DELETE !!!!!

Opinie o tym forum, oraz o stronie CBA.PL. Wasze sugestie i pomysły.
Awatar użytkownika
ARMOR CAGE
Posty: 15
Rejestracja: 17 gru 2005, 02:28:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1152x864
Kontakt:

DELETE !!!!!

Post autor: ARMOR CAGE »

Hmmm szkoda ze nie mozna konta od tak sobie usunac bo mam takie jedno co chcialbym od tak wywalic... a nie chcialbym nielogowac sie przez 3 miesiace tylko zrobic to jednym kliknieciem ... szkoda ze tak nie mozna..... ale trudno....

szkoda ze nie mozna zmienic nazwy konta jezeli jest tylko wolna bo np strona ktora robilem zmienila sens to przeszkadza mi np adres.....
chodzi mi o zmiane np. z www.xxx.cba.pl na www.yyy.cba.pl a nie dodawanie aliasu.....

szkoda ze nie mozna zmienic samemu polozenia reklamy albo wplynac na jej ksztalt... PopUp'y tez nie sa zle ....juz widzialem kilka form reklam i niektore nawet jak na reklamy nie byly zbyt drazniace.....

A co powiecie tez na platne kato za pare zloty na miesiac lub rocznie konto mialoby mniej ograniczen chociaz zlikwidowano by te max 3 MB na plik... Hmmm i nie byloby reklam ...... Co na to zalozyciel tego serwera ????
Obrazek
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows

Post autor: fuma »

Ojjjj. Było to już wiele razy poruszane i wiedz, że obecnie te propozycje nie są do przyjęcia. I raczej nie będą. Czas pokaże. Tymczasem aby zdobyć więcej informacji na ten temat przeszukaj forum.
Awatar użytkownika
ARMOR CAGE
Posty: 15
Rejestracja: 17 gru 2005, 02:28:35
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1152x864
Kontakt:

Hmmm

Post autor: ARMOR CAGE »

oki to jezeli mozesz to usun temat albo cos bo skoro nie jest potrzebny to tylko wadzi...

pozdrawiam.................
Obrazek
Zablokowany