by pojawila sie tam ponownie. Jesli chodzi o szantaz zwiazany z nie udzieleniem pomocy to nie wiem czy wyglada to dobrze w przypadku administratora, ktory powinien pomagac a nie przeszkadzac. Pamietajmy za darmo nie rowna sie bez kultury i poszanowania drugiego czlowieka. Ja wcale nie wypisuje jaki Pan jest zly,o tym nie da sie pisac. Przedstawiam Panskie zle zachowanie, a to wlasnie jest roznica. Dodatkowo chcialem jeszcze na pisac, ze moj pierwszy post, byl umieszczony prawidlowo, ale niestety zostal usuniety, i sam nie rozumem tego co w nim wywolalo taka agresje pana FUMY, moze to ze wybralem ogromne litery :-), byc moze. I chcialem powiedziec ze ja nie mam pretensji, ani zlych odczuc w stosunku do portalu, cba.pl, jestem wrecz zadowolony, nic do innych uzytkownikow forum, uwazam ze Pan FUMA wykonuje dobra pprace, ale niestety nie pozwole sie obrazac, ani nie chce by ktos przegladal i kasowal moje prywatne maile, nawet jesli pochoda od administratora.
Serdecznie pozdrawiam
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: fuma »

hehe zdaje sie ze wyjasnilem Panu na PW pewne aspekty:
nie szantazowalem Pana tym ze nie udziele pomocy tylko wyraznie napisalem ze nie jestem skory do jej udzielenia a to juz co innego. Poza tym napisalem ze prosze szukac pomocy u Juice'a
i poraz kolejny powtazam NIE MAM DOSTEPU DO PANSKIEJ SKRZYNKI PW NA FORUM
tacos pisze:Dodatkowo chcialem jeszcze na pisac, ze moj pierwszy post, byl umieszczony prawidlowo, ale niestety zostal usuniety
jasne byl w dobrym dziale ale:
napisany na czerwono z wlaczonym caps lock'iem, wieloma wykrzyknikami oraz z naduzyciem emotikonek. Ponadto napisany w tonie nakazujacym i z duza nuta arogancji. Zaluje ze nie zrobilem screena :roll:
tacos pisze:nie chce by ktos przegladal i kasowal moje prywatne maile, nawet jesli pochoda od administratora
i poraz ostatni powtarzam:
NIE MAM UPRAWNIEN/MOZLIWOSCI/CHECI/ZAMIERZEN KASOWAC CZEGOKOLWIEK Z PANSKIEJ SKRZYNKI
Co do ow nieszczesnego przymiotnika jakiego uzylem w PW do Pana to faktycznie ten jeden przymiotnik byl przegieciem z mojej strony ale powoli zaczynam uwazac ze chyba sie nie mylilem.
Jak juz Panu na Pw napisalem (i nie mam zielonego pojecia po cholere Pan to wyciaga na forum) swoim pierwszym postem wyraznie Pan wykazal ze brak Panu szacunku do osob poswiecajacych swoj czas aby serwer dziala oraz ze ma Pan gdzies regulamin forum. Tyle z mojej strony
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Re: Odpowiedz

Post autor: juice »

tacos pisze:Prosze Pana, netykieta jest mi bardzo dobrze znana, i rozmawiam ze wszystkimi per ty, kroryz nie zaczynaja maili do mnie od slow obrazliwych, jak w Panskim przypadku. po drugie wiadomosc zniknela z mojej skrzynki, i to nie byla moja dzialalnosc, wiec prosilbym by pojawila sie tam ponownie.
może kliknij na 'Skrzynka' ? ;) tam się automatycznie przenoszą przeczytane wiadomości. Albo na 'do wysłania' , tam są wysłane wiadomości (tak, to jest bug forum że wiadomości wysłane są pod 'do wysłania')
tacos pisze: Jesli chodzi o szantaz zwiazany z nie udzieleniem pomocy to nie wiem czy wyglada to dobrze w przypadku administratora, ktory powinien pomagac a nie przeszkadzac. Pamietajmy za darmo nie rowna sie bez kultury i poszanowania drugiego czlowieka. Ja wcale nie wypisuje jaki Pan jest zly,o tym nie da sie pisac. Przedstawiam Panskie zle zachowanie, a to wlasnie jest roznica. Dodatkowo chcialem jeszcze na pisac, ze moj pierwszy post, byl umieszczony prawidlowo, ale niestety zostal usuniety, i sam nie rozumem tego co w nim wywolalo taka agresje pana FUMY, moze to ze wybralem ogromne litery :-), byc moze.
Acha, czyli przyszedłeś tutaj, wydarłeś się na cały głos (bo tak jest traktowane pisanie drukowanymi literami) i dziwisz się że ktoś Ci zwraca uwagę? :)

Daj spokój z tym obrażaniem i popatrz na punkt drugi pierwszej wypowiedzi fumy w tym wątku. obraź się na zawsze albo się nie obrażaj, ale skończ już ten temat, bo to jest nudne.
tacos pisze:I chcialem powiedziec ze ja nie mam pretensji, ani zlych odczuc w stosunku do portalu, cba.pl, jestem wrecz zadowolony, nic do innych uzytkownikow forum, uwazam ze Pan FUMA wykonuje dobra pprace, ale niestety nie pozwole sie obrazac, ani nie chce by ktos przegladal i kasowal moje prywatne maile, nawet jesli pochoda od administratora.
Serdecznie pozdrawiam
nikt Ci nie kasował żadnych prywatnych maili :| udowodnij może swoje słowa
Awatar użytkownika
EngCentre
Przyjaciel CBA
Posty: 1214
Rejestracja: 02 sie 2005, 04:35:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: EngCentre »

Sorka, ale się wtrącę :P
Chillout panowie... tacos niech nastepnym razem pomysli dwa razy zanim sie na nas wszystkich wydrze w swoich postach... juz ktorys raz z kolei pisze: my glusi nie jestesmy a i czytac ze zrozumieniem umiemy ;)
I nie ma sie co obrazac, ze Fuma mięchem rzucil... jak sie nie czyta REGULAMINU i w dodatku truje... znaczy zawraca glowe... to sie nie ma co dziwic... W czasach gdy moj nick mial taki fajny splesnialy, zielony kolor tez mi sie zdarzalo pojechac na PW po kims, kto najpierw rozrabia, a pozniej ma jeszcze pretensje do calego ¦wiata... kazdemu czasami moga nerwy puscic...
tacos pisze:Prosze Pana, netykieta jest mi bardzo dobrze znana,
To pytam sie w takim razie, skoro tak dobrze znasz netykiete... Po jaką cholere wyciagasz cala sytuacje na forum?? :lol:
The Beatles rule ! ! !
Awatar użytkownika
magdaoneway
Posty: 72
Rejestracja: 14 sty 2006, 15:06:59
Lokalizacja: londyn
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: magdaoneway »

Obslugujemy tylko klientow z krawatem. Klient w krawacie jest MNIEJ AWANTURUJACY SIE!

Ej panowie, nie ma sensu sie tlumaczyc. Ten Pan nie wyglada na takiego, coby mial intencje zrozumiec Wasze przeslanie.
Zablokowany