Błąd przy instalacji forum

Konfiguracja for z rodziny phpBB.
Y-i
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2005, 15:52:53
Lokalizacja: Nowa Sól
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows 1024x768

Błąd przy instalacji forum

Post autor: Y-i »

Próbowałem zainstalowac(bazę mam na http://www.badblock.com/) przemo 1.9 i wyskoczył mi taki błąd:



CREATE TABLE phpbb_auth_access ( group_id mediumint(8) DEFAULT '0' NOT NULL, forum_id smallint(5) UNSIGNED DEFAULT '0' NOT NULL, auth_view tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_read tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_post tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_reply tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_edit tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_delete tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_sticky tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_announce tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_globalannounce TINYINT (1) NOT NULL, auth_vote tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_pollcreate tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_attachments tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_mod tinyint(1) DEFAULT '0' NOT NULL, auth_download TINYINT(1) DEFAULT '0' NOT NULL, KEY group_id (group_id), KEY forum_id (forum_id) )

Table 'phpbb_auth_access' already exists
Ostatnio zmieniony 18 sie 2005, 10:43:30 przez Y-i, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kontra
Posty: 144
Rejestracja: 06 lip 2005, 18:14:45
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: kontra »

¬le skonfigurowane, albo to wina tego iż na CBA.PL nie ma PHP5. No chyba, że korzystasz z całkiem innego serwera :twisted:
www.kontra-page.cba.pl
MiłośÃ¦, wiara, walka:
Lech, Cracovia, Arka!
Y-i
Posty: 54
Rejestracja: 04 sie 2005, 15:52:53
Lokalizacja: Nowa Sól
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows

Post autor: Y-i »

A od kiedy phpbb2 przemo potrzebuje php5??
Awatar użytkownika
kontra
Posty: 144
Rejestracja: 06 lip 2005, 18:14:45
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: kontra »

A czy widziałeś kiedyś PHPBB2 by Przemo? Bo ja w necie widziałem tylko PHPBB by Przemo - bez dwójki. Bo piszesz PHPBB2 więc moge przysiądz, że chodzi Ci właśnie o to, a jest to już całkiem coś innego. Piszczie prawidłową nazwe!
www.kontra-page.cba.pl
MiłośÃ¦, wiara, walka:
Lech, Cracovia, Arka!
Awatar użytkownika
EngCentre
Przyjaciel CBA
Posty: 1214
Rejestracja: 02 sie 2005, 04:35:23
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows

Post autor: EngCentre »

Ja mam tylko pytanie: czy instalowales Y-i juz wczesniej to forum na tej samej bazie, tzn. przyklad dam:
zainstalowales, ale costam nie chodzilo itp. no i chciales instalowac jeszcze raz na tej samej bazie?
The Beatles rule ! ! !
Awatar użytkownika
kontra
Posty: 144
Rejestracja: 06 lip 2005, 18:14:45
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Płeć: Niewybrana
User Agent: Opera Windows
Kontakt:

Post autor: kontra »

No jeżeli już raz instalował to w bazie są już śmieci! I trzeba ją opróżnić. Przynajmniej ja raz miałem takie problemy na [regulamin forum: punkt 2.13]
www.kontra-page.cba.pl
MiłośÃ¦, wiara, walka:
Lech, Cracovia, Arka!
ODPOWIEDZ