Zapraszamy do dyskusji!

Pytania dotyczące hostingu w CBA.PL oraz inne sprawy doczyczące korzystania z niego.
Nie należy tutaj zgłaszać problemów!
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Re: Total commander

Post autor: juice »

GepettoPL pisze:Jak skonfigurować Total Commandera tzn. co mam podac jak nazwe hosta czy podać swoje haslo itp. proszę o dokładną instrukcję
jest instrukcja wchodzenia na swoje konto na głównej stronie pod http://www.cba.pl/news.html

z tego co wiem, to w Total Commanderze musisz nacisnąć ctrl + n, odznaczyć Anonymous, w serwer wpisać cba.pl, a potem w login swojekonto@twojuser.cba.pl i haslo do konta ftp ktore wczesniej zalozyles
ciuku11
Posty: 22
Rejestracja: 01 lip 2005, 16:31:30
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: ciuku11 »

Dzięki za wszystko. Macie chyba najlepszy darmowy hosting.
Ty masz racje... ja mam karabin
Awatar użytkownika
GepettoPL
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2005, 20:19:56
Lokalizacja: Nowy Targ
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Dzięki

Post autor: GepettoPL »

Wielkie dzięki za wszystko...już wszystko działa... :P 8) :lol: [/code]
Koniec z bykami w internecie...
Obrazek
ciuku11
Posty: 22
Rejestracja: 01 lip 2005, 16:31:30
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: ciuku11 »

Nie znam sie na PHP a zalezy mi na newsach w mojej stronie. Mam pliki php tylko... nie umiem tego wstawic do pliku index.htm. Prosze o pomoc :wink:
Ty masz racje... ja mam karabin
Gość
Płeć: Niewybrana

Post autor: Gość »

Nie znam sie na PHP a zalezy mi na newsach w mojej stronie. Mam pliki php tylko... nie umiem tego wstawic do pliku index.htm. Prosze o pomoc
Pewnie wystarczy skopiować zawartość plików *.php do twojej stronki (tak jak tu piszesz do index.htm) w odpowiednie miejce, albo jeśli to skrypt do przetważania danych z formulaża to musisz wpisać w znacznikach <form> parametr action="nazwa_tego_skryptu.php" i z głowy.

To co wyżej napisałem może ci pomoże, ale pisałem to na ślepo i prawdopodobnie ci nie pomoże.
Jak chcesz uzyskać jakieś konkretne informacje to wójek dobra rada radzi: "pisz konkretne pytania, bo inaczej Ci nikt nie pomoże" :)

A teraz jak chcesz żebym Ci pomógł (też za bardzo się na tym nie znam bo codopiero ucze się php od jakiś paru dni ale może zdołam) to podaj linka do tego skryptu i dares twojej stronki.
bakterix
Posty: 95
Rejestracja: 03 lip 2005, 09:14:23
Lokalizacja: Puławy
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

znowu się nie zalogowałem !!!

Post autor: bakterix »

Mam taką prośbe do admina żeby zablookwał możliwość odpowiadania na posty gościom (widziałem takie rozwiązanie na innych forach i bardzo mi się podobało bo nie było pomyłek że ktoś myślał że jest zalogowany a nie był i koniec końców dodał post'a jako gość)
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Re: znowu się nie zalogowałem !!!

Post autor: juice »

bakterix pisze:Mam taką prośbe do admina żeby zablookwał możliwość odpowiadania na posty gościom (widziałem takie rozwiązanie na innych forach i bardzo mi się podobało bo nie było pomyłek że ktoś myślał że jest zalogowany a nie był i koniec końców dodał post'a jako gość)
tak się nad tym zastanawiałem, ale włączyłem możliwość pisania dla wszystkich, ponieważ i tak trzeba się zarejestrować raz do hostingu... a potem drugi do forum, może to być uciążliwe dla niektórych...

z drugiej strony na pewno jest większy porządek, a lenie i tak na ogół nie wchodzą na forum, więc czemu nie ;) zaraz zmienię.
ciuku11
Posty: 22
Rejestracja: 01 lip 2005, 16:31:30
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: ciuku11 »

A ja mysle ze to niedokonca takie dobre poniewaz przed chwila przeczytalem wypowiedz goscia i mi pomogl :D. Ej gosciu thx :wink:
Ty masz racje... ja mam karabin
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

ciuku11 pisze:A ja mysle ze to niedokonca takie dobre poniewaz przed chwila przeczytalem wypowiedz goscia i mi pomogl :D. Ej gosciu thx :wink:
póki co włączyłem, a myślę że gość by się zarejestrował i napisał to co napisał i tak....
zobaczymy, jak forum kompletnie ucichnie po tej zmianie to włączę spowrotem ;)
bakterix
Posty: 95
Rejestracja: 03 lip 2005, 09:14:23
Lokalizacja: Puławy
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: bakterix »

Tym gościem byłem ja, tylko że się niezalogowałem i zdenetwowało mnie to co świadczy kolejny post tym razem już się zalogowałem :)
a dla Admina wielkie dzięks za wyłączenie możliwości pisania jako gość.

Ja myśle że jak ktoś będzie chciał się wypowiedzieć to się zarejestróje.
ciuku11
Posty: 22
Rejestracja: 01 lip 2005, 16:31:30
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: ciuku11 »

Qrde nie wiem o co chodzi z tym PHP. Nic z tego nie rozumiem. Wstawiam to do pliku .htm i wychodzą jakies pierdoły :shock:. A i jak ktoś by mógł dostarczyć mi newsy, które można komentować to byłbym bardzo wdzięczny. Moje gg to 1396834 :wink:
Ty masz racje... ja mam karabin
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

ciuku11 pisze:Qrde nie wiem o co chodzi z tym PHP. Nic z tego nie rozumiem. Wstawiam to do pliku .htm i wychodzą jakies pierdoły :shock:. A i jak ktoś by mógł dostarczyć mi newsy, które można komentować to byłbym bardzo wdzięczny. Moje gg to 1396834 :wink:
właśnie dodałem nowe forum, o serwisach WWW, a to wydaje się pytaniem na ten temat, jakbyś mógł to zadaj je tam :)

z góry dzięki
www.parkour.cba.pl
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2005, 11:39:51
Płeć: Niewybrana
Kontakt:

Post autor: www.parkour.cba.pl »

kurde mam prpblem. wczoraj wrzuciłem stronkę na serwer Total Commanderem 6.52 sztronka się wyświetlała,i wszystko było cacy - do czasu. około 2 w nocy napisał do mnie kolega i powiedomił mnie o tym ze stronka sie nie wyswietla.
CO ZROBIC ?? :twisted: z góry dziekuje za pomoc,
@rdy
Awatar użytkownika
olek
Posty: 234
Rejestracja: 04 lip 2005, 09:11:06
Lokalizacja: Parczew
Płeć: Niewybrana

Post autor: olek »

moze były jakieś kłopoty z serwem, wrzuc strone jeszcze raz na serwer zobacz czy działa.
Obrazek

nie udzielam pomocy na gg, od tego jest to forum albo google.pl
juice
Admin CBA
Posty: 3594
Rejestracja: 15 cze 2005, 19:25:03
Płeć: Niewybrana

Post autor: juice »

www.parkour.cba.pl pisze:kurde mam prpblem. wczoraj wrzuciłem stronkę na serwer Total Commanderem 6.52 sztronka się wyświetlała,i wszystko było cacy - do czasu. około 2 w nocy napisał do mnie kolega i powiedomił mnie o tym ze stronka sie nie wyswietla.
CO ZROBIC ?? :twisted: z góry dziekuje za pomoc,
wczoraj wieczorem były pewne kłopoty z serwerem, ale teraz jak patrzyłem, to widzę że się Twoja stronka prawidłowo wyświetla

a ogólnie to mamy pewne problemy, mam nadzieję że je szybko usuniemy
ODPOWIEDZ