Siadła cała strona z panelem

Konfiguracja e107.
wargo
Posty: 633
Rejestracja: 01 sie 2007, 20:22:52
Lokalizacja: pleszew
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 800x600
Kontakt:

Post autor: wargo »

Ja mógłbym pomóc ale nie wszystkich sprawach ale za darmo :P
NULL
Amanda
Posty: 371
Rejestracja: 20 wrz 2007, 16:40:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Amanda »

Nie wiem co to jest ISP, ale jak widzisz już jednego ochotnika mamy. Lepiej taki jak wcale wiec nie wybrzydzajcie :)
wargo
Posty: 633
Rejestracja: 01 sie 2007, 20:22:52
Lokalizacja: pleszew
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 800x600
Kontakt:

Post autor: wargo »

isp-internet service provider-dostawca internetu ;)
NULL
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

Amanda ale to musi być jeszcze zaufany [bez obrazy woytecr, ale chociażby Twój staż na forum jest zbyt mały;]
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Post autor: juice »

chodzę do kafejek, mam net przez komórkę itp. jakoś sobie radzę.

poproszę jednak konkretne problemy. czy występują jakieś?

Amanda: co do zatrudnienia kogoś, to specjalnie Tobie wrzucę na stronę ilość reklam, która by pozwalała kogoś zatrudnić, testowo. i po tym wypowiesz się na ten temat, ok? od razu uprzedzam, będzie 1 pop-up i 3/4 ekranu reklam na górze, 1 na samym dole.

P.S. nie kontynuujcie tego offtopica. moje zarobki, mój net itp. to mój prywatny problem. poprosiłem użytkowników o pomoc bo nie znam innych sposób oddziaływania na telekomunikację, ale nie proszę o doradzanie w tym kogo zatrudnić i jak kogoś zastąpić. o ile zgodzę się że nie jestem niezastąpiony, o tyle nikt nie będzie chciał pracować za taką kasę. ja to robię, bo całe cba jest moim pomysłem, moim projektem i zainwestowałem w to dużo czasu i cierpliwości, poznałem wielu fajnych ludzi. nikt kto przyjdzie nagle z zewnątrz tego nie doceni, a kasowo go nic nie zachwyci. od dzisiaj obiecuję częstszą pomoc w problemach.

występują jeszcze jakieś czy rozmawiacie tylko o byłych problemach?
misiek21
Posty: 100
Rejestracja: 11 paź 2005, 20:27:38
Lokalizacja: Nowy Sącz
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 1024x768
Kontakt:

Post autor: misiek21 »

Amen ;)
http://wygram.cba.pl graj i wygraj gry online
http://urbanfoto.pl moja galeria
http://inhalator.cba.pl
generator formularzy - przelew bankowy
Amanda
Posty: 371
Rejestracja: 20 wrz 2007, 16:40:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Amanda »

juice pisze:poproszę jednak konkretne problemy. czy występują jakieś?
No przecież cały czas je zgłaszam i nikt jak na razie nie reaguje by mi przynajmniej odpowiedzieć, dlaczego tak się dzieje jak się dzieje.
juice pisze:Amanda: co do zatrudnienia kogoś, to specjalnie Tobie wrzucę na stronę ilość reklam, która by pozwalała kogoś zatrudnić, testowo. i po tym wypowiesz się na ten temat, ok? od razu uprzedzam, będzie 1 pop-up i 3/4 ekranu reklam na górze, 1 na samym dole.
A w jakim celu chcesz się mścić? Za to, że ktoś życzliwie doradza? Użytkowników jest więcej na tym forum, co maja podobne zdanie, nie tylko ja. Więc niby to czemu mam być Twoim kozłem ofiarny? Chyba jesteś jeszcze zbyt młodym człowiekiem i mało życia przeżyłeś, skoro pewne sytuacje skłaniają Cię to tak radykalnych posunięć. Na razie nie ma możliwości wrzucenia reklam bo strona nie działa.
juice pisze:P.S. nie kontynuujcie tego offtopica. moje zarobki, mój net itp. to mój prywatny problem. poprosiłem użytkowników o pomoc bo nie znam innych sposób oddziaływania na telekomunikację, ale nie proszę o doradzanie w tym kogo zatrudnić i jak kogoś zastąpić. o ile zgodzę się że nie jestem niezastąpiony, o tyle nikt nie będzie chciał pracować za taką kasę. ja to robię, bo całe cba jest moim pomysłem, moim projektem i zainwestowałem w to dużo czasu i cierpliwości, poznałem wielu fajnych ludzi. nikt kto przyjdzie nagle z zewnątrz tego nie doceni, a kasowo go nic nie zachwyci. od dzisiaj obiecuję częstszą pomoc w problemach.
A pytałeś wszystkich możliwych ludzi, że wyciągasz takie wnioski iż nikt nie bedzie chciał współpracować za darmo? Ja gdybym się znała na informatyce to z chęcią bym pomogła właśnie za darmo, bo mnie pieniądze nie przysłoniły oczu na świat. Jednak na dzień dzisiejszy to sama mam ciągłe kłopoty z moja strona. Zazwyczaj o 20 wieczorem. Poza tym, to trzeba było dokładnie określić warunki o co prosisz użytkowników, a czego sobie nie życzysz. Takie marudzenie na życzliwe (jeszcze) doradzanie nic nie zmieni. Ja bynajmniej proszę o pomoc w mojej sprawie tzn Critical error o godz. 20.
Awatar użytkownika
Ghoran
Przyjaciel CBA
Posty: 827
Rejestracja: 11 sie 2005, 16:07:58
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1280x1024

Post autor: Ghoran »

Amanda pisze:A w jakim celu chcesz się mścić? Za to, że ktoś życzliwie doradza? Użytkowników jest więcej na tym forum, co maja podobne zdanie, nie tylko ja.
Chciał Ci pokazać, że żeby kogoś zatrudnić trzeba umieścić masę reklam - co będzie skutkowało odejściem userów z cba...
Amanda pisze:a gdybym się znała na informatyce to z chęcią bym pomogła właśnie za darmo, bo mnie pieniądze nie przysłoniły oczu na świat.
Ja też :) Ale się nie znam więc...
Amanda pisze:Poza tym, to trzeba było dokładnie określić warunki o co prosisz użytkowników, a czego sobie nie życzysz.
Uwierz, że to forum nie jest jedynym miejscem w sieci gdzie można znaleźć ludzi do pomocy :)
Czy wiesz, że:
  • W Panelu CBA w sekcji "wsparcie" jest dedykowany system ticketów (obsługi technicznej)
  • Odpowiadamy na Forum oraz na adres mailowy obsluga(malpa)cba.pl
  • Jesteśmy również na Facebooku! Znajdź nas na facebook.com/hostingcba | cba.pl
W czym jeszcze możemy pomóc?
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Post autor: juice »

Amanda, znowu nie opisałaś problemu. OPISZ mi swój problem to może go naprawię. po raz kolejny usiadłem do kompa żeby naprawiać problemy i po raz kolejny twój zostanie pominięty, ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć jego opisu. z linkami i z konkretami nie działających stron.

twoja strona działała zarówno wczoraj (ta podana w stopce) jak i dzisiaj, więc nie wiem o co Ci chodzi.

jeśli twój problem polega na tym, że Ci coś nie działa o 20tej, to odpowiedź brzmi, że akurat o 20tej widocznie coś grzebałem przy serwerze i mogły występować chwilowe niedogodności. aktualnie już nie planuję ruszać nic
Amanda
Posty: 371
Rejestracja: 20 wrz 2007, 16:40:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Amanda »

W pierwszym poscie wszystko opisalam dokladnie co sie dzieje i jaki komunikat wystepuje. Zazwyczaj gdy pracuje na panelu to w pewnym momencie nie moge niczego wyedytowac bo pojawia sie najpierw biala strona z napisem Critical error... a po chwili juz jest calkiem biala strona bez niczego. Dodatkowo gdy jestem na swojej stronie to gdzie nie wejde do jakiegos dzialu zamiast normalnej strony pojawia mi sie Error 404 i tak w kółko. Przypuszczam, ze tu chodzi o strony błędow, ale pojawiaja sie one nagminnie.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Post autor: juice »

i kiedy się tak ostatnio stało?

jeśli powiesz że wczoraj czy przedwczoraj, to dostaniesz drugie ostrzeżenie, bo to zaczyna być irytujące. mówiłem, ze wczoraj walczyłem z zaległościami jakie powstały przez moją nieobecność i już za nie przepraszałem, a ty nadal ciągniesz wątek jakby chodziło o coś innego.

jeśli problem nadal występuje, to pokaż mi screeny oraz opatrz je datą. Ciężko mi analizować coś, co się dzieje tylko czasem, a aktualnie tylko ty masz taki problem.
Amanda
Posty: 371
Rejestracja: 20 wrz 2007, 16:40:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Amanda »

Ostrzezenie za to ze mi strona nie dziala???? No wybacz, ale jeszcze czegos takiego nie widzialam, zeby za zglaszanie błędow otrzymywac ostrzezenia. Czym ja jestem winna ze strona mi nie dziala? Strona caly czas raz znika raz sie pojawia. Screnow niestety nie mam. Serwer cba tez znika rownoczesnie ze strona dlatego ciezko mi sie tutaj logowac i pisac.
Awatar użytkownika
Gromed
Przyjaciel CBA
Posty: 2990
Rejestracja: 18 kwie 2006, 12:18:45
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Gromed »

Serwer cba tez znika rownoczesnie ze strona
o kurcze serwer się dematerializuje? tego jeszcze nie było;

a tak na poważnie nie podałaś nadal żadnych konkretów; kiedy występują błędy, etc; co do screenów co ma działanie forum do zrobienia screenów? przecież to tego wystarczy przycisk na klawiaturze u MSPaint;

a wracając do niedziałania forum, to zgadzam, zdarzyło sie coś takiego, ale KILKA dni temu; od tego czasu forum działa bezproblemowo;

Amanda może po prostu Twoja przeglądarka odwołuje się do starego cache, albo masz jakieś dziwne problemy z Siecią;
Amanda
Posty: 371
Rejestracja: 20 wrz 2007, 16:40:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Amanda »

Konkrety? Pisalam wielokrotnie o co chodzi, a to mnie wklejono ostrzezenie za niezrozumienie tekstu. Co za ironia. Ile razy pisalam, ze dzieje sie to podczas pracy w panelu? Wkleilam nawet tekst, ktory mi sie wyswietla. Czy wy aby czytacie to co ja pisze? Problem zglaszalam juz nawet 2 tygodnie temu.
O dzialaniu forum i screnach nie pisalam zadnych powiazan.
wargo
Posty: 633
Rejestracja: 01 sie 2007, 20:22:52
Lokalizacja: pleszew
Płeć: Niewybrana
User Agent: Internet Explorer Windows 800x600
Kontakt:

Post autor: wargo »

Ale daj wreszcie tego screena, a jeśli wszystkie strony cba znikły to znaczy ze to bład serwera a nie twojej strony, sprawdź ewentualnie jeszcze czy mozesz się połączyć do ftp. Ja wiem o co ci chodzi, zrozumiałem 1 post i kilka wcześniej. Nie kłóćcie się (tylko zeby nie było że się bawię w moderatora!). Ale screenny a szczególnie data (i oczywiście opis i zgłoszenie+całość) tez sa potrzebne. Pozdrawiam :)
NULL
ODPOWIEDZ