Problemy z e107 cd.

Konfiguracja e107.
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Post autor: juice »

gdzie ty tą bazę wrzucasz? na pewno na cba? bo ja widzę że twoja strona leży http://o-sobie-samej.c0.pl/

znowu korzystasz z supportu cba bo ci nigdzie indziej nie chcą pomóc? :|
Amanda
Posty: 371
Rejestracja: 20 wrz 2007, 16:40:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Amanda »

Na cba nie udało sie tej bazy wrzucic. Dodatkowo strona przestala dzialac, tradycjnie juz crtical error. Udalo mi sie zainstalowac e107 na http://o-sobie-samej.lua, podziałało 2 godzinki, nic tam nie robilam zadnej bazy nie wrzucalam i naraz ciach - to samo co tutaj critical error. Czy cos z tym e107 jest nie tak? Zeby tak na kazdym hostingu po udanej instalacji i nic nie robieniu naraz wywalał crtical error?
znowu korzystasz z supportu cba bo ci nigdzie indziej nie chcą pomóc?
wiesz, tutaj tez za bardzo nie pałacie chęcią. Chciałam wam tylko udowodnić, że i tutaj ta strona nie działa, tak jak na innych hostingach. A strona o-sobie-samej.c0.pl podlega juz raczej pod cba. Poza tym napisałeś to tak, jakbym nie miała żadnego prawa pisać na tym forum. Rozumiem, nie lubisz mnie ok, ale czy zaraz takim sarkazmem musi od Ciebie wiać?

Tutaj nie chodzi juz o hosting, a o problem natury szerszej. Cos sie niedobrego z tym e107 dzieje, ze wszedzie po instalacji wywala mi błąd. To nie jest nic ode mnie, bo ja potem celowo nic nie robie tylko czekam i obserwuje strone.
Webdesigner
Posty: 1803
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:55:03
Lokalizacja: /dev/null/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Webdesigner »

Sprawdź e107_config.php.
Obrazek
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1440x900

Post autor: juice »

jeśli masz problem ze stroną na lua to nie szukaj pomocy na cba

wielokrotnie Ci próbowano pomóc ale Ty odmawiasz po prostu zrozumienia pewnych kwestii.

zbanowałem Cię, jeśli się ponownie zarejestrujesz to znowu dostaniesz bana. z hostingu i tak już się dawno temu wyniosłaś, więc nie wiem po co nam głowę nadal zawracasz.
Amanda
Posty: 371
Rejestracja: 20 wrz 2007, 16:40:51
Płeć: Niewybrana
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Amanda »

Ale mam strone na o-sobie-samej.c0.pl wiec sie nie wynioslam. Nie wiem o jakie kwestie Ci chodzi. Ja tylko tlumacze, ze nie rozumiem dlaczego mi sie tak dziwicie, ze jestem calkiem zielona z www. A gdzie mnie zbanowales jesli mozna wiedziec? Tez nie rozumiem, dlaczego tak usilnie mnie niecierpisz
Webdesigner
Posty: 1803
Rejestracja: 26 mar 2008, 15:55:03
Lokalizacja: /dev/null/
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Firefox Windows 1024x768

Post autor: Webdesigner »

Na forum. Wyloguj się i spróbuj zalogować :twisted:
I zamykam temat
Obrazek
Awatar użytkownika
fuma
Przyjaciel CBA
Posty: 11168
Rejestracja: 01 sie 2005, 14:57:56
Lokalizacja: z jajka niespodzianki :P
Płeć: Mężczyzna
User Agent: Opera Windows 1600x1200

Post autor: fuma »

Amanda nie rozumiem ciebie juz kompletnie. Robisz wszystkich doslownie w ciula. Wiesz dlaczego nigdzie nie dziala Tobie e107? Bo ciagle popelniasz jeden i ten sam blad. Ciagle podmieniasz ten cholerny e107_config.php. Na koncie o-sobie-samej.c0.pl probujesz sie polaczyc z mysql12.[regulamin forum: punkt 2.13]. Czy Ty uwazasz, ze administratorzy to debile i tego nie zobacza? Popieram decyzje Juice. Od dluzszego czasu popelniasz ten sam blad a potem zarzucasz nam brak checi pomocy. Przychylnosc z mojej strony rowniez stracilas
Zablokowany